سمیرا نیکیان

سمیرا نیکیان از اساتید باسابقه در تدریس آیلتس است. او ۱۶ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در کارنامه حرفه‌ای خود دارد و ۱۲ سال به طور تخصصی به آموزش آیلتس مشغول بوده است. 
سمیرا نیکیان مدرک دکتری آموزش زبان انگلیسی خود را از دانشگاه یوتی‌ام مالزی اخذ کرده است. او با تجربه چندین ساله خود در تدریس آیلتس و جنرال و با انتشار مقاله‌های فراوان در ژورنال‌های بین‌المللی، از اساتید مجرب دبستان ترجمیک محسوب می‌شود.


سابقه تحصیلی

دوره‌های برگزارشده


دعوت به همکاری

دبستان ترجمیک همواره به دنبال جذب، استخدام و همکاری با مدرسان متخصص و توانمند در زمینه‌های مختلف است. اگر شما نیز به دنبال توسعه‌ی دانش و ترویج آن در مسیری کارآمد هستید، با کمال میل پذیرای شما هستیم. پس از پر کردن فرم جذب مدرس رزومه شما مورد بررسی کارشناسان ما قرار می‌گیرد و نتایج آن خدمتتان اعلام می‌شود.


دبستان ترجمیکشرکت کنندگان

۱۱۵۰۰+ نفرثبت‌نام کننده

مدرس متخصص

اعطای گواهینامه معتبرترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی