ثبت
سفارش

{{item.fa_name}}

جست‌و‌جوی دقیق برای معنی سیستم گرمایش در واژه‌نامه ترجمیک

زمان جستجو: ۰.۰۰۱ هزارم ثانیه

درباره واژه‌نامه ترجمیک
لایک۱ نپسندیدن۲
[SharifThesis]
[... عمومی ...]
Space Heating System

واژه‌های مشابه در واژه‌نامه ترجمیک
دبستان ترجمیک دبستان ترجمیک ترجمه مقاله ترجمه کتاب سفارش ترجمه مقاله و کتاب

دوره‌های آموزشی جاری
دیکشنری تخصصصی انگلیسی به فارسی

دیکشنری تخصصی ترجمیک، به کمک مترجمان متخصص ترجمیک تکمیل و اصلاح می‌شود. به همین دلیل شما می‌توانید به روز ترین کلمات مد نظر خود را از این طریق دریافت نمایید و معنی آن را در مقالات و کتاب‌های خود به خوبی به کار برید. یک دیکشنری تخصصی انگلیسی به فارسی برای استفاده شما آماده است!

دیکشنری انگلیسی به فارسی - عمومی

دیکشنری یکی از اصلی‌ترین نیازهای مترجمان و کسانی است که با زبان خارجی و متون خارجی سر و کار دارند. دیکشنری عمومی ترجمیک با استفاده از منابع معتبر آنلاین و مکتوب تهیه شده و برای استفاده در اختیار عموم علاقه مندان قرار گرفته است. لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید: تماس با ما.

دیکشنری فارسی به انگلیسی، دیکشنری انگلیسی به فارسی، دیکشنری آنلاین، دیکشنری تخصصی عمران، دیکشنری تخصصی برق، دیکشنری رایگان آنلاین، ديكشنري، ديكشنري آنلاين، ديكشنري تخصصي
معنی سیستم گرمایش, معنی سیستم گرمایش, معنی sdsتk ;ckاda, معنی اصطلاح سیستم گرمایش, معادل سیستم گرمایش, سیستم گرمایش چی میشه؟, سیستم گرمایش یعنی چی؟, سیستم گرمایش synonym, سیستم گرمایش definition,

لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی