gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. برای مشاهده لیست این سازمان ها و نظرات آن ها می توانید به صفحه نظر مشتریان مراجعه کنید.

gift

دانشجویان شریف


گروه ترجمه تخصصی ترجمیک توسط دانشجویان دانشگاه شریف اداره می‌شود و با استفاده از توان علمی دانشجویان و متخصصین این دانشگاه و سایر دانشگاه‌های برتر کشور به ارائه خدمات تخصصی ترجمه و ویراستاری بر بستر خدمات آنلاین می پردازد.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید.

gift

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک و یا تلگرام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع رسانی بیشتر سعی کنید ربات تلگرام ترجمیک را از طریق سایت فعال کنید.

gift

تخفیفات متعدد


ترجمیک با توجه به شرایط مختلف سفارشات تخفیفات ویژه و متنوعی را برای مشتریان در نظر گرفته است. از جمله آن ها می توان به تخفیفات حجمی که بسته به افزایش حجم سفارش تا ۴۶ درصد تخفیف، تخفیف ۵ تا۱۰ درصدی ویژه مشتریان وفادار، تخفیف ۵ تا ۷ درصدی در مناسبت ها اشاره نمود.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق تلفن ثابت سایت، تلفن های همراه و یا از طریق پنل تلگرام با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید. سوالات خود در مورد تفاوت طرح ها، نحوه ارسال سفارش، پیگیری سفارشات و یا هر سوالی که در مورد ترجمیک دارید را بی هیچ دغدغه ای از ما بپرسید. ما از اینکه پاسخگوی شما باشیم احساس رضایت خواهیم داشت.

gift

پرداخت قسطی


از جمله تسهیلات ترجمیک برای پروژه های بزرگ، قسط بندی پرداخت خواهد بود. به این صورت که برای سفارشات بالاتر از ۴۰۰هزار تومان امکان پرداخت در چند نوبت قسط امکان پذیر می باشد. در صورت تمایل برای پرداخت قسطی می توانید با همکاران ما در ترجمیک در ارتباط باشید.

gift

تایپ رایگان


تمام سفارشات به صورت تایپ شده و به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. رعایت قواعد ماشین نویسی و هم چنین اصول ویراستاری و نگارشی در تمام سطوح کیفی ترجمه رعایت می شود. مترجم موظف به حفظ قالب ویرایشی گروه ترجمیک که مطابق قواعد ویراستاری، املاء و رسم الخط استاندارد و دانشگاهی است، می باشد.

gift

گارانتی کیفیت و زمان تحویل


باتوجه به اینکه سفارشات طلایی و نقره ای توسط مترجمین حرفه ای انجام می شود، کیفیت کار تضمین شده است. اما برای امنیت خاطر مشتریان، سفارشات به صورت تدریجی از طریق پنل مشتری در اختیار آن ها قرار می گیرد و مشتری بعد از انجام ۲۰ درصد از پروژه در جریان کیفیت کار قرار خواهد گرفت و در صورت عدم رضایت از کیفیت کار می تواند در خواست تغییر مترجم را داشته باشد.

در مورد گارانتی زمان تحویل با توجه به تحویل تدریجی کار امنیت خاطری برای مشتری ایجاد خواهد شد. در هر صورت در سفارشات طلایی و نقره ای در صورت عدم تحویل کار در زمان تعیین شده با توجه زمان تاخیر قسمتی از مبلغ به حساب مشتری برگردانده خواهد شد.ارسال سفارش - قیمت‌گذاری رایگان و فوری

درباره درگاه ترجمیک


گروه ترجمیک، یک هسته دانش بنیان متشکل از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف است. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی ارائه می‌کنیم.
ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

ثبت نام مترجم

تماس با ما


  • {{'021-33306064' | pNumber}}
  • tarjomic@gmail.com
شبکه های اجتماعی

خانه | شرایط و ضوابط | ثبت نام مشتری | ثبت نام مترجم | وبلاگ | ثبت شکایات | درباره ما

www.tarjomic.com - {{1396|pNumber}} © - تمامی حقوق نزد گروه ترجمیک محفوظ است.