ترجمه متون دانشجویی


ستاره


با توجه به اینکه زبان مشترک مراکز علمی و پژوهشی و آثاری که توسط پژوهشگران منتشر می شود به زبان انگلیسی است، نیاز اساتید و دانشجویان به ترجمه تخصصی کاملا بدیهی است. صرف نظر از اینکه محقق به زبان انگلیسی مسلط باشد یا نه، با توجه به محدودیت زمانی دانشجویان استفاده از خدمات ترجمه آنلاین کاملا منطقی است.

ترجمه دانشجویی

ترجمه دانشجویی، چه با هدف استفاده در مقالات، چه با هدف ارائه پروژه‌های کلاسی، پایان‌نامه و یا به عنوان تمرین دانشگاهی نیازمند تخصص های مربوط به خود، چه در بحث ترجمه و چه در زمینه علمی متن می‌باشد. شاید اصلی‌ترین نگرانی که دانشجویان در این زمینه دارند، تسلط مترجم به زمینه تخصصی متن است. در واقع تسلط مترجم به اصطلاحات و هم چنین مفاهیم تخصصی متن بسیار حائز اهمیت است و انجام پروژه توسط مترجمی که علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی به مفاهیم تخصصی آن رشته هم مسلط باشد مفهوم واقعی ترجمه تخصصی و دانشجویی را شکل می‌دهد. همچنین در پروژه‌های دانشگاهی مساله زمان تحویل (ترجمه فوری) و هزینه ترجمه (ترجمه ارزان) نیز بسیار تاثیرگذار است.

در این راستا ترجمیک خدمات ترجمه دانشجویی را در دو بخش ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی و در زمینه‌هایی که به آن اشاره خواهد شد (به فایل pdf انتهای صفحه مراجعه کنید) به صورت کاملا تخصصی و با مترجمانی که فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و یا دانشجوی دکترای آن رشته دانشگاهی، که عموما فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف یا دانشگاه تهران می‌باشند، انجام خواهد داد. ترجمه تخصصی ترجمیک، در مورد دانشجویانی که نیاز به ترجمه ارزان و دانشجویی دارند، در سه سطح مختلف قیمتی این امکان را به دانشجویان می‌دهد تا مطابق بودجه ای که در نظر گرفته‌اند، ترجمه مقالات تخصصی، ترجمه متون، ترجمه تمرینات کلاسی خود را با بالاترین سطح ترجمه انجام دهند.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه ترجمیک گروه پایش دائمی کیفیت پروژه‌های انجام شده توسط مترجمین را فعال کرده است، کیفیت ترجمه کاملا قابل تضمین است اما در راستای ایجاد اطمینان برای مشتریان عزیز تمام سفارشات ترجمه دانشجویی گارانتی کیفیت و زمان تحویل خواهند داشت.  زمینه های تخصصی ترجمه در سایت ترجمیک  آخرین مطالب وبلاگ ترجمیکترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ارسال سفارش