ترجمه تخصصی کردی به فارسی، فارسی به کردی

ستارهیکی از زبان‌هایی که در ترجمیک پشتیبانی می‌شود، زبان کردی است. در صورتی که مایل به ثبت سفارش ترجمه کردی به فارسی هستید از این لینک‌ها استفاده کنید.
ارسال سفارش ترجمه مکتوب کردی
ارسال سفارش ترجمه شفاهی و همزمان کردی

یکی از زبان‌های اصلی که ترجمیک به عنوان خدمات ترجمه ارائه می‌دهد زبان کردی است. مترجمان کردی ترجمیک با تجربه و تحصیلات دانشگاهی در زمینه‌های مختلف آماده‌ی ارائه‌ی خدمات ترجمه متون، ترجمه اسناد و مکاتبات حقوقی و بازرگانی و حضور به عنوان مترجم همراه و همزمان برای جلسات و سفرهای کاری و تفریحی شما هستند.

حدود 30 میلیون نفر از مردم در ایران، عراق، سوریه، ترکیه، لبنان، گرجستان، آذربایجان و ... به زبان کردی صحبت می‌کنند. این جمعیت و توزیع در مناطق مختلف آسیا، اهمیت این زبان و خدماتی که ترجمیک در این زبان ارائه می‌کند را مشخص می‌کند.

زبان کردی را در واقع می‌توان زنجیره‌ی گویشی از زبان‌هایی هندواروپایی در شاخه زبان‌های ایرانی غربی دانست. کردی زبان معیار نیست بلکه مجموعه‌ای از گویش‌های نزدیک به هم است که درگستره‌ی جغرافیایی وسیعی توزیع شده است. زبان کردی به گویش اصلی شمالی و مرکزی تقسیم می‌گردد. در بعضی دسته‌بندی‌ها کردی به سه دسته اصلی شمالی (کرمانجی، بادینی و ...)، جنوبی (سوارنی، جافی، مکریانی و ...) و میانه (کلهری، لکی، ایلامی) تقسیم می‌گردد که خود دارای 22 نوع گویش متفاوت است.

زبان کردی برای نوشتن از ساختار نوشتاری متنوعی استفاده می‌شود. الفبای لاتین در سوریه و ترکیه، نسخه‌ی تغییر یافته‌ی الفبای عربی در ایران و عراق و فرم تغییر یافته الفبای سیریلیک در بعضی مناطق روسیه مورداستفاده قرار می‌گیرد.

خدمات ترجمه کردی به فارسی و ترجمه فارسی به کردی در ترجمیک

از جمله خدمات ترجمیک می‌توان به ترجمه کردی به فارسی و ترجمه فارسی به کردی متون و اسناد اداری و حقوقی، ترجمه کردی به فارسی و ترجمه فارسی به کردی بروشور و کاتالوگ‌ها، ترجمه کردی به فارسی و ترجمه فارسی به کردی فایل‌های صوتی و تصویری و هم‌چنین اعزام مترجم همزمان کردی نام برد. بعضی از مترجمان کرد زبان ترجمیک علاوه بر تسلط بر کردی و فارسی به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و عربی نیز مسلط هستند و برای حضور در جلسات و کنفرانس‌های بین‌المللی توانایی‌های لازم را کسب کرده‌اند.

مشتریان ما در حوزه زبان کردی، بیشتر تجار ایرانی و عراقی هستند که برای ترجمه متون تجاری و بازرگانی خود به ما مراجعه می‌کنند یا برای حضور در کردستان عراق و یا پذیرایی از مهمان کرد عراقی به مترجم همزمان در تهران، سلیمانیه، اربیل و بغداد نیاز دارند. ما همواره با استفاده از توان مترجمان بومی کردزبان، پاسخگویی نیاز این دسته از مشتریان بوده‌ایم.

ترجمه تخصصی کردی

خدمات ترجمه زبان‌های خارجی در ترجمیک

ترجمه تخصصی زبان‌های غیر انگلیسی با توجه به جامعه‌ی بزرگ مترجمان ترجمیک و نیاز مشتریان به خدمات زبان‌هایی مانند ترجمه عربی، ترجمه فرانسوی، ترجمه چینی، ترجمه آلمانی، ترجمه ترکی استانبولیو ترجمه روسی حائز اهمیت است. ترجمیک آماده‌ی ارائه خدمات ترجمه تخصصی در زبان‌های مختلف به مشتریان عزیز است.

ترجمه همزمان عربی

با توجه به ارتباط زیاد تجاری کشورمان با اقلیم کردستان عراق، ضرورت خدمات ترجمه همزمان کردی به فارسی و فارسی به کردی دوچندان است. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه همزمان و اعزام مترجم را به مشتریان عزیزمان ارائه می‌کنیم. یاریگر ما در این مسیر مترجمان بسیار با سابقه و مسلط به زبان کردی شما می‌توانید برای ارائه این خدمات در سایر کشورها نیز روی پشتیبانی ترجمیک حساب کنید.

برای اطلاع از هزینه و ثبت سفارش ترجمه همزمان اینجا کلیک کنید:قیمت ترجمه کردی به فارسیترجمه کردی به فارسی، ترجمه فارسی به کردی، ترجمه متون کردی، ترجمه کردی بازرگانی، مترجم کردی، ljv[l ;vnd، jv[li ;vnd، مترجم همزمان کردی مترجم همزمان کردی برای جلسات، قیمت ترجمه کردی به فارسیدرباره ترجمیک


گروه ترجمیک، یک هسته دانش‌بنیان است که توسط دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف راه‌اندازی شده است. مترجمان ما فارغ‌التحصیلان بهترین دانشگاه‌های تهران و سراسر کشور هستند. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله و ترجمه کتاب ارائه می‌کنیم.
ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

ثبت‌نام مترجم استخدام در ترجمیک

تماس با ما


  • {{'تهران، طرشت، بلوار شهید گلاب، پلاک 59، طبقه دوم، واحد 201' | pNumber}}
  • {{'021-95118654' | pNumber}}
  • tarjomic at gmail.com

شبکه های اجتماعی

ترجمیک سایت ترجمه تخصصی
خانه | شرایط و ضوابط | ارسال سفارش ترجمه | ثبت‌نام مترجم | وبلاگ | ثبت شکایات | درباره ما | ترجمه تخصصی مقاله | قیمت ترجمه | Farsi Translation | مجله اینترنتی رازینه

www.tarjomic.com - {{1397|pNumber}} © - تمامی حقوق نزد گروه ترجمیک محفوظ است.


سفارش ترجمه