ترجمه تخصصی کامپیوتر


ترجمه تخصصی مهندسی کامپیوتر همانند دیگر رشته‌های مهندسی به علت وجود اعداد و ارقام دقیق، آمار و نتایج حساس، باید حتما توسط مترجم متخصص و حرفه‌ای ترجمه شود. مقالات تخصصی کامپیوتر از مهم‌ترین متون این رشته به حساب می‌آید؛ چرا که می‌توانند از این طریق با متخصصان رشته خود در ارتباط باشند و همچنین سرعت مد نظرشان برای اتمام کار را تعیین کنند.


علم مهندسی کامپیوتر به مدت‌ها قبل از اختراع کامپیوترهای دیجیتالی کنونی بازمی‌گردد و در دهه‌های {{50|pNumber}} و {{60|pNumber}} میلادی به عنوان یک رشته مجزای علمی مطرح شد. از آن زمان پیشرفت‌های تکنولوژی وارد فاز جدیدی شد؛ فازی که سرعت تغییرات و تحولات در آن بسیاری تند اتفاق می‌افتد. راز دستیابی به علم روز نیز در ارتباط بودن با یکدیگر است و این مهم جز با فهم دقیق زبان اصلی آن علم ممکن نیست.

متاسفانه بسیاری از مترجمان سعی در ترجمه مقالات توسط ماشین‌های ترجمه دارند که این کار ذاتا کیفیت کارهای ترجمه را پایین می‌آورد و باعث نارضایتی در مشتریان می‌شود؛ غافل از این که ترجمه ماشینی باعث بوجود آمدن مشکلاتی می‌شود که لازم است متن نهایی؛ مخصوصا برای ارسال به ژورنال‌های مهم رشته تخصصی، دوباره از نظر نگارشی، فنی و حتی محتوایی بازسازی شود.

ترجمیک با داشتن مترجمان متخصص و حرفه‌ای، می‌تواند سفارشات شما در انواع خدمات زبانی نظیر ترجمه مقاله، وب‌سایت، مقاله آی اس آی (ISI) و ویراستاری تخصصی انجام دهد و در رشته‌های زیر خدمات خود را ارائه دهد.

 • ترجمه تخصصی کامپیوتر در مهندسی نرم افزار
 • ترجمه تخصصی کامپیوتر در مهندسی سخت افزار
 • ترجمه تخصصی کامپیوتر در مهندسی فناوری اطلاعات
 • ترجمه تخصصی در علوم کامپیوتر
 • ترجمه آنلاین مهندسی کامپیوتر

ترجمه آنلاین مهندسی کامپیوتر


در سال‌های اخیر و ظهور استارت‌آپ‌های موفقی که جای خود را در جامعه باز کردند، اقبال عمومی مردم به این رشته نسبت به دیگر رشته‌های مهندسی افزایش یافت. در این بین رشته آی تی (IT) نیز جزء رشته‌های مهم و پرطرفدار شد. خوشبختانه سطح علمی دانشجویان این رشته در ایران با دیگر دانشگاه‌های جهان رقابتی است و همین نیاز به ترجمه مقالات تخصصی کامپیوتر و آی تی را بیش‌ از پیش مهم کرده است.

اما استفاده از روندهای پیش‌ پا افتاده قدیمی، زمان‌بر و سخت است. امروزه بیشتر نیازهای مردم در فضای اینترنتی پاسخ داده می‌شود و اقبال عمومی نیز بیشتر به سمت سیستم‌های خدمات آنلاین است. ترجمه نیز یکی از مهم‌ترین نیازهای دانشجویانی است که ترجیح می‌دهند وقت اضافی خود را صرف کارهای مهم‌تر کنند و می‌خواهند ترجمه‌شان را برون‌سپاری کنند.

ترجمیک پلتفرمی برای انواع خدمات زبانی در رشته کامپیوتر است. از ترجمه وب‌سایت‌های علمی این رشته تا کتب تخصصی مهندسی کامپیوتر می‌توانید به مترجمان ما اعتماد کنید. سفارش ترجمه شما به دست افرادی می‌رسد که خودشان محصل در این رشته هستند یا فارغ‌التحصیل گرایش‌های مختلف رشته کامپیوتر در مقاطع ارشد و دکتری هستند و از این رو می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید. گرایش‌هایی از قبیل:

 • ترجمه تخصصی امنیت اطلاعات
 • ترجمه تخصصی هوش مصنوعی
 • ترجمه تخصصی مکاترونیک
 • ترجمه تخصصی معماری کامپیوتر
 • ترجمه تخصصی مهندسی نرم‌افزار
 • ترجمه تخصصی مهندسی فناوری اطلاعات
 • ترجمه تخصصی شبکه‌های کامپیوتری
 • ترجمه تخصصی تجارت الکترونیک

برای این که از میزان کیفیت ترجمه خود اطمینان حاصل کنید می‌توانید پس از ثبت سفارش و انتخاب مترجم، از وی یک نمونه کار بخواهید تا از شیوه نوشتن و نگارش مترجمتان مطمئن شوید و یا تقاضای تعویض مترجم داشته باشید.


دغدغه‌های مشتریان


متاسفانه افرادی هستند که در تحویل کار ترجمه دیرکرد دارند و مشتریان را از نظر زمانی متضرر می‌سازند. ترجمیک با تعیین سیاست‌های مناسب درون سازمانی برای این مشکل راه‌حلی اندیشیده است که تا حد امکان سفارش سر موعد به شما تحویل داده شود.

کیفیت ترجمه یکی دیگر از مسائلی است که اغلب مشتریان ترجمه از آن شکایت دارند. متاسفانه امروزه با ظهور ماشین‌های ترجمه، مترجمان از این ماشین‌ها استفاده کرده و کیفیت کار را پایین می‌آورند. لازم است تاکید شود که کار ترجمه، کار حرفه‌ای و موثری است که باید بیشترین تطبیق را با زبان مقصد داشته باشد و این یعنی بالاترین سطح تطبیق از نظر زبانی، فرهنگی و محاوره‌ای با زبان مقصد. تیم پایش ترجمیک با بررسی تمامی سفارشات، خیال شما را از تحویل سفارش در کیفیت مد نظرتان، راحت می‌کند.

داشتن تیم پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته، یکی دیگر از امکاناتی است که به مشتری اطمینان خاطر می‌دهد که هر موقع از شبانه روز می‌تواند مشکلش را با ترجمیک در میان بگذارد. در اولین فرصت مشکل شما بررسی می‌شود و در گردش کاری می‌افتد.


قیمت ترجمه تخصصی در رشته کامپیوتر


برای این که بتوانید میزان هزینه ترجمه مقاله تخصصی خود را بسنجید و با توجه به بودجه‌تان برنامه‌ریزی کنید، می‌توانید از صفحه ماشین‌حساب ترجمه یا صفحه قیمت‌ها نرخ‌ها را مشاهده کنید. ترجمیک هر ترجمه تخصصی را در سه سطح مختلف کیفیت و سرعت به شما ارائه می‌دهد.

اگر سفارش شما بیش از حد حجیم باشد و شما زودتر از موعد بیشترین سرعت بخواهید سفارشتان را تحویل بگیرید، کافی است با پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته ترجمیک در ارتباط باشید تا بتوانید راهکار پیشنهادی ترجمیک برای سفارشات حجیم را برای شما تشریح کنیم.

توجه داشته باشید که شعار ما در ترجمیک همیشه این بوده است که کیفیت مهم‌تر از هزینه است. متاسفانه با بروز ترجمه‌های ماشینی که کیفیت بسیار پایینی دارند، برخی با وجود صرف هزینه، ترجمه‌ای در حد ترجمه ماشینی دریافت می‌کنند که احساس رضایت لازم را نسبت به آن سفارش ندارند. تیم پایش کیفیت در ترجمیک تمامی سفارشات را چک می‌کنند و میزان مشابهت با ترجمه ماشینی را طبق فرمول‌هایی محاسبه می‌کنند. در صورت تخلف مترجم و عدم رضایت مشتری، بسته به درخواست مشتری سفارش به مترجم دیگر سپرده می‌شود و یا تمامی هزینه وی به او بازگردانده می‌شود. هدف ترجمیک کسب رضایت شماست.


خدمات تخصصی ترجمیک


ترجمیک خدمات متنوع زبانی را در اختیار کاربران می‌گذارد و سفارش را در سرعت و کیفیت دلخواهتان به شما ارائه می‌دهد. به منظور تسهیل در انجام کار مشتریان گرامی، ترجمیک مجموعه قوانینی را تدارک دیده است که حقوق مشتری حفظ شود. برای مثال برای جلب اعتماد بیشتر شما می‌توانید از مترجمتان ابتدا نمونه کار بخواهید یا سفارشتان را در طی سه مرحله دریافت کنید. ترجمه مقاله و ویرایش تخصصی انگلیسی، دو نمونه از پرطرفدارترین خدمات ترجمیک به حساب می‌آید.


آپلود بخش به بخش


ترجمیک برای جلب رضایت مشتریان و مشاهده میزان کیفیت کار، سیاستی را اتخاذ کرده است تا از طریق آن مشتری بتواند هر میزان از پیشرفت پروژه را مشاهده کند و در صورت لزوم نظرات خود را درباره ترجمه بدهد. پس ترجمه شما در طی چندین مرحله بارگذاری خواهد شد. خواهشمندیم در مرحله اولیه آپلود ترجمه شما توسط مترجم، فایل را بررسی کنید و نکات خود را در مورد ترجمه انجام شده با مترجم در میان بگذارید؛ تا به نتیجه مطلوب برسید.


انتخاب مترجم پیشنهادی


هر مترجم در ترجمیک یک کد اختصاصی دارد. اگر از مترجم سفارشی راضی بودید و بخواهید سفارشتان به همان مترجم ارجاع شود، کافی است کد اختصاصی مترجم را در قسمت توضیحات وارد کنید و اعلام کنید که مترجم پیشنهادی شما برای سفارش کیست. ترجمیک پلتفرم آسان و کارآمدی برای ارتباط شما با مترجمتان ارائه داده است؛ خواهشمندیم در طول انجام سفارش با مترجمتان در ارتباط باشید تا در نهایت از نتیجه کار راضی باشید.


ویراستاری در رشته کامپیوتر


ترجمیک بزرگتری پلتفرم ارائه دهنده ترجمه و خدمات زبانی است. علاوه بر ترجمه، ویرایش و بازنویسی (پارافریز) متون در همه زبان‌ها یکی از مهم‌ترین خدماتی که توسط ترجمیک ارائه می‌شود، است. در ترجمیک ویراستاران حرفه‌ای حضور دارند؛ از جمله ویراستاران نیتیو که سفارش شما را با دقت نظر بیشتری و مطابق با فرهنگ و قوانین مربوط به آن کشور بررسی می‌کنند.

شما می‌توانید از طریق مراجعه به صفحه قیمت ترجمه و استفاده از ماشین حساب ترجمیک، قیمت حدودی سفارشتان را در سه سطح برنزی، نقره‌ای و طلایی با سرعت‌های مختلف مشاهده کنید و برای ارسال سفارش تصمیم‌گیری کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل، می‌توانید با پشتیبانی ترجمیک به صورت {{24|pNumber}} ساعته ارتباط داشته باشید.


خدمات دیگر در رشته کامپیوتر


علاوه بر کار ترجمه، شما می‌توانید سفارش خود را در ترجمیک بارگذاری نمایید و از خدمات دیگر آنلاین ما از جمله ویرایش نیتیو، ویرایش تخصصی مقاله، اعزام مترجم حضوری، ترجمه فوری و ترجمه رسمی بهره ببرید. همچنین با وجود تسهیلاتی که در ترجمیک برای متون با حجم بالا در نظر گرفته است، از طرح تخفیف حجمی استفاده کنید و علاوه بر ترجمه کتاب و متون طولانی خود، از تخفیف خوبی هم بهره‌مند شوید.


خدمت ترجمه رسمی


ترجمه رسمی یکی دیگر از خدماتی است که ترجمیک در اختیار مشتریان گذاشته است تا با صرف وقت بسیار کوتاهی، مدارکشان را درب منزل تحویل بدهند و بعد از اتمام کار، همان درب منزل تحویل بگیرند. شما می‌توانید به ترجمیک برای ارسال سفارش ترجمه رسمی‌تان اعتماد کنید.مقالات تخصصی کامپیوتر، ترجمه مقالات تخصصی کامپیوتر، ترجمه تخصصی آنلاین کامپیوتر، متن تخصصی کامپیوتر با ترجمه، ترجمه متون تخصصی کامپیوتر آنلاین، ترجمه تخصصی کامپیوتر آنلاین، ترجمه آنلاین مهندسی کامپیوتر، ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک و یا تلگرام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع رسانی بیشتر سعی کنید ربات تلگرام ترجمیک را از طریق سایت فعال کنید. اطلاعات بیشتر

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.

ارسال سفارش


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


HTTP/1.0