ترجمه تخصصی عمران
ترجمه متون و مقالات در زمینه‌های عمران سازه، زلزله، نقشه برداری، آب و ... در ترجمیک توسط مترجمان رشته عمران مسلط به زبان انگلیسی و به صورت ترجمه تخصصی فارسی به ‌انگلیسی و انگلیسی به فارسی انجام می‌شود. ترجمه تخصصی عمران در ترجمیک به بهترین کیفیت انجام می‌شود.

برای سهولت کار می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

ترجمه تخصصی عمران در ترجمیک

سایت ترجمه تخصصی ترجمیک در زمینه‌ی ترجمه عمران-عمران، ترجمه عمران-آب، ترجمه عمران نقشه‌برداری و ... آماده‌ی ارائه‌ی خدمات ترجمه تخصصی به اساتید، دانشجویان و شرکت‌های معتبر در زمینه‌ی عمران است.

بخش عمده‌ای از سفارشات ترجمه در ترجمیک در زمینه‌ی ترجمه مهندسی عمران و گرایشات مختلف آن است. میزان رضایت بالای مشتریان از انواع ترجمه فارسی به انگلیسی مهندسی عمران، ترجمه انگلیسی به فارسی مهندسی عمران، ترجمه کتاب مهندسی عمران، ترجمه مقاله مهندسی عمران و همچنین ویراستاری متون در رشته مهندسی عمران، حاکی از تخصص بالای مترجمان رشته عمران در ترجمیک دارد.

ترجمه تخصصی مهندسی عمران

رشته مهندسی عمران

هدف از این رشته تربیت نیروهای متخصصی است که بتوانند در پروژه‌های مختلف عمرانی در زمینه‌های ساختمانی، راه‌سازی، پل‌سازی، سازه‌ها و بناهای آبی، جمع‌آوری و دفع فاضلاب و ... مسوولیت طرح، محاسبه و اجرا و نظارت بر اجرا را بر عهده گیرند.

مهندسی عمران از جمله رشته‌هایی است که بیانگر کاربرد علم در ایجاد سازندگی و عمران کشور است. یعنی هر چیزی که به آبادی یک کشور باز می‌گردد، مانند: سد، فرودگاه، جاده، برج، تونل، دکل‌های مخابرات، ساختمان‌های مقاوم در مقابل زلزله، سیل و آتش و نیروگاه‌های برق و مصالح سبک، ارزان و با کیفیت مناسب برای ساخت و ساز، در حیطه کار مهندس عمران قرار می‌گیرد.

ترجمه در رشته مهندسی عمران شامل ترجمه کتاب‌های مهندسی عمران، ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی مهندسی عمران، ترجمه فارسی به انگلیسی مهندسی عمران که در واقع کلیت خدمات ترجمه تخصصی مهندسی عمران را تشکیل می‌دهند، است.

رشته مهندسی عمران به عنوان یکی از قدیمی‌ترین رشته‌های مهندسی گرایش‌های متعددی دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

ترجمه تخصصی عمران - عمران

این رشته قبلا به مهندسی راه و ساختمان موسوم بوده و به منظور تربیت مهندسان طراح، محاسبه و اجرای پروژه‌های ساختمانی، صنعتی، راه‌سازی و تاسیسات آبی و نظارت بر حسن اجرای طرح‌های عمرانی در زمینه‌های فوق و همچنین همکاری با مهندسان مشاور یا محاسبه در زمینه‌های یاد شده، به وجود آمده است. قسمت عمده دروس این رشته را مجموعه متنوعی از دروس نظری و پروژه‌های طراحی تشکیل می‌دهد و کنار آن‌ها تعدادی دروس آزمایشگاهی و کارگاهی و نیز دو دوره کارآموزی در طی دو تابستان پیش‌بینی شده است.

سایت ترجمه تخصصی ترجمیک با همراهی مترجمان رشته عمران-عمران آماده ارائه خدمات ترجمه تخصصی و ویراستاری تخصصی در زمینه‌ی مهندسی عمران است.

ترجمیک در زمینه‌ی ترجمه مهندسی عمران به صورت تخصصی، خدمات ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی در رشته عمران برای چاپ در ژورنال، ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی مهندسی عمران آماده ارائه خدمات است.

ترجمه تخصصی عمران گرایش آب

این دوره(کارشناسی)به منظور تربیت متخصصانی تدوین شده است که بتوانند در زمینه‌های شناخت منابع آب و کنترل و بهسازی کیفیت منابع آب اطلاعات لازم را به دست آورند تا بتوانند در مراحل مختلف طراحی، نظارت و مدیریت پروژه‌های آب کار کنند. با توجه به اینکه توسعه کشور در زمینه‌های کشاورزی، صنعتی، عمران و ... بستگی به میزان آب قابل استفاده دارد می‌توان صنعت آب را در ایران در زمره صنایع مادر به حساب آورد. داوطلبان ورود به این دوره‌ها باید در دروس ریاضی، فیزیک و شیمی دبیرستان قوی بوده، علاقه‌مندی و استعداد لازم (خصوصا در زمینه طراحی ) را داشته باشند. دروس این دوره‌ها به صورت عمومی، پایه، اصلی، تخصصی، انتخابی و کارآموزی (کارآموزی صحرایی پروژه تخصصی و کارآموزی تخصصی) است. بعضی دروس اصلی و تخصصی این گرایش‌ها عبارتند از : مکانیک خاک، هواشناسی، هیدرولیک، آب‌های زیرزمینی، سدهای کوتاه، پی‌سازی و ... فارغ‌التحصیلان این دوره‌ها توانایی‌های لازم را در زمینه‌های مربوط به کارشناسی مطالعه منابع آب، تاسیسات آبی و سازه‌های هیدرولیکی، کارشناسی آب و فاضلاب و نظارت بر حسن اجرای طرح‌های آبی را خواهند داشت. بی‌شک توسعه یک علم بسیار مرتبطت با انتقال مفاهیم و اصول آن علم از زبان‌های دیگر به آن زبان است. ترجمه تخصصی مهندسی عمران-آب با وجود مترجمان متخصص در زمینه ترجمه عمران در ایران، پیشرفت مناسبی در زمینه‌ی ترجمه تخصصی داشته است. ترجمیک در زمینه ترجمه تخصصی عمران- آب برای ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی آماده ارائه خدمات است.

ترجمیک با در زمینه‌ی مهندسی عمران آب با همکاری مترجمان دانشگاهی که غالبا فارغ‌التحصیل تحصیلات تکمیلی هستند، آماده‌ی ارائه خدمات ترجمه و ویراستاری تخصصی در این زمینه است.

ترجمه تخصصی عمران - نقشه‌برداری

نقشه‌برداری طرح و اجرای برنامه‌های عمران و مطالعات مربوط به زمین مستلزم وجود اطلاع دقیق مهندسی به صورت نقشه‌های گوناگون از منطقه مورد نظر است. مجموعه نقشه‌برداری پاسخگوی این نیازها به گونه‌ای هماهنگ با دیگر رشته‌های عمران است و هدفش تربیت افرادی است که آگاهی علمی کافی و مهارت فنی لازم را در زمینه نقشه‌برداری داشته باشند. داوطلبان ورود به این رشته باید در ریاضیات و فیزیک دوره دبیرستان قوی بوده علاقه‌مندی و آمادگی جسمی لازم را دارا باشند. بعضی دروس تخصصی این رشته عبارتند از: راه سازی، تئوری خطاها، جغرافیای ایران، نقشه‌برداری، ژئودزی ، فتوگرامتری زمینی و هوایی، کارتوگرافی، هیدروگرافی (نقشه‌برداری از بستر دریا)، پروژه و کارآموزی از جمله دروس این دوره است. بعضی توانایی‌های فارغ‌التحصیلان این رشته عبارتند از: مدیریت گروه‌های اجرایی در عملیات نقشه‌برداری ، طرح و برنامه‌های سیستم نقشه، محاسبات و برنامه‌ریزی در زمینه‌های مختلف فنی نقشه‌برداری، تدریس و آموزش در دوره کاردانی.

مجموعه خدمات ترجمه تخصصی سایت ترجمیک در رشته‌ی مهندسی عمران

سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، با در اختیار داشتن تعداد زیادی مترجم دارای تحصیلات دانشگاهی در حوزه مهندسی عمران، قادر به ارائه خدمات زیر می‌باشد:

  • ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی متون تخصصی و دانشگاهی و مقالات ISI مهندسی عمران: سازه، زلزله، خاک، آب، نقشه برداری، مدیریت ساخت و ...
  • تحقیق و پژوهش انگلیسی و فارسی در زمینه‌های مختلف رشته مهندسی عمران و ارائه پاورپوینت
  • ترجمه تخصصی کتاب، بروشور، کاتالوگ، نامه و ... مرتبط با مهندسی عمران
  • و هرگونه ترجمه انگلیسی به فارسی و بالعکس مربوط به گرایش‌های مختلف رشته مهندسی عمران

سایت ترجمه تخصصی ترجمیک آماده‌ی ارائه خدمات تخصصی در زمینه‌های مختلف دانشگاهی به دانشجویان، اساتید، شرکت‌های بین‌المللی است. ترجمه مقاله، ترجمه کتاب ، ترجمه تخصصی متون تخصصی، ترجمه متون شرکتی و بازرگانی، ترجمه اسناد و قراردادها، ترجمه وبسایت و ... از جمله خدمات دیگر سایت ترجمه تخصصی ترجمیک است. برای مشاهده‌ی قیمت ترجمه و خدمات به صفحه آن مراجعه نمایید.چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک و یا تلگرام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع رسانی بیشتر سعی کنید ربات تلگرام ترجمیک را از طریق سایت فعال کنید. اطلاعات بیشتر

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

ارسال سفارش


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


HTTP/1.0