ارسال سفارش

ترجمه تخصصی برق
مهندسی برق یکی از رشته‌های اصلی و پرطرفدار مهندسی برق است. این رشته در دانشگاه‌های صنعتی شریف، تهران و امیرکبیر به عنوان یک رشته در تراز جهانی تدریس می‌شود و هر ساله بهترین مهندسان این رشته در این دانشگاه‌ها تربیت می‌شوند. از این رو جایگاه کشور ایران در زمینه تربیت متخصصان مهندسی برق جایگاهی ویژه و درخود تقدیر در سطح جهانی است.

ترجمه تخصصی مهندسی برق در ترجمیک

سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی مهندسی برق را به کمک بیش از 2000 مترجم متخصص از بهترین دانشگاه‌های ایران ارائه می‌دهد. مترجمان فعال در زمینه ترجمه متون تخصصی مهندسی برق از بهترین دانشگاه‌های دولتی داخل کشور فارغ‌الحصیل شده‌اند و پس از طی مراحل آزمون تخصصی در سایت ترجمیک، هم‌اکنون در حال فعالیت در زمینه ترجمه و ویراستاری متون برق هستند.

برای سهولت کار می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

گرایش‌های مهندسی برق

ترجمه مقالات در زمینه‌های الکترونیک، مخابرات، قدرت و کنترل در سایت ترجمه تخصصی ترجمیک توسط فارغ‌التحصیلان رشته برق مسلط به زبان انگلیسی و به صورت تخصصی از فارسی به ‌انگلیسی و انگلیسی به فارسی انجام می‌شود. از جمله مهم ترین مزایای ترجمیک می توان به کیفیت مناسب ترجمه، سرعت تحویل بالا و قیمت مناسب اشاره کرد. در ترجمیک ترجمه تخصصصی برق توسط مترجم تخصصی برق صورت می‌گیرد. ترجمه متون تخصصی برق در قالب ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی، ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی، ترجمه کتاب تخصصی رشته برق در ترجمیک ارائه می‌گردد.

  • ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی و دانشگاهی و مقالات ISI مهندسی برق-الکترونیک، مخابرات، قدرت، کنترل، مهندسی پزشکی و ...
  • تحقیق و پژوهش انگلیسی و فارسی در زمینه های مختلف رشته برق و ارائه پاورپوینت
  • ترجمه تخصصی کتاب، بروشور، کاتالوگ، نامه و ... مرتبط با مهندسی برق
  • هرگونه ترجمه انگلیسی به فارسی و بالعکس مربوط به گرایش های مختلف رشته برقزمینه‌های تخصصی و گرایش‌های مختلف رشته مهندسی‌ برق جهت ارائه خدمات ترجمه تخصصی در ترجمیک صورت می‌گیرد. ترجمه تخصصی برق در گرایشات زیر به صورت تخصصی صورت می‌گیرد:

  • ترجمه تخصصی برق - الکترونیک
  • ترجمه تخصصی برق - مخابرات
  • ترجمه تخصصی برق - قدرت
  • ترجمه تخصصی برق - کنترل
  • ترجمه تخصصی برق - بیوالکتریک

برای مشاهده مجموعه گرایش‌هایی که سایت ترجمه مقاله‌ ترجمیک در آن‌ها به صورت تخصصی ترجمه انجام می‌دهد، می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.مترجمی تخصصی برق با توجه به دامنه گسترده‌ی گرایشات این رشته، نیازمند تخصص و آگاهی بالا (به صورت مشخص در زمینه‌ی متن در حال ترجمه) دارد. ترجمیک در ترجمه تخصصی برق بیشترین تعداد مترجم فعال و فارغ‌التحصیل در گرایشات مختلف برق را دارد. هم‌چنین بیشترین تعداد سفارش ترجمه متون برق مربوط به ترجمه تخصصی برق است. ترجمیک با همکاری مجموعه بزرگ و متخخصی از مترجمان فارغ‌التحصیل رشته مهندسی برق، در انواع خدمات ترجمه تخصصی برق از جمله ترجمه مقاله ISI، ترجمه فارسی به انگلیسی، ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه کتاب آماده ارائه خدمات ترجمه تخصصی برق است.

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک و یا تلگرام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع رسانی بیشتر سعی کنید ربات تلگرام ترجمیک را از طریق سایت فعال کنید. اطلاعات بیشتر

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.

ارسال سفارش


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


HTTP/1.0