ویرایش علمی و نگارشی مقاله فارسی


رسایی و شیوایی متن مقالاتی که برای همایش‌ها و کنفرانس‌های مختلف علمی ارسال می‌شود، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. مقاله‌ای که حاوی ایرادات نگارشی باشد، به احتمال زیادی شانس جلب نظر داوران و حتی خوانندگان را از دست خواهد داد. مقاله شما حاصل مدت‌ها تحقیق و زحمت زیاد برای تهیه گزارش نهایی است. لذا پذیرفتن این ریسک که شاید ایرادات نگارشی، مشکلی برای کار شما به وجود نیاورد، به هچ وجه معقول نیست، چرا که با صرف هزینه‌ای ناچیز نسبت به ارزش کار خود می‌توانید از تخصص ویراشگران حرفه‌ای بهره مند شده و مقاله‌ای عاری از هر گونه اشکالات نگارشی و علمی در اختیار داشته باشید.

علاوه بر اینکه یک متن دارای اشکالات نگارشی ممکن است مفهوم بحث علمی و منظور اصلی نویسنده را نرسانده و موجب عدم پذیرش یا درخواست بازنگری از سوی داوران گردد، حتی در صورت پذیرش و چاپ در کتابچه مجموعه مقالات کنفرانس یا مجله مورد نظر، در مراجعات بعدی خوانندگان با استقبال کمتری مواجه شده و ارزش کار نویسنده را پایین می‌آورد.

برای رفع این مشکل و کمک به شما محققان گرامی، متخصصین و ویرایشگران وب سایت ما در کلیه زمینه‌های علمی و تحقیقاتی، همواره در خدمت شما بوده تا در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و رعایت تمام اصول نگارشی، مقالات شما را اصلاح کرده و برای ارائه به مجلات، همایش‌ها و کنفرانس‌های مختلف، آماده سازند.

ما ویرایش مقالات را به شکلی کاملا تخصصی و اغلب طی دو مرحله انجام می‌دهیم. یعنی در صورت درخواست شما برای انجام توأم ویرایش علمی و نگارشی، ابتدا متخصص مربوط به موضوع مقاله، ویرایش علمی آن را انجام داده و برای اطمینان بیشتر از بدون نقص بودن نگارش، بازنگری نهایی توسط ویرایشگران نگارشی وب سایت تخصصی ما صورت می‌گیرد.

سایت ترجمه تخصصی ترجمیک tarjomic.com کلیه خدمات خود را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام داده تا محققین و دانشجویان عزیز در سراسر کشور قادر به بهره گیری از آن باشند و هم کار ویرایش در کمترین زمان ممکن و اسرع وقت صورت گیرد. علاوه بر تمامی خدماتی که ما در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود می‌دهیم، برای اطمینان خاطر شما عزیزان از کیفیت کار، بدیهی است که کار خود را ضمانت کرده و در صورتی که بنا به دلایل اشکالات نگارشی مقاله شما از سوی داوران کنفرانس یا ژورنال مورد نظر، برگشت داده شود، به صورت رايگان و در اسرع وقت، تمامی مراحل ویرایش را مجدداً انجام خواهیم داد.

آخرین مطالب وبلاگ ترجمیکدرباره درگاه ترجمیک


گروه ترجمیک، یک هسته دانش بنیان متشکل از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف است. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی ارائه می‌کنیم.
ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

ثبت نام مترجم

تماس با ما


  • {{'021-33306064' | pNumber}}
  • tarjomic@gmail.com
شبکه های اجتماعی

خانه | شرایط و ضوابط | ثبت نام مشتری | ثبت نام مترجم | وبلاگ | ثبت شکایات | درباره ما

www.tarjomic.com - {{1396|pNumber}} © - تمامی حقوق نزد گروه ترجمیک محفوظ است.