ترجمه دستورالعمل‌های تجاری و اداری


ستاره


دستورالعمل‌های تجاری آن دسته از مکتوبات است که به منظور اجرای صحیح قوانین مرتبط با حوزه مورد نظر نگاشته شده است. گزارشات بین‌المللی مربوط به سازمان‌های تجاری بصورت ماهانه، سالانه، موردی و غیره ارائه می‌‌شود. استانداردها نیز در مورد هرکدام از حوزه‌های کاری متفاوت بوده و بندهای مختلف و متعددی در آن‌ها ارائه می‌شود که به صورت دوره‌ای تغییر یافته و اصلاح می‌شود.

موارد فوق، بخشی از متون مهمی است که درک صحیح آن‌ها در روابط تجاری گوناگون بین‌المللی با شرکای خارجی اهمیت بسزایی دارد. ترجمیک به شما کمک می‌کند با ترجمه دستورالعمل‌ها، گزارشات و استاندارهای ضروری مربوط به کار خود، گام‌های صحیحی در شروع و پیشبرد اهداف تجاری خود برداشته و با اطمینان کامل از صحت ترجمه اصطلاحات و عبارات تخصصی موجود در این مکتوبات که درک آن‌ها نیازمند دانش وسیع از زبان مقصد و هم‌چنین تسلط بر موضوعات اقتصادی و تجاری است، با خیالی آسوده روند شغلی خود را به بهترین نحو به انجام برسانید.

ترجمه دستورالعمل های تجاری به فارسی و انگلیسی

سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، پیشرو در زمینه‌ی ترجمه‌های شرکتی، بازرگانی و سازمانی آماده‌ی ارائه‌ی خدمات ترجمه متن، ترجمه اسناد محرمانه، ترجمه قرارداد، ترجمه بروشور و... است. تیم ترجمیک با پشتوانه‌ی کم نظیری از مترجمان متخصص در زمینه‌های مختلف، تجربه‌ی همکاری با شرکت‌های معتبر داخلی و بین‌المللی را در کارنامه‌ی خود دارد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه قیمت ترجمه، از تعرفه‌های خدمات ترجمه و ویراستاری سایت اطلاع پیدا کنید. در صورت وجود هرگونه سوال بدون هیچ نگرانی از طریق ارسال تیکت و یا تماس با پشتیبانی سایت ترجمیک سوالات خود را از ما بپرسید.

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانش‌بنیان است و و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می‌باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می‌شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می‌توانید اقدام کنید.
ارسال سفارش
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی