ترجمه اردو به فارسی و ترجمه فارسی به اردو
ترجمیک به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران، خدمات ترجمه فارسی به اردو یا اردو به فارسی را در مجموع خدمات اصلی خود قرار داده است. این خدمات شامل ترجمه تخصصی متون اردو به فارسی و یا متون فارسی به اردو، اعزام مترجم همزمان و شفاهی اردو برای جلسات و کنفرانس‌ها است.اردو واژه‌ای ترکی است و معنای آن ارتش و لشکر است. زبان اردو، ترکیبی از زبان‌های هندی، فارسی، عربی و بلوچی است که در میان لشگریان چندملیتی نادرشاه افشار رواج داشته است. این زبان از جنبه تعداد گویشگران در جایگاه بیستم جهان قرار دارد و ادبیاتی بسیار غنی و گسترده‌ای دارد. زبان‌های اردو و هندی دو گویش از زبان هندوستانی است. گویشوران هندی و اردو فهم متقابلی از زبان هم دارند و بعضی از زبان‌شناسان این دو زبان را یک زبان واحد می‌دانند. این زبان مملو از کلمات تخصصی فارسی و عربی است. زبان اردو، در پاکستان، بنگلادش، هندوستان مورد استفاده قرار می‌گیرد و زبان رسمی کشور پاکستان است. الفبای این زبان بر پایه الفبای فارسی بنیان شده است اما چهار حرف بر آن اضافه کرده است.

تمایل به افزایش یادگیری زبانی اردو در بسیاری از کشورها مانند چین جالب توجه است و این تمایل در ایران نیز به دلیل افزایش رشد تعاملات سیاسی و اقتصادی این دو کشور رو به رشد است.

جایگاه منطقه‌ای و جهانی حوزه شبه قاره هند و به طور خاص کشور پاکستان به عنوان یک کشور در حال توسعه، اهمیت این زبان را چندین برابر کرده است. این مساله با نزدیکی و تعاملات سیاسی و اقتصادی بیشتر ایران و پاکستان اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است. روابط اقتصادی ایران در زمینه‌ پتروشیمی، راه‌سازی، آلومنیوم‌سازی، صنعت گاز، کشاورزی و ... شکل گرفته است و ظرفیت بیشتری برای توسعه آن وجود دارد.

ترجمه تخصصی اردو

برج‌های معروف اسلام‌آباد پایتخت پاکستان

خدمات ترجمه ویراستاری تخصصی در چه زبان‌هایی ارائه می‌شود؟

در ترجمیک خدمات زبانی در انگلیسی، فارسی، عربی، ترکی استانبولی، فرانسوی، روسی، چینی، آلمانی، اسپانیولی، ایتالیایی، ژاپنی، کردی، اوکراینی، هندی، اردو، ارمنی، پرتغالی و ... ارائه می‌گردد.

چه تضمینی برای کیفیت و زمان تحویل سفارشات وجود دارد؟

ترجمیک جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است و تعدادی زیادی از متون تخصصی، کتاب‌ها، مقالات و محتوا برای ارائه در سطوح بین‌المللی توسط آن ترجمه و ویراستاری می‌گردد. برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد و در صورت عدم رضایت از کیفیت ترجمه، مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

آیا ترجمه در زوج زبان‌هایی به غیر از زبان فارسی نیز انجام می‌شود؟

بله، زوج زبان‌های دیگر مانند انگلیسی به چینی، آلمانی به انگلیسی و ... نیز انجام می‌شود. در صورتی که زوج زبان شما در لیست خدمات ترجمیک موجود نبود با پشتیبانی ترجمیک در تماس باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

سوالات بیشتری دارم چگونه می‌توانم جواب سوالاتم را پیدا کنم؟

ترجمیک به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شماست.
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۸۹
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۶۸ ۰۲۱-۶۶۰۶۴۶۰۶

ترجمه اردو به فارسی

بسیاری از متون، کتب، اسناد اردو، نیازمند ترجمه تخصصی از اردو به فارسی است. ترجمه تخصصی ترجمیک با همراهی مترجمان اردو آماده ارائه این خدمات به مشتریان شرکتی، سازمانی و دانشگاهی است. بسیاری از زمینه‌های تخصصی از متون ادبی و فلسفی تا متون پزشکی توسط مترجمان متخصص اردو ترجمیک انجام می‌شود.

ترجمه فارسی به اردو

برای انتشار کتب فارسی به زبان اردو، ارائه راهنمای محصولات و کاتالوگ‌ها، ارسال نامه‌های رسمی به زبان اردو و ... گروه ترجمیک آماده‌ی ارائه خدمات ترجمه تخصصی فارسی به اردو می‌باشد. مترجمان اردو ترجمیک در زمینه‌های مختلف دانشگاهی آماده همراهی شما عزیزان است.

ترجمه اردو به فارسی، ترجمه فارسی به اردو، مترجم اردو، مترجم نیتیو اردو، ترجمه متون اردو، ترجمه سایت اردو، ترجمه فوری اردو به فارسی، مترجم همزمان اردو برای جلسات، قیمت ترجمه اردو به فارسی

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید. کلیک کنید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ارسال سفارش