ثبت سفارش روخوانی / گویندگی (قیمت‌گذاری رایگان)در حال ارسال سفارش...
خطا: ثبت سفارش دچار مشکل شد. لطفا به اکانت @TarjomicSupport در تلگرام پیام بدهید. یا سفارش خود را از طریق ربات تلگرام ترجمیک ثبت کنید: ربات دستیار ترجمیک.

ثبت سفارش روخوانی و گویندگی در ترجمیک بسیار ساده است. فایل سفارش و اطلاعات آن را در چند گام آسان وارد کنید.


{{1|pNumber}}

انتخاب فایل

{{f.name}} ({{f.progress|pNumber}}%)


فایل انتخاب شده: {{f.name}}
در حال آپلود... آپلود کامل شده
{{f.progress}}%
{{2|pNumber}}

انتخاب زبان

{{getLangPairName(lang_pair_id)}}
{{3|pNumber}}

موارد اختیاری


 تدوین، ویرایش و موسیقی
در صورتی که موسیقی‌های مناسبی برای این منظور در اختیار دارید، پس از پرداخت و نهایی شدن سفارش، می‌توانید از قسمت فایل‌های جانبی ارسال نمایید.
 افزودن افکت‌های صوتی
خطا: ثبت سفارش دچار مشکل شد. لطفا به اکانت @TarjomicSupport در تلگرام پیام بدهید. یا سفارش خود را از طریق ربات تلگرام ترجمیک ثبت کنید: ربات دستیار ترجمیک.

اگر دکمه ارسال سفارش برای شما فعال نشده است، احتمالا یکی از موارد ضروری در ثبت سفارش ترجمه را وارد نکرده‌اید. بنابراین یک بار دیگر این فرم را بررسی نمایید. هر گونه سوالی در خصوص خدمات ترجمیک دارید، از پشتیبانی ترجمیک بپرسید.
اگر از قبل در ترجمیک، حساب کاربری دارید از اینجا وارد شوید:

ورود به حساب کاربریاگر متن شما محرمانه است، اینجا را بخوانید:

سیاست محرمانگی ترجمیکسایر خدمات ترجمیک

ترجمه رسمی

سفارش ترجمه همزمان

سفارش ترجمه مکتوب

ثبت سفارش ترجمه

فرآیند ثبت سفارش ترجمه تخصصی در ترجمیک، به سادگی هرچه تمام تر طراحی شده است تا مشتریان و مخاطبان محترم ترجمیک به سادگی بتوانند ثبت سفارش خود را انجام دهند. این فرآیند به گونه‌ای انجام شده است که شما می‌توانید سفارش ترجمه مقاله، سفارش ترجمه کتاب، سفارش ترجمه وب سایت و حتی سفارش ترجمه کاتالوگ‌های تجاری و صنعتی خود را از این طریق انجام دهید.

در فرآیند ثبت سفارش ترجمه، مشتریان می‌توانند از بین بیش از 40 جفت زبان و 66 زمینه تخصصی خدمت مدنظر خود را سفارش دهند. علاوه بر ترجمه، خدمات زبانی دیگر از قبیل ویراستاری فنی و زبانی، ویراستاری علمی، پارافریز و ... از طریق این فرم ثبت سفارش قابل انجام است.

برای سایر انواع ترجمه از قبیل ترجمه شفاهی، ترجمه همزمان و حضوری و اعزام مترجم روی لینک‌های مربوطه کلیک کنید. برای ثبت سفارش ترجمه رسمی با ما تماس بگیرید.

مراحل بعد از ثبت سفارش

پس از ثبت سفارش ترجمه از طریق فرم این صفحه، سفارش شما برای کارشناسان قیمت‌گذاری ترجمیک ارسال می‌شود. ما تلاش می‌کنیم در تمام ساعات شبانه‌روز قیمت‌گذاری را در کمترین زمان انجام دهیم. به محض انجام قیمت‌گذاری، پیامکی برای شما ارسال خواهد شد تا برای بررسی ترجمه به سایت مراجعه نمایید.

بعد از قیمت‌گذاری بسته به نوع سفارش، شما می‌توانید چند حالت مختلف کیفیت و زمان تحویل را بررسی و انتخاب نمایید. پرداخت سفارش به صورت آنلاین صورت می‌گیرد و سفارش شما برای مترجمان مربوطه ارسال خواهد شد. شما می‌توانید روند پیشرفت کار ترجمه یا ویراستاری خود را از طریق پنل بررسی نمایید.

قیمت‌گذاری در ترجمیک به صورت کاملاً شفاف صورت می‌گیرد. شما می‌توانید جزئیات بیشتر را از این لینک ببینید.
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی