ترجمه تخصصی مهندسی کشاورزی


ترجمه متون کشاورزی نسبت به متون عادی مهندسی نیازمند صرف وقت و دقت بیشتری است؛ به همین دلیل توصیه می‌شود برای ترجمه، بازنویسی، ویرایش متون در رشته کشاورزی، از متخصصان این رشته استفاده شود تا بهترین کارایی حاصل شود. در ترجمیک ترجمه مقالات در هر رشته‌ای به فارغ‌التحصیلان همان رشته که با مسائل و چالش‌های رشته همیشه دست به گریبان بوده‌اند، اختصاص داده می‌شود. ترجمه و ویرایش متون تخصصی باید به افرادی سپرده شود که در همان زمینه فعالیت داشته‌اند و با مسائل آن رشته مدتی درگیر بوده‌اند. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های ترجمه تخصصی توسط تحصیلکرده‌های همان رشته این است که مترجم با کلمات کلیدی آن سفارش آشنایی دارد و ترجمه او بسیار قریب به ذهن خواهد بود.


با توجه به پیشرفت‌های اخیر کشور در رشته‌های گوناگون که کشاورزی نیز یکی از آن‌ها محسوب می‌شود، نیاز بیش از پیشی به ترجمه مقالات تخصصی و ویراستاری‌ تخصصی و نیتیو احساس می‌شود. با توجه به این که ایران در تحریم‌های ظالمانه قرار دارد، محققان و دانش‌پژهان بر این شدند که بسیاری از دانش‌های موجود در رشته کشاورزی را بومی کنند. از این رو میزان حساسیت و اهمیت ترجمه تخصصی مقالات این رشته بیشتر احساس می‌شود.

ایران کشوری است که از نظر مساحتی به بسیاری از کشورهای دیگر؛ مخوصوصا کشورهای اروپایی ارجحیت دارد و به همین دلیل زمین یکی از ثروت‌های این کشور محسوب می‌شود. رشته کشاورزی نیز از این حیث دارای اهمیت است که می‌تواند ظرفیت‌های نهفته در زمین را آزاد کند و نمایش بدهد.

امروزه تمامی دانشمندان به زمین به عنوان یک سرمایه بزرگ و اصلی نگاه می‌کنند. از همین روست که ایران برای برخی کشورها مهم شده است. چرا که سرمایه زمینی، انسانی و نفتی فراوانی دارد؛ مخصوصا سرمایه زمین که هنوز بالقوه باقی‌مانده است و از ظرفیت‌های کلانش به خوبی استفاده نشده است.

ترجمه مقاله تخصصی در رشته کشاورزی یکی از مهم‌ترین نیازهای این کشور محسوب می‌شود که توجه شایانی به آن نشده است و رواست که بیش از این به آن اهمیت داده شود. البته ترجمیک تنها خدمت ترجمه را ارائه نمی‌دهد؛ بلکه با افتخار ویراستاری تخصصی توسط مترجم نیتیو و اعزام مترجم را هم به دیگر خدمات خود افزوده است. همچنین ترجمه رسمی یکی دیگر از خدمت‌هایی است که کار مشتریان را بسیار راحت کرده است.


گرایش‌های مختلف در رشته کشاورزی


دانشجویان این رشته معمولا به دنبال ترجمه انگلیسی به فارسی کشاورزی هستند که توسط افرادی انجام شود که خودشان در این مقطع تحصیل کرده باشند و با موضوعات روز این رشته و کلمات کلیدی رشته کشاورزی آشنایی داشته باشند. ترجمیک با داشتن بیش از 5000 نیروی متخصص می‌تواند جوابگوی نیاز دانشجویان و کارفرمایان در هر رشته‌ای باشد.

این رشته گرایش‌های متنوعی دارد که ترجمیک پلتفرمی برای ترجمه تخصصی هر کدام ارائه داده است. ترجمه تخصصی و ویرایش و دیگر خدمات زبانی مربوط به گرایش‌های زیر را می‌توانید از ترجمیک بخواهید:

 • ترجمه تخصصی كشاوری در گرایش آبیاری و زهكشی
 • ترجمه تخصصی كشاوری در گرایش سازه‎های آبی
 • ترجمه تخصصی كشاوری در گرایش مهندسی منابع آب
 • ترجمه تخصصی كشاوری در گرایش زراعت و اصلاح نباتات
 • ترجمه تخصصی كشاوری در زراعت، علوم و تكنولوژی بذر و كشاورزی اكولوژیک
 • ترجمه تخصصی كشاوری در گرایش اقتصاد كشاورزی
 • ترجمه تخصصی كشاوری در گرایش علوم باغبانی
 • ترجمه تخصصی كشاوری در گرایش علوم خاك
 • ترجمه تخصصی كشاوری در دام و طیور
 • ترجمه تخصصی كشاوری در گرایش‌های علوم دامی، پرورش و تولید طیور
 • ترجمه متون تخصصی مهندسی تولیدات گیاهی
 • ترجمه تخصصی كشاوری و صنایع غذایی
 • ترجمه تخصصی كشاوری در حشره‌شناسی كشاورزی
 • ترجمه تخصصی كشاوری - ترجمه تخصصی بیماری‌شناسی گیاهی
 • ترجمه تخصصی كشاوری در بیوتكنولوژی
 • ترجمه تخصصی كشاوری - ترجمه تخصصی مدیریت كشاورزی
 • ترجمه تخصصی كشاوری - ترجمه تخصصی شناسایی و مبارزه با علف های هرز
 • ترجمه تخصصی گیاه‌پزشکی

ترجمه‌ کتاب در رشته مهندسی کشاورزی


متخصصان این رشته برای ثبت رزومه درخور نیازمند ترجمه کتاب هستند. اما انتخاب یک کتاب مناسب و تخصصی معمولا فرآیند پیچیده و طولانی دارد که برای صرفه‌جویی در وقت می‌توانید این کار را به متخصصان رشته کشاورزی در ترجمیک بسپارید. شما می‌توانید از طریق تماس با پشتیانی ترجمیک، متخصصان رشته خود را پیدا کنید و با آنان در ارتباط باشید و از آنان مشاوره بگیرید.

دغدغه‌های مشتریان


متاسفانه افرادی هستند که در تحویل کار ترجمه دیرکرد دارند و مشتریان را از نظر زمانی متضرر می‌سازند. ترجمیک با تعیین سیاست‌های مناسب درون سازمانی برای این مشکل راه‌حلی اندیشیده است که تا حد امکان سفارش سر موعد به شما تحویل داده شود.

کیفیت ترجمه یکی دیگر از مسائلی است که اغلب مشتریان ترجمه از آن شکایت دارند. متاسفانه امروزه با ظهور ماشین‌های ترجمه، مترجمان از این ماشین‌ها استفاده کرده و کیفیت کار را پایین می‌آورند. لازم است تاکید شود که کار ترجمه، کار حرفه‌ای و موثری است که باید بیشترین تطبیق را با زبان مقصد داشته باشد و این یعنی بالاترین سطح تطبیق از نظر زبانی، فرهنگی و محاوره‌ای با زبان مقصد. تیم پایش ترجمیک با بررسی تمامی سفارشات، خیال شما را از تحویل سفارش در کیفیت مد نظرتان، راحت می‌کند.

داشتن تیم پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته، یکی دیگر از امکاناتی است که به مشتری اطمینان خاطر می‌دهد که هر موقع از شبانه روز می‌تواند مشکلش را با ترجمیک در میان بگذارد. در اولین فرصت مشکل شما بررسی می‌شود و در گردش کاری می‌افتد.


قیمت ترجمه تخصصی در رشته کشاورزی


برای این که بتوانید میزان هزینه ترجمه مقاله تخصصی خود را بسنجید و با توجه به بودجه‌تان برنامه‌ریزی کنید، می‌توانید از صفحه ماشین‌حساب ترجمه یا صفحه قیمت‌ها نرخ‌ها را مشاهده کنید. ترجمیک هر ترجمه تخصصی را در سه سطح مختلف کیفیت و سرعت به شما ارائه می‌دهد.

اگر سفارش شما بیش از حد حجیم باشد و شما زودتر از موعد بیشترین سرعت بخواهید سفارشتان را تحویل بگیرید، کافی است با پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته ترجمیک در ارتباط باشید تا بتوانید راهکار پیشنهادی ترجمیک برای سفارشات حجیم را برای شما تشریح کنیم.

توجه داشته باشید که شعار ما در ترجمیک همیشه این بوده است که کیفیت مهم‌تر از هزینه است. متاسفانه با بروز ترجمه‌های ماشینی که کیفیت بسیار پایینی دارند، برخی با وجود صرف هزینه، ترجمه‌ای در حد ترجمه ماشینی دریافت می‌کنند که احساس رضایت لازم را نسبت به آن سفارش ندارند. تیم پایش کیفیت در ترجمیک تمامی سفارشات را چک می‌کنند و میزان مشابهت با ترجمه ماشینی را طبق فرمول‌هایی محاسبه می‌کنند. در صورت تخلف مترجم و عدم رضایت مشتری، بسته به درخواست مشتری سفارش به مترجم دیگر سپرده می‌شود و یا تمامی هزینه وی به او بازگردانده می‌شود. هدف ترجمیک کسب رضایت شماست.


خدمات تخصصی ترجمیک


ترجمیک خدمات متنوع زبانی را در اختیار کاربران می‌گذارد و سفارش را در سرعت و کیفیت دلخواهتان به شما ارائه می‌دهد. به منظور تسهیل در انجام کار مشتریان گرامی، ترجمیک مجموعه قوانینی را تدارک دیده است که حقوق مشتری حفظ شود. برای مثال برای جلب اعتماد بیشتر شما می‌توانید از مترجمتان ابتدا نمونه کار بخواهید یا سفارشتان را در طی سه مرحله دریافت کنید. ترجمه مقاله و ویرایش تخصصی انگلیسی، دو نمونه از پرطرفدارترین خدمات ترجمیک به حساب می‌آید.


آپلود بخش به بخش


ترجمیک برای جلب رضایت مشتریان و مشاهده میزان کیفیت کار، سیاستی را اتخاذ کرده است تا از طریق آن مشتری بتواند هر میزان از پیشرفت پروژه را مشاهده کند و در صورت لزوم نظرات خود را درباره ترجمه بدهد. پس ترجمه شما در طی چندین مرحله بارگذاری خواهد شد. خواهشمندیم در مرحله اولیه آپلود ترجمه شما توسط مترجم، فایل را بررسی کنید و نکات خود را در مورد ترجمه انجام شده با مترجم در میان بگذارید؛ تا به نتیجه مطلوب برسید.


انتخاب مترجم پیشنهادی


هر مترجم در ترجمیک یک کد اختصاصی دارد. اگر از مترجم سفارشی راضی بودید و بخواهید سفارشتان به همان مترجم ارجاع شود، کافی است کد اختصاصی مترجم را در قسمت توضیحات وارد کنید و اعلام کنید که مترجم پیشنهادی شما برای سفارش کیست. ترجمیک پلتفرم آسان و کارآمدی برای ارتباط شما با مترجمتان ارائه داده است؛ خواهشمندیم در طول انجام سفارش با مترجمتان در ارتباط باشید تا در نهایت از نتیجه کار راضی باشید.


ویراستاری در رشته کشاورزی


ترجمیک بزرگتری پلتفرم ارائه دهنده ترجمه و خدمات زبانی است. علاوه بر ترجمه، ویرایش و بازنویسی (پارافریز) متون در همه زبان‌ها یکی از مهم‌ترین خدماتی که توسط ترجمیک ارائه می‌شود، است. در ترجمیک ویراستاران حرفه‌ای حضور دارند؛ از جمله ویراستاران نیتیو که سفارش شما را با دقت نظر بیشتری و مطابق با فرهنگ و قوانین مربوط به آن کشور بررسی می‌کنند.

شما می‌توانید از طریق مراجعه به صفحه قیمت ترجمه و استفاده از ماشین حساب ترجمیک، قیمت حدودی سفارشتان را در سه سطح برنزی، نقره‌ای و طلایی با سرعت‌های مختلف مشاهده کنید و برای ارسال سفارش تصمیم‌گیری کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل، می‌توانید با پشتیبانی ترجمیک به صورت {{24|pNumber}} ساعته ارتباط داشته باشید.


خدمات دیگر در رشته کشاورزی


علاوه بر کار ترجمه، شما می‌توانید سفارش خود را در ترجمیک بارگذاری نمایید و از خدمات دیگر آنلاین ما از جمله ویرایش نیتیو، ویرایش تخصصی مقاله، اعزام مترجم حضوری، ترجمه فوری و ترجمه رسمی بهره ببرید. همچنین با وجود تسهیلاتی که در ترجمیک برای متون با حجم بالا در نظر گرفته است، از طرح تخفیف حجمی استفاده کنید و علاوه بر ترجمه کتاب و متون طولانی خود، از تخفیف خوبی هم بهره‌مند شوید.


خدمت ترجمه رسمی


ترجمه رسمی یکی دیگر از خدماتی است که ترجمیک در اختیار مشتریان گذاشته است تا با صرف وقت بسیار کوتاهی، مدارکشان را درب منزل تحویل بدهند و بعد از اتمام کار، همان درب منزل تحویل بگیرند. شما می‌توانید به ترجمیک برای ارسال سفارش ترجمه رسمی‌تان اعتماد کنید.ترجمه تخصصی کشاورزی، ترجمه مقاله کشاورزی، ترجمه تخصصی مقاله کشاورزی، قیمت ترجمه کشاورزی، ترجمه در رشته کشاورزی، ترجمه کتاب مهندسی کشاورزی، ترجمه تخصصی رشته صنایع غذایی، ترجمه مقاله رشته صنایع غذایی

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک و یا تلگرام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع رسانی بیشتر سعی کنید ربات تلگرام ترجمیک را از طریق سایت فعال کنید. اطلاعات بیشتر

gift

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار


مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.

ارسال سفارش


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


HTTP/1.0