نرم افزارهای سرقت ادبی

معرفی ۱۰ سایت برای تشخیص سرقت ادبی

باتوجه به توضیحاتی که در قسمت قبل در مورد سرقت ادبی مقالات، ارائه شد. در ادامه نیز برای جلوگیری از تشابه و اشکال در ارجاع مطالب، نرم افزار و سایت‌های مخصوص در این زمینه را معرفی می‌کنیم. در این شرایط متن مخصوص هرکس باتوجه به قانون کپی رایت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ترجمیک برای کمک به پژوهشگران تازه کار که انگیزه نوشتن و چاپ مقالات علمی را دارند، سایت‌های زیر را در جهت بهبود ارجاع‌های متنی و جلوگیری از خطاهای احتمالی سرقت ادبی قرار داده است.

۱٫ http://www.plagiarisma.net   

این برنامه قابلیت تشخیص خطاهای تکراری و احتمالی را دارد. نسخه نرم افزاری برای اندروید، آی ا اس، بلک بری، مودل و وب دارد. هرگونه نقض کپی رایت درمقالات شما را تشخیص می‌دهد. برای کشف محتوای تکراری به اندازه کافی دقیق است. نرم افزار‌های اشتراکی در صورت دریافت دستمزد با قرارداد امکان اشتراک رایگان مطالب را برایتان اسکن می‌کنند. البته برای اسکن دقیق‌تر می‌توانید از نرم‌افزار‌های عملی کاربردی تر نیز استفاده کنید.

جامع‌ترین پلتفرم خدمات ترجمه و ویراستاری
استخدام مترجم و ویراستار کاملا دورکاری!

http://smallseotools.com/plagiarism-checker .۲

با استفاده از این برنامه کاملا رایگان، بیلیون‌ها سند را می‌توانید جستجو کنید و موارد مشابه حتی اگر فقط تعدادی کلمه باشند. جستجوی سرقت ادبی حتی از جستجوی اطلاعات در گوگل نیز راحت‌تر شده است. این برنامه اطلاعات را پردازش می‌کند و خیلی راحت نتایج به دست آمده را در اختیار شما قرار می‌دهد.

۳٫ https://www.plagiarismsoftware.net

این وب سایت با بیشترین درصد اطمینان به بررسی سرقت ادبی مقالات می‌پردازد. این ابزار کاملا دقیق طراحی و آزمایش شده، به خصوص که با تجربه خوب کارشناسان سرقت ادبی همراه با آنالیز و تحلیل محتوا تنظیم شده است و توسعه دهندگان نتایج کاملی با جزئیات صحیح در این زمینه ارائه می‌دهند.

۴٫ http://paperrater.com/free_paper_grader

دلایل زیادی برای استفاده از این برنامه وجود دارد که به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. این برنامه کاملا رایگان است. در کادر مشخص شده به سادگی مقاله خود را کپی و ثبت ‌کنید. جزئیاتی در مورد انتخاب کلمات، گرامر، اسپل کردن و غیره را خیلی راحت مشاهده کنید. نوشته شما نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحلیل خواهد شد.

۵٫ http://en.writecheck.com

این برنامه به تجزیه و تحلیل فوری از مطالب مشابه، نقل قول‌ها و منابع می‌پردازد. برای مشاهده و درک نتایج پیچیدگی ندارد و آسان است. تکنولوژی مشابه تکنولوژی Turnitinکه توسط ۳۰ میلیون دانش آموز استفاده می‌شود. علاوه بر این، رایتینگ و گرامر متن را نیز بررسی می‌کند. آموزش تخصصی همراه با توضیحات ارائه می‌دهد.

۶٫ http://www.dustball.com/cs/plagiarism.checker

استفاده از این برنامه بسیار آسان و سریع است. برای استفاده از آن باید ماهانه ۸ دلار بپردازید. جستجوی سرقت ادبی مقالات بر اساس بازه مشخصی صورت می‌گیرد.

۷٫ http://www.plagiarismdetector.net

این نرم افزار خدمات کاملا رایگانی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. یک برنامه دقیق که به بررسی اطلاعات و مقالات می‌پردازد. هرکسی می‌تواند از این برنامه استفاده کند. فرقی ندارد که دانشجو هستید یا متخصص، چون همه می‌توانند منافعی داشته باشند.

با کمک این برنامه در زمینه بررسی سرقت ادبی به راحتی می‌توانید متوجه شوید که متنی که شما گردآوری و منتشر کردید اصالت دارد. اگر شما وب سایت داری و اطلاعاتی ارائه می‌کنی قطعا با حجم بالایی از ترافیک مواجه شدید. اما این برنامه بهترین بررسی را در مورد سرقت ادبی به صورت آنلاین که مشابه بررسی سرقت ادبی گوگل است انجام می‌دهد.

۸٫ http://www.duplichecker.com

ابزاری که هزاران محتوا را آنلاین بررسی می‌کند. این پلتفرم با همراهی تیمی مشترک از اعضای علاقه‌مند به فضای دیجیتال حرفه‌ای مدیریت می‌شود که به کارآفرینان برای ارتقا و پیشبرد بازاریابی محتوای بازی‌ها کمک می‌کند. این تیم شامل متخصصانی در زمینه بهینه سازی موتور جستجو، بازاریابی محتوا، توسعه محصولات دیجیتالی، طراحی رابط کاربری، بهینه سازی تجربه کاربری، جستجوی شبکه و بازاریابی رسانه اجتماعی است.

۹٫ http://www.plagium.com/index.cfm

این برنامه برای مقایسه متن اسناد به شما کمک می‌کند. این سایت تفاوت‌های نمایشی را در یک قالب بصری ارائه می‌دهد که فهمیدن و کارکردن را آسان می‌کند. برای استفاده از این ویژگی برنامه باید یک حساب کاربری پرداختی داشته باشید.

۱۰٫ http://www.plagtracker.com

در عصر تکنولوژی، این سایت به جمع آوری اطلاعات رایتینگ شما اختصاص یافته است. این برنامه برای دانشجویان، اساتید، مالکان وب سایت و هرکسی که تمایل دارد به جمع آوری رایتینگ سودمند است. بازرسان تضمین می‌کنند که هر متنی که شما بنویسید به وسیله نرم افزار آنلاین سرقت ادبی بررسی می‌شود تا اثبات کند که نوشته‌های شما اصیل و منحصر به خودتان هستند.

ترجمیک خدماتی از جمله ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه تخصصی به زبان‌های مختلف را ارائه می‌دهد. همچنین اگر برای ترجمه مدارک خود نیاز به ترجمه رسمی دارید می‌توانید با ارسال سفارش در سایت ترجمیک، زمان بندی و مترجم خود را انتخاب کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

۵/۵ (۲)

به این پست نمره دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *