ویرایش علمی و فنی مقالات انگلیسی


واضح است که ویرایش گرامی و علمی مقاله به عنوان یکی از مهم‌ترین فرآیندهای لازم به منظور پذیرش در کنفرانس‌ها و ژورنال‌های معتبر، می‌بایست به طور ویژه‌ای مورد توجه قرار گیرد. مقاله‌ای که از زبان فارسی به انگلیسی، با هدف چاپ در یک ژورنال معتبر ترجمه می‌شود، باید به صورت علمی و تخصصی ه و علاوه بر شیوایی در بیان مطالب علمی، بایستی بدون هیچ گونه اشکال گرامری ارائه شود. ترجمه و ویرایش مقالات تخصصی حتماً باید توسط مترجمان متخصصی صورت گیرد که علاوه بر تبحر در امر ترجمه، در موضوع مقاله شما نیز متخصص بوده و مطالعات کافی در آن خصوص داشته باشند.

از آنجایی که گاهی اوقات محققین و دانشجویان عزیز، به اندازه کافی بر زبان انگلیسی مسلط هستند و مطالعات خود را از روی متون انگلیسی به راحتی انجام می‌دهند، تصمیم می‌گیرند که خود رأسا مبادرت به ترجمه مقاله به زبان انگلیسی نمایند، اما بدیهی است که نگارش صحیح به زبان انگلیسی کاملا متفاوت از توانایی خواندن یک متن انگلیسی بوده و تخصص خود را می‌طلبد.

ما در وب سایت خود علاوه بر امکان ترجمه تخصصی مقالات شما عزیزان، این امکان را نیز در اختیار شما قرار می‌دهیم که بتوانید چنین ترجمه‌هایی را که یا توسط خود شما و یا توسط یک مترجم آماتور صورت گرفته، در اختیار ما قرار داده تا به شیوه‌ای کاملا صحیح، ویرایش گرامری و حتی در صورت نیاز، ویرایش علمی شده و با اطمینان خاطر برای کنفرانس‌ها یا ژورنال مورد نظر خود ارسال نمایید.

یکی از مهم ترین مزایای سایت ترجمه تخصصی ترجمیک tarjomic.com این است که علاوه بر در اختیار داشتن یک تیم مجرب و حرفه‌ای در امر ترجمه و ویرایش، با تعداد زیادی از متخصصین در سراسر کشور به صورت دورکاری، همکاری داشته و حتماً از مترجمی که در زمینه موضوع مقاله شما متبحر باشد برای امر ویراش علمی استفاده می‌کنیم. بدین ترتیب، طی دو مرحله ابتدا ویرایش علمی مقاله شما صورت گرفته و سپس بازنگری نهایی به منظور رفع اشکالات گرامری احتمالی، توسط ویرایشگرانی که در حد Native، مسلط بر زبان انگلیسی هستند، صورت می‌گیرد و با این روش، احتمال وجود هر گونه خطایی در امر ویرایش، به صفر نزدیک می‌شود.

برای اطمینان خاطر شما محققین گرامی از کیفیت کار، واضح است که ما با طیب خاطر، کار خود را ضمانت کرده و در صورتی که بنا به دلایل اشکالات نگارشی مقاله شما از سوی داوران کنفرانس یا ژورنال مورد نظر، برگشت داده شود، به صورت رايگان و در اسرع وقت، تمامی مراحل ویرایش را مجدداً انجام خواهیم داد.

آخرین مطالب وبلاگ ترجمیکدرباره درگاه ترجمیک


گروه ترجمیک، یک هسته دانش بنیان متشکل از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف است. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی ارائه می‌کنیم.
ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

ثبت نام مترجم

تماس با ما


  • {{'021-33306064' | pNumber}}
  • tarjomic@gmail.com
شبکه های اجتماعی

خانه | شرایط و ضوابط | ثبت نام مشتری | ثبت نام مترجم | وبلاگ | ثبت شکایات | درباره ما

www.tarjomic.com - {{1396|pNumber}} © - تمامی حقوق نزد گروه ترجمیک محفوظ است.