آزمون آیلتس در اصفهان

مراکز متعددی در سراسر ایران مجری برگزاری آزمون آیلتس هستند. در اصفهان نیز مراکز معتبری آزمون آیلتس را برگزار می‌کنند. در این صفحه قصد داریم مراکزی را که در این شهر آزمون آیلتس برگزار می‌کند، معرفی کنیم.

آزمون آیلتس در اصفهان

در دبستان ترجمیک دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس برگزار می‌شود. این دوره‌ها با بهره‌گیری از بالاترین کیفیت و پشتیبانی شبانه‌روزی برگزار می‌شود.

استفاده از برترین اساتید آموزش آیلتس کشور به شما کمک می‌کند تا به نمره مدنظر خود در آزمون آیلتس برسید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه آموزش آیلتس ترجمیک مراجعه کنید.

آزمون آیلتس دبستان ترجمیک

موسسات برگزارکننده آزمون آیلتس در اصفهان

اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارید باید پیش از این آزمون به خوبی برای شرکت در آن آماده شوید. این آمادگی پیش از آزمون با توجه به هزینه تقریبا بالای شرکت در این آزمون بسیار مهم و کارآمد خواهد بود. حضور در کلاس‌ها و دوره‌های آمادگی آیلتس، تمرین و مطالعه فردی در موفقیت شما بسیار کارساز است.

آیلتس تهران

موسسه آیلتس تهران اولین موسسه رسمی برگزار کننده آزمون آیلتس در ایران است. آیلتس تهران سابقه‌ای ۲۸ ساله در زمینه برگزاری آزمون و ارائه خدمات مشاوره‌ای به داوطلبان دارد. این موسسه در سال‌های اخیر در خصوص مدرنیزه کردن سیستم‌های آموزشی گام‌های مثبتی را برداشته است.

این موسسه در حال حاضر حضوری فعال در زمینه برگزاری این آزمون در اصفهان دارد. این موسسه آزمون را در هتل آسمان اصفهان برگزار می‌شود. آزمون در نوع آکادمیک و جنرال برگزار می‌شود. و امکان ثبت‌‎نام برای آزمون ماک‌آیلتس نیز وجود دارد.

محل برگزاری آزمون کتبی: اصفهان، خیابان مطهری، رو به روی پل فلزی، هتل آسمان.
محل برگزاری آزمون شفاهی: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، چهارراه شریعتی، کوچه ۲۹ سرور(اداره ثبت)، آکادمی زبان‌های خارجی دانش‌پژوهان.

جهت اطلاعات بیشتر به سایت این موسسه مراجعه کنید:

آزمون آیلتس

موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش

موسسه آموزش عالی آزاد عصر دین ودانش بیش از ۲۵ سال است که در زمینه برگزاری دوره‌های آموزش عالی از قبیل مدیریت، حسابداری و... فعالیت می‌کند. این موسسه اکنون با کسب مجوزهای مربوطه آزمون آیلتس را نیز برگزار می‌کند. از جمله ویژگی‌های این موسسه تلاش برای افزایش کمی و کیفی ارائه خدمات و امکانات در زمینه برگزاری آزمون آیلتس است.

این موسه نیز در زمینه برگزاری آزمون آیلتس در اصفهان فعال بوده است. و این آزمون را در دو نوع آکادمیک و جنرال برگزار کرده است. آژمون ماک‌آیلتس نیز توسط این موسسه در اصفهان برگزار شده است.

(در حال حاضر و برای ماه‌‌های آینده امکان ثبت‌نام آزمون از طریق این موسسه در اصفهان وجود ندارد.)

آزمون آیلتس

موسسه فرهنگی ایرسافام

مرکز آزمون ایرسافام که از سمت IDP Education استرالیا نمایندگی دارد، در تهران و برخی شهرستان‌های ایران، آزمون آیلتس برگزار می‌کند. این موسسه موفق شده است در طی پنج سال متوالی جایزه‌های بین‌المللی زیادی را از سمت IDP استرالیا به جهت برگزاری آزمون‌های آیلتس کسب کند.

(در حال حاضر و برای ماه‌‌های آینده امکان ثبت‌نام آزمون از طریق این موسسه در اصفهان وجود ندارد).

جهت اطلاعات بیشتر به سایت این موسسه مراجعه کنید:

آزمون آیلتس

آزمون آیلتس آزمون آیلتس

آیلتس (IELTS) یک آزمون بین‌المللی سنجش مهارت‌های زبان انگلیسی است. این آزمون چهار مهارت شنیداری ((Listening، گفتاری(Speaking) ، خواندن ((Reading و نوشتن (Writing) را می‌سنجد. مقیاس درجه‌بندی این آزمون در بازه نمره ۹-۱ تعریف می‌شود.

آزمون آیلتس آزمونی بین‌المللی برای سنجش سطح مهارت زبان انگلیسی است. نتیجه این آزمون برای اهدافی چون مهاجرت کاربردی است. هرساله موسسات زیادی در سراسر جهان این آزمون را برگزار می‌‎کنند. در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ مرکز آزمون آیلتس در سراسر جهان وجود دارد.

این آزمون هر چهار مهارت زبان انگلیسی را می‌سنجد. مهارت‌های چهارگانه زبان از جمله مهارت شنیداری ((Listening، گفتاری(Speaking) ، خواندنی ((Readingو نوشتنی (Writing) در این آزمون مورد سنجش قرار می‌گیرند.

آزمون آیلتس

دوره‌های آموزش آیلتس دبستان ترجمیک دوره‌های آموزش آیلتس دبستان ترجمیک

شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس در کسب نتیجه مطلوب در این آزمون موثر و مفید خواهد بود. این کلاس‌ها به شما در تقویت مهارت‌های چهارگانه‌ی زبانی و رفع نقاط ضعف کمک خواهد کرد. این کلاس‌ها اصول ابتدایی و تکنیک‌های لازم شرکت در این آزمون را به شما آموزش خواهند داد.

در دبستان ترجمیک کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس به دو شکل خصوصی و گروهی تشکیل می‌شود. دوره‌های گروهی در طول مدت تقریبا یک ماه و نیم و به صورت فشرده برگزار می‌شود. این دوره‌ها به دلیل تقویت مهارت‌های چهارگانه فراگیران به شیوه مشارکتی و با حضور فعال فراگیران برگزار می‌شود.

اگر می‌خواهید در کلاس‌هایی شرکت کنید که در کوتاه‌ترین زمان بهترین نتیجه را کسب کنید، کلاس‌های خصوصی آیلتس دبستان ترجمیک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. زمان برگزاری این کلاس‌ها با زمان مدنظر شما و مدرس تعیین می‌شود.

مزایای شرکت در دوره‌های آموزش آیلتس دبستان ترجمیک مزایای شرکت در دوره‌های آموزش آیلتس دبستان ترجمیک

کلاس‌های آموزش آیلتس دبستان ترجمیک به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان مدنظرتان بهترین نتیجه را در آزمون آیلتس به دست آورید. ارائه بالاترین کیفیت آموزشی و استفاده از اساتید مجرب آموزش آیلتس کشور از برجسته‌ترین مزایای شرکت در این دوره‌ها است.

کیفیت بالای آموزشکیفیت بالای آموزش

کلاس‌های آیلتس دبستان ترجمیک با بالاترین کیفیت آموزشی برگزار می‌شود. مدرس در این کلاس نقاط ضعف و قوت شما را شناسایی می‌کند. برگزاری مشارکتی کلاس‌ها نیز در تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان‌آموزان بسیار موثر است.

سابقه و تجربه مدرسانسابقه و تجربه مدرسان

مدرسان این دوره‌ها از میان برترین مدرسان آیلتس کشور انتخاب شده‌اند. این مدرسان سابقه همکاری با موسسات معتبر در سطح کشور را دارند و فراگیران این مدرسان به نمره مدنظر خود در آزمون آیلتس رسیده‌اند.

	پشتیبانی 24 ساعتهپشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته این دوره‌ها از مزایای این دوره محسوب می‌شود. در دبستان ترجمیک تمامی درخواست‌ها و مشکلاتی که شما ممکن است در طول تشکیل دوره به آن‌ها برخورد کنید، پیگیری خواهد شد.

ضبط محتوای دورهضبط محتوای دوره

ضبط تمامی کلاس‌ها از مزایای دبستان ترجمیک نسبت به سایر پلتفرم‌ها است. در صورتی که امکان شرکت در جلسه‌ای را نداشته باشید، فایل ضبط‌شده کلاس ظرف ۲۴ ساعت در پنل شما قرار خواهد گرفت.

امکان تعیین سطحامکان تعیین سطح

برای شرکت در هر دوره نیاز است تا سطح دانش زبانی شما سنجیده شود. در دبستان ترجمیک امکان تعیین سطح به سه شکل آنلاین، تلفنی و حضوری وجود دارد. با شرکت در آزمون تعیین سطح با فراغ‌بال بیشتری در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس شرکت می‌کنید.

مشاوره آیلتس

اگر نیاز به مشاوره در زمینه تعیین سطح برای شرکت در دوره‌ها را دارید با شماره ۰۲۱۶۷۲۳۵۰۰۰ تماس بگیرید.

توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی