ارسال سفارش

ترجمه تخصصی مواد و متالورژی


ستاره


مهندسی مواد، متالورژی و نانو، یکی از مهم‌ترین رشته‌های مهندسی است که تاثیر بسیار قابل توجهی در مصنوعات مختلف صنعتی دارد. از قطعات ساخت هواپیما گرفته تا داروهای پر کاربرد در زمینه پزشکی و سلامت، در زمینه تخصص مهندسان مواد و متالورژی قرار می‌گیرد.

ترجمه تخصصی مهندسی مواد و متالورژی ترجمیک

سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، به عنوان یک پلتفرم جامع ارائه خدمات ترجمه، با استفاده از بیش از 2000 مترجم متخصص، خدمات ترجمه را ارائه می‌کند. ترجمه تخصصی مهندسی مواد به ویژه در زیربخش‌های جدید آن از قبیل مهندسی نانو نیازمند فردی است که علاوه بر دانش تخصصی در زمینه زبان انگلیسی، به اصطلاحات تخصصی مهندسی مواد آشنا باشد. به عبارت دیگر مترجمی در این زمینه موفق است که ترجمه دقیق عبارات nano indentation، sintering و deflocculant را بداند.

برای سهولت کار می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

گرایش‌های مهندسی مواد و متالورژی

ترجمه مقالات مهندسی مواد و متالورژی در گرایش‌های مختلف در ترجمیک انجام می‌شود. مهم‌ترین این گرایش‌ها عبارتند از:

  • بیو مواد
  • شناسایی و انتخاب مواد
  • استخراج فلزات
  • سرامیک
  • مهندسی سطح
  • حفاظت و خوردگی فلزات
  • نانو مواد
  • مهندسی تکنولوژی تغییر شکل فلزات

حدود 8% سفارش‌های ثبت شده در ترجمیک تنها در زمینه ترجمه مهندسی مواد و متالورژی است. از طرف دیگر ما تعداد زیادی مترجم متخصص با مدارک تحصیلی دکترا و فوق لیسانس در اختیار داریم که علاوه بر فعالیت در زمینه ترجمه تخصصی کتاب‌ها و مقالات، هر یک از آن‌ها در زمینه تخصصی خود نیز اقدام به انتشار چندین کتاب و مقاله در مجلات معتبر علمی و کنفرانس‌ها داشته است. به همین دلیل به خوبی قادر به انتخاب واژگان مناسب جهت ترجمه مقالات هستند.


برای مشاهده مجموعه گرایش‌هایی که سایت ترجمه مقاله‌ ترجمیک در آن‌ها به صورت تخصصی ترجمه انجام می‌دهد، می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.ترجمه مهندسی مواد، ترجمه نانوتکنولوژی، ترجمه مقاله نانو، ترجمه مهندسی مواد، ترجمه کتاب مواد، ترجمه متالورژی، ترجمه فلزات
چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانش‌بنیان است و و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می‌باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می‌شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می‌توانید اقدام کنید.

ارسال سفارش


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی