ترجمه کردی به فارسی، فارسی به کردی
یکی از زبان‌هایی که در ترجمیک پشتیبانی می‌شود، زبان کردی است. مترجمان متخصص ترجمه کردی عراقی به فارسی و بالعکس، در ترجمیک در خدمت شما هستند. در صورتی که مایل به ثبت سفارش ترجمه کردی به فارسی و بالعکس هستید از این لینک‌ها استفاده کنید.


یکی از زبان‌های اصلی که ترجمیک به عنوان خدمات ترجمه ارائه می‌دهد زبان کردی است. مترجمان کردی ترجمیک با تجربه و تحصیلات دانشگاهی در زمینه‌های مختلف آماده‌ی ارائه‌ی خدمات ترجمه متون، ترجمه اسناد و مکاتبات حقوقی و بازرگانی و حضور به عنوان مترجم همراه و همزمان برای جلسات و سفرهای کاری و تفریحی شما هستند.

حدود 30 میلیون نفر از مردم در ایران، عراق، سوریه، ترکیه، لبنان، گرجستان، آذربایجان و ... به زبان کردی صحبت می‌کنند. این جمعیت و توزیع در مناطق مختلف آسیا، اهمیت این زبان و خدماتی که ترجمیک در این زبان ارائه می‌کند را مشخص می‌کند.

زبان کردی را در واقع می‌توان زنجیره‌ی گویشی از زبان‌هایی هندواروپایی در شاخه زبان‌های ایرانی غربی دانست. کردی زبان معیار نیست بلکه مجموعه‌ای از گویش‌های نزدیک به هم است که درگستره‌ی جغرافیایی وسیعی توزیع شده است. زبان کردی به گویش اصلی شمالی و مرکزی تقسیم می‌گردد. در بعضی دسته‌بندی‌ها کردی به سه دسته اصلی شمالی (کرمانجی، بادینی و ...)، جنوبی (سوارنی، جافی، مکریانی و ...) و میانه (کلهری، لکی، ایلامی) تقسیم می‌گردد که خود دارای 22 نوع گویش متفاوت است.

زبان کردی برای نوشتن از ساختار نوشتاری متنوعی استفاده می‌شود. الفبای لاتین در سوریه و ترکیه، نسخه‌ی تغییر یافته‌ی الفبای عربی در ایران و عراق و فرم تغییر یافته الفبای سیریلیک در بعضی مناطق روسیه مورداستفاده قرار می‌گیرد.

خدمات ترجمه ویراستاری تخصصی در چه زبان‌هایی ارائه می‌شود؟

در ترجمیک خدمات زبانی در انگلیسی، فارسی، عربی، ترکی استانبولی، فرانسوی، روسی، چینی، آلمانی، اسپانیولی، ایتالیایی، ژاپنی، کردی، اوکراینی، هندی، اردو، ارمنی، پرتغالی و ... ارائه می‌گردد.

چه تضمینی برای کیفیت و زمان تحویل سفارشات وجود دارد؟

ترجمیک جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است و تعدادی زیادی از متون تخصصی، کتاب‌ها، مقالات و محتوا برای ارائه در سطوح بین‌المللی توسط آن ترجمه و ویراستاری می‌گردد. برای تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد و در صورت عدم رضایت از کیفیت ترجمه، مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

آیا ترجمه در زوج زبان‌هایی به غیر از زبان فارسی نیز انجام می‌شود؟

بله، زوج زبان‌های دیگر مانند انگلیسی به چینی، آلمانی به انگلیسی و ... نیز انجام می‌شود. در صورتی که زوج زبان شما در لیست خدمات ترجمیک موجود نبود با پشتیبانی ترجمیک در تماس باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

سوالات بیشتری دارم چگونه می‌توانم جواب سوالاتم را پیدا کنم؟

ترجمیک به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شماست.
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۸۹
۰۲۱-۶۶۰۹۲۳۶۸ ۰۲۱-۶۶۰۶۴۶۰۶

خدمات ترجمه کردی به فارسی و ترجمه فارسی به کردی در ترجمیک

از جمله خدمات ترجمیک می‌توان به ترجمه کردی به فارسی و ترجمه فارسی به کردی متون و اسناد اداری و حقوقی، ترجمه کردی به فارسی و ترجمه فارسی به کردی بروشور و کاتالوگ‌ها، ترجمه کردی به فارسی و ترجمه فارسی به کردی فایل‌های صوتی و تصویری و هم‌چنین اعزام مترجم همزمان کردی نام برد. بعضی از مترجمان کرد زبان ترجمیک علاوه بر تسلط بر کردی و فارسی به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و عربی نیز مسلط هستند و برای حضور در جلسات و کنفرانس‌های بین‌المللی توانایی‌های لازم را کسب کرده‌اند.

مشتریان ما در حوزه زبان کردی، بیشتر تجار ایرانی و عراقی هستند که برای ترجمه متون تجاری و بازرگانی خود به ما مراجعه می‌کنند یا برای حضور در کردستان عراق و یا پذیرایی از مهمان کرد عراقی به مترجم همزمان در تهران، سلیمانیه، اربیل و بغداد نیاز دارند. ما همواره با استفاده از توان مترجمان بومی کردزبان، پاسخگویی نیاز این دسته از مشتریان بوده‌ایم.


خدمات ترجمه زبان‌های خارجی در ترجمیک

ترجمه تخصصی زبان‌های غیر انگلیسی با توجه به جامعه‌ی بزرگ مترجمان ترجمیک و نیاز مشتریان به خدمات زبان‌هایی مانند ترجمه عربی، ترجمه فرانسوی، ترجمه چینی، ترجمه آلمانی، ترجمه ترکی استانبولیو ترجمه روسی حائز اهمیت است. ترجمیک آماده‌ی ارائه خدمات ترجمه تخصصی در زبان‌های مختلف به مشتریان عزیز است.

ترجمه همزمان کردی

با توجه به ارتباط زیاد تجاری کشورمان با اقلیم کردستان عراق، ضرورت خدمات ترجمه همزمان کردی به فارسی و فارسی به کردی دوچندان است. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه همزمان و اعزام مترجم را به مشتریان عزیزمان ارائه می‌کنیم. یاریگر ما در این مسیر مترجمان بسیار با سابقه و مسلط به زبان کردی شما می‌توانید برای ارائه این خدمات در سایر کشورها نیز روی پشتیبانی ترجمیک حساب کنید.

برای اطلاع از هزینه و ثبت سفارش ترجمه همزمان اینجا کلیک کنید:قیمت ترجمه کردی به فارسیترجمه کردی به فارسی، ترجمه فارسی به کردی، ترجمه متون کردی، ترجمه کردی بازرگانی، مترجم کردی، ljv[l ;vnd، jv[li ;vnd، مترجم همزمان کردی مترجم همزمان کردی برای جلسات، قیمت ترجمه کردی به فارسی

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید. کلیک کنید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


ارسال سفارش