ترجمه تخصصی روانشناسی


ترجمه تخصصی روانشناسی از جمله خدماتی است که نیازمند یک متخصص خوب و حاذق است.متون روانشناسی همراه با اصطلاحات خاص، واژگان و مفاهیم پیچیده‌ای دارد که فهم آن را دشوار می‌کند. به همین دلیل ترجمه متون تخصصی روانشناسی از اهمیت بالایی برخوردار است. مترجمان ترجمیک دانشجویان و یا فارغ‌التحصیلان بهترین دانشگاه‌های کشور هستند که در مقاطع ارشد و دکتری تحصیل می‌کنند و به خوبی می‌توانند از پس ترجمه و ویرایش تخصصی متون برآیند.


علم روانشناسی، با روح و روان مردم سر و کار دارد؛ چیزی که معمولا بسیاری به آن بی‌توجهی می‌کنند. مشکلات جسمی با کوچکترین دردی خودش را به ما نشان می‌دهد با این که مشکلات روحی و روانی بیشتر اوقات کتمان می‌شود.

رشته روانشناسی میان رشته‌ای در نظر گرفته می‌شود. از رشته‌های تجربی و انسانی هر دو می‌توان به این رشته وارد شد. برای همین رشته روانشناسی ارتباط تنگاتنگی بین رشته‌های دیگر مانند فیزیولوژی، عصب‌شناسی، جامعه ‌شناسی و فلسفه دارد. این علم به مطالعه‌ی فرآیندهای ذهنی و روانی از قبیل احساس، انگیرزه، ادراک، هیجان، تفکر، هوش، شخصیت، حافظه و همچنین اعمال و رفتار قابل مشاهده مستقیم و غیرمستقیم انسان می‌پردازد.


ترجمه آنلاین در رشته روانشناسی


با وجود این که زمینه‌های بسیاری در علم روانشناسی کشف شده و در حال تکامل هستند، ولی نمی‌توان از جنبه‌های متعدد دیگری که هنوز کشف نشده‌اند، چشم پوشید. از این روست که دانشجویان رشته روانشناسی می‌بایست همیشه خود را بروز نگه دارند و با دانش روز بشر خود را مطابقت دهند. بروز ماندن در این رشته نیازمند مطالعه همیشگی مقالات تخصصی روانشناسی روز دنیاست که بتواند ذهن شما را با مطالعات روز عجین کند.

همچنین نتایج آزمایش‌ها و تست‌های متفاوتی که محققان همیشه در حال انجام هستند، در زبان مبدا یا در بیشتر اوقات در زبان انگلیسی منتشر می‌شوند و علاقه‌مندان می‌بایست از این دانش‌ها بهره لازم بگیرند. امروزه که کشور ایران از نظر علوم انسانی ضعیف‌تر از دیگر رشته‌ها عمل می‌کند، لازم است محققان این رشته می‌بایست بیشتر با مقالات تخصصی و متون تخصصی روانشناسی در ارتباط باشند.

ترجمیک زمینه‌ای را فراهم کرده است تا بتوانید در بستری آنلاین کار ترجمه خود را به یک متخصص بسپارید. در همین راستا اگر می‌خواهید مقاله انگلیسی چاپ کنید و به دنبال یک مترجم قوی بودید، می‌توانید از ترجمیک مترجم مد نظرتان را پیدا کنید. ترجمیک با دارا بودن مترجمان متخصص و متعهد، شما را تا قبولی مقاله‌تان همراهی می‌کند. لازم است تاکید کنیم که در ترجمیک سفارشات شامل گارانتی می‌شوند و شما را تا دست‌یابی به نتایج مطلوب همراهی می‌کند.


ترجمه تخصصی در گرایش‌های مختلف روانشناسی


مقالاتی که اجازه چاپ در ژورنال‌های برجسته و مهم روانشناسی می‌گیرند، باید از نقطه نظر نگارشی، محتوایی و روانی متن کامل و بدون اشکال باشند. علم روانشناسی سرشار از اصطلاحات جدید و کاربردی است؛ به همین علت است که لازم است افرادی سفارشات مهم روانشناسی را بر عهده بگیرد که خودش در این فضا کار و تحصیل کرده باشد و همیشه در فضای این علم نفس بکشد. مهم‌ترین و بزرگترین منابع مهم روانشناسی هم به زبان انگلیسی هستند. ترجمه متون روانشناسی انگلیسی هم بیشترین تقاضای ثبت سفارش را در بین متون روانشناسی داراست. رشته روانشناسی با داشتن گرایش‌های مختلف، نیازمند ترجمه گسترده‌ای در این زمینه‌ها نیز است. گرایش‌های مختلف این رشته عبارتند از:

  • ترجمه تخصصی روانشناسی عمومی
  • ترجمه تخصصی روانشناسی بالینی
  • ترجمه تخصصی روانشناسی بالینی کودک و نوجوان
  • ترجمه تخصصی روانشناسی صنعتی و سازمانی
  • ترجمه تخصصی روانشناسی کودکان استثنایی
  • ترجمه تخصصی سنجش و اندازه گیری در روانشناسی

اگر می‌خواهید در این زمینه‌هایی که در بالا ذکر شد، کتابی برای اضافه کردن به رزومه خود چاپ کنید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تلفنی ترجمیک تماس بگیرید و از این طریق با یک فرد مجرب در رشته خودتان مشورت کنید. ترجمه و ویرایش تخصصی در رشته روانشناسی را فقط افرادی می‌توانند بدون عیب و نقص تحویل دهند که خودشان مدت‌ها در این زمینه تحصیل کرده باشند و با چالش‌ها و مسائل این رشته آشنایی داشته باشند؛ چنین فردی با کلمات کلیدی این رشته آشنایی دارد و همچنین به موضوعات مرتبط با حوزه تحقیقش علاقه‌مند است که خود باعث ارتقای کار ترجمه می‌شود.


دغدغه‌های مشتریان


متاسفانه افرادی هستند که در تحویل کار ترجمه دیرکرد دارند و مشتریان را از نظر زمانی متضرر می‌سازند. ترجمیک با تعیین سیاست‌های مناسب درون سازمانی برای این مشکل راه‌حلی اندیشیده است که تا حد امکان سفارش سر موعد به شما تحویل داده شود.

کیفیت ترجمه یکی دیگر از مسائلی است که اغلب مشتریان ترجمه از آن شکایت دارند. متاسفانه امروزه با ظهور ماشین‌های ترجمه، مترجمان از این ماشین‌ها استفاده کرده و کیفیت کار را پایین می‌آورند. لازم است تاکید شود که کار ترجمه، کار حرفه‌ای و موثری است که باید بیشترین تطبیق را با زبان مقصد داشته باشد و این یعنی بالاترین سطح تطبیق از نظر زبانی، فرهنگی و محاوره‌ای با زبان مقصد. تیم پایش ترجمیک با بررسی تمامی سفارشات، خیال شما را از تحویل سفارش در کیفیت مد نظرتان، راحت می‌کند.

داشتن تیم پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته، یکی دیگر از امکاناتی است که به مشتری اطمینان خاطر می‌دهد که هر موقع از شبانه روز می‌تواند مشکلش را با ترجمیک در میان بگذارد. در اولین فرصت مشکل شما بررسی می‌شود و در گردش کاری می‌افتد.


قیمت ترجمه تخصصی در رشته روانشناسی


برای این که بتوانید میزان هزینه ترجمه مقاله تخصصی خود را بسنجید و با توجه به بودجه‌تان برنامه‌ریزی کنید، می‌توانید از صفحه ماشین‌حساب ترجمه یا صفحه قیمت‌ها نرخ‌ها را مشاهده کنید. ترجمیک هر ترجمه تخصصی را در سه سطح مختلف کیفیت و سرعت به شما ارائه می‌دهد.

اگر سفارش شما بیش از حد حجیم باشد و شما زودتر از موعد بیشترین سرعت بخواهید سفارشتان را تحویل بگیرید، کافی است با پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته ترجمیک در ارتباط باشید تا بتوانید راهکار پیشنهادی ترجمیک برای سفارشات حجیم را برای شما تشریح کنیم.

توجه داشته باشید که شعار ما در ترجمیک همیشه این بوده است که کیفیت مهم‌تر از هزینه است. متاسفانه با بروز ترجمه‌های ماشینی که کیفیت بسیار پایینی دارند، برخی با وجود صرف هزینه، ترجمه‌ای در حد ترجمه ماشینی دریافت می‌کنند که احساس رضایت لازم را نسبت به آن سفارش ندارند. تیم پایش کیفیت در ترجمیک تمامی سفارشات را چک می‌کنند و میزان مشابهت با ترجمه ماشینی را طبق فرمول‌هایی محاسبه می‌کنند. در صورت تخلف مترجم و عدم رضایت مشتری، بسته به درخواست مشتری سفارش به مترجم دیگر سپرده می‌شود و یا تمامی هزینه وی به او بازگردانده می‌شود. هدف ترجمیک کسب رضایت شماست.


خدمات تخصصی ترجمیک


ترجمیک خدمات متنوع زبانی را در اختیار کاربران می‌گذارد و سفارش را در سرعت و کیفیت دلخواهتان به شما ارائه می‌دهد. به منظور تسهیل در انجام کار مشتریان گرامی، ترجمیک مجموعه قوانینی را تدارک دیده است که حقوق مشتری حفظ شود. برای مثال برای جلب اعتماد بیشتر شما می‌توانید از مترجمتان ابتدا نمونه کار بخواهید یا سفارشتان را در طی سه مرحله دریافت کنید. ترجمه مقاله و ویرایش تخصصی انگلیسی، دو نمونه از پرطرفدارترین خدمات ترجمیک به حساب می‌آید.


آپلود بخش به بخش


ترجمیک برای جلب رضایت مشتریان و مشاهده میزان کیفیت کار، سیاستی را اتخاذ کرده است تا از طریق آن مشتری بتواند هر میزان از پیشرفت پروژه را مشاهده کند و در صورت لزوم نظرات خود را درباره ترجمه بدهد. پس ترجمه شما در طی چندین مرحله بارگذاری خواهد شد. خواهشمندیم در مرحله اولیه آپلود ترجمه شما توسط مترجم، فایل را بررسی کنید و نکات خود را در مورد ترجمه انجام شده با مترجم در میان بگذارید؛ تا به نتیجه مطلوب برسید.


انتخاب مترجم پیشنهادی


هر مترجم در ترجمیک یک کد اختصاصی دارد. اگر از مترجم سفارشی راضی بودید و بخواهید سفارشتان به همان مترجم ارجاع شود، کافی است کد اختصاصی مترجم را در قسمت توضیحات وارد کنید و اعلام کنید که مترجم پیشنهادی شما برای سفارش کیست. ترجمیک پلتفرم آسان و کارآمدی برای ارتباط شما با مترجمتان ارائه داده است؛ خواهشمندیم در طول انجام سفارش با مترجمتان در ارتباط باشید تا در نهایت از نتیجه کار راضی باشید.


ویراستاری در رشته روانشناسی


ترجمیک بزرگتری پلتفرم ارائه دهنده ترجمه و خدمات زبانی است. علاوه بر ترجمه، ویرایش و بازنویسی (پارافریز) متون در همه زبان‌ها یکی از مهم‌ترین خدماتی که توسط ترجمیک ارائه می‌شود، است. در ترجمیک ویراستاران حرفه‌ای حضور دارند؛ از جمله ویراستاران نیتیو که سفارش شما را با دقت نظر بیشتری و مطابق با فرهنگ و قوانین مربوط به آن کشور بررسی می‌کنند.

شما می‌توانید از طریق مراجعه به صفحه قیمت ترجمه و استفاده از ماشین حساب ترجمیک، قیمت حدودی سفارشتان را در سه سطح برنزی، نقره‌ای و طلایی با سرعت‌های مختلف مشاهده کنید و برای ارسال سفارش تصمیم‌گیری کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل، می‌توانید با پشتیبانی ترجمیک به صورت {{24|pNumber}} ساعته ارتباط داشته باشید.


خدمات دیگر در رشته روانشناسی


علاوه بر کار ترجمه، شما می‌توانید سفارش خود را در ترجمیک بارگذاری نمایید و از خدمات دیگر آنلاین ما از جمله ویرایش نیتیو، ویرایش تخصصی مقاله، اعزام مترجم حضوری، ترجمه فوری و ترجمه رسمی بهره ببرید. همچنین با وجود تسهیلاتی که در ترجمیک برای متون با حجم بالا در نظر گرفته است، از طرح تخفیف حجمی استفاده کنید و علاوه بر ترجمه کتاب و متون طولانی خود، از تخفیف خوبی هم بهره‌مند شوید.


خدمت ترجمه رسمی


ترجمه رسمی یکی دیگر از خدماتی است که ترجمیک در اختیار مشتریان گذاشته است تا با صرف وقت بسیار کوتاهی، مدارکشان را درب منزل تحویل بدهند و بعد از اتمام کار، همان درب منزل تحویل بگیرند. شما می‌توانید به ترجمیک برای ارسال سفارش ترجمه رسمی‌تان اعتماد کنید.ترجمه تخصصی روانشناسی، ترجمه روانشناسی، ترجمه تخصصی مقاله، ترجمه مقاله روانشناسی، ترجمه متون روانشناسی، متون انگلیسی روانشناسی، پدر علم روانشناسی، ترجمه متون تخصصی روانشناسی

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار


مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.

ارسال سفارش


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


HTTP/1.0