ترجمه تخصصی کشاورزی


پر واضح است که پیشینه کشاورزی به قدمت زندگی بشر در این کره خاکی باز گشت ه و از اوایل پیدایش انسان با او عجین بوده است. مطابق با اسناد تاریخی به دست آمده، ایران نخستین کشور دنیاست که شش هزار سال پیش در آن کشاورزی و زراعت به شکل سیستماتیک انجام می‌شد.

از آنجایی که امنیت غذایی برای هر کشوری به عنوان یکی از اهداف استراتژیک در برنامه دولت‌ها تعریف شده و نیل به آن وابسته به کشاورزی و استفاده بهینه از مهندسین کشاورزی می‌باشد، این رشته مهندسی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

فعالیت‌های مختلف مهندس کشاورزی شامل توسعه استفاده از ماشین‌آلات کشاورزی و پیاده‌سازی فرآیندهای صحیح و علمی کشاورزی، باغبانی و جنگلداری است. در این راستا مهندس کشاورزی روش‌ها و فناوری‌های مختلف را به منظور افزایش محصول، بهبود بهره برداری از زمین و مراقبت از منابع و مواد اولیه مانند بذر، آب، کود، آفت‌کش‌ها و سوخت، مورد بررسی قرار می‌دهد.

ترجمه مقالات کشاورزی

رشته مهندسی کشاورزی که تلفیقی از فناوری علوم مهندسی، تولید و پرورش کشاورزی و مرکب از رشته‌های زیست شناسی جانوری، زیست شناسی گیاهی، مکانیک و مواد شیمیایی است، در مقطع كارشناسي با سه گرایش آب، اقتصاد کشاورزی و ماشین‌های کشاورزی تعریف شده که شامل هفت بخش مهندسی زراعت و اصلاح نباتات، مهندسی باغباني، مهندسی خاك‌شناسي، مهندسی علوم دامي، مهندسی علوم و صنايع غذايي، مهندسی گياه پزشكي و ترويج و آموزش كشاورزي است.

سایت ترجمه تخصصی ترجمیک tarjomic.com برای ترجمه مقاله و ترجمه تخصصی متون و کتب مرتبط با این رشته، از طریق این وب سایت، همراه شما هستیم و همواره تلاش می‌کنیم تا با ترجمه فوری مقالات مورد نیاز شما عزیزان، هر چه بهتر و سریع‌تر در جهت اهداف شما برای ارتقای دانش، گام برداریم. به منظور ترجمه مقاله تخصصی در زمینه مهندسی کشاورزی، ما از مترجمین توانمند و مجربی استفاده می‌کنیم که ضامن کیفیت کار ما بوده و در عین حال تسهیلاتی را برای دانشجویان محترم، به منظور ترجمه مقالات تخصصی آنها، تحت عنوان ترجمه دانشجویی با قیمت مناسب در نظر گرفته‌ایم.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیکترجمیک سایت ترجمه تخصصی