آزمون آیلتس در تبریز

در ایران موسسات متعددی آزمون آیلتس برگزار می‌کنند. تبریز نیز از شهرهایی است که در آن آزمون آیلتس برگزار می‌شود.

در این صفحه قصد داریم مراکز معتبری را که در تبریز آزمون آزمون آیلتس برگزار می‌کنند، معرفی کنیم.

آزمون آیلتس در تبریز

در دبستان ترجمیک دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس برگزار می‌شود. این دوره‌ها با بهره‌گیری از بالاترین کیفیت و پشتیبانی شبانه‌روزی برگزار می‌شود.

استفاده از برترین اساتید آموزش آیلتس کشور به شما کمک می‌کند تا به نمره مدنظر خود در آزمون آیلتس برسید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه آموزش آیلتس ترجمیک مراجعه کنید.

آزمون آیلتس دبستان ترجمیک

موسسات برگزارکننده آزمون آیلتس در تبریز

با توجه به هزینه تقریبا بالای آزمون آیلتس پیشنهاد می‌شود پیش از شرکت در آن، حتما آمادگی‌های قبل از آزمون را کسب کنید. هم‌چنین از معتبر بودن موسسه‌ی برگزارکننده آزمون آیلتس اطمینان حاصل کنید. در این مطلب موسسات معتبری که در تبریز آزمون آیلتس را برگزار می‌کنند، معرفی می‌کنیم.

آیلتس تهران

موسسه آیلتس تهران اولین موسسه رسمی برگزار کننده آزمون آیلتس در ایران است. آیلتس تهران سابقه‌ای ۲۸ ساله در زمینه برگزاری آزمون و ارائه خدمات مشاوره‌ای به داوطلبان دارد. این موسسه در سال‌های اخیر در خصوص مدرنیزه کردن سیستم‌های آموزشی گام‌های مثبتی را برداشته است.

موسسه آیلتس تهران، در تبریز آزمون آیلتس برگزار می‌کند. این موسسه آزمون را در دو نوع آکادمیک و جنرال برگزار می‌کند. آیلتس تهران، آزمون ماک‌آیلتس را نیز برای شبیه‌سازی آزمون اصلی آیلتس و ایجاد آمادگی در داوطلبان در شهر تبریز برگزار می‌کند.

محل برگزاری آزمون کتبی: تبریز، چهارراه باغشمال، خیابان باغشمال، جنب بیمه کوثر، موسسه چیت‌سازان.
محل برگزاری آزمون شفاهی: تبریز، بلوار شهید باکری (ال‌گلی)، هتل شهریار.

جهت اطلاعات بیشتر به سایت این موسسه مراجعه کنید:

آزمون آیلتس

موسسه فرهنگی ایرسافام

از جمله مراکز معتبر برگزارکننده‌ آزمون آیلتس در سطح کشور، موسسه فرهنگی ایرسافام است. این موسسه در سال‌های اخیر از سمت IDP استرالیا جوایزی را از آن خود کرده است. این جوایز به علت کیفیت بالای برگزاری آزمون‌های آیلتس بوده است.

ایرسافام در تبریز نیز آزمون آیلتس برگزار می‌کند. ایرسافام آزمون را در دو نوع آکادمیک و جنرال برگزار می‌کند. این موسسه آزمون ماک‌آیلتس را نیز در تبریز برگزار می‌کند.

محل برگزاری آزمون کتبی:
استقبال: تبریز، خیابان ششگلان، روبروی مقبره الشعرا، هتل استقبال.
پارس: تبریز، جاده ائل‌گلی، مشرف به پارک ائل‌گلی، هتل پارس.
محل برگزاری آزمون شفاهی:بلوار استاد شهریار، مابین فلکه گلکار و زیرگذر آبرسان، جنب اداره بهزیستی ، ساختمان دفتری اداری استاد شهریار ، طبقه چهارم واحد 5.

جهت اطلاعات بیشتر به سایت این موسسه مراجعه کنید:

آزمون آیلتس

آزمون آیلتس آزمون آیلتس

آیلتس (IELTS) آزمونی برای ارزیابی میزان مهارت در زبان انگلیسی است. آیلتس میزان تسلط افراد در چهار مهارت شنیداری (listening)، گفتاری (Speaking)، خواندن (Reading)، نوشتن (writing) را می‌سنجد. نمره بالا در آزمون نمایانگر میزان تسلط شما برای ارتباط با انگلیسی‌زبان است.

نتایج این آزمون برای اهدافی مثل مهاجرت تحصیلی، کاری و...مهم و تعیین‌کننده است. نمرات این آزمون بین نمره 1-9 ارزیابی می‌شود. داوطلبانی که قصد مهاجرت تحصیلی را دارند بسته به کشور مقصد و یا نوع دانشگاه باید نمره حداقل 5/6 را کسب کنند.

آزمون آیلتس

انواع آزمون آیلتس انواع آزمون آیلتس

آزمون آیلتس دو نوع آزمون آکادمیک (Academic IELTS) و جنرال (General IELTS) است. اگر قصد دارید کارنامه آزمون آیلتس خود را به دانشگاه‌ها ارائه کنید یا به عبارتی مهاجرت تحصیلی داشته باشید باید در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت کنید. اگر قصد مهاجرت کاری دارید باید در آزمون جنرال آیلتس شرکت کنید.

تفاوت این دو نوع آزمون در دو مهارت Reading و Writing است. دو مهارت Speaking و Listening در این آزمون‌ها مشترک هستند. محتوا و شیوه نمره‌دهی این دو مهارت در آزمون آکادمیک و جنرال با یکدیگر تفاوت دارد.

کلاس‌های آموزش آیلتس ترجمیک کلاس‌های آموزش آیلتس ترجمیک

کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس به شما در کسب نتیجه مطلوب کمک خواهد کرد. این کلاس‌ها باعث می‌شود تا مهارت‌های چهارگانه خود را در زبان انگلیسی تقویت کنید و نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید.

در ترجمیک کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس به دو شیوه گروهی و خصوصی تشکیل می‌شود. دوره‌های گروهی در طول مدت تقریبا یک ماه و نیم و به صورت فشرده برگزار می‌شود. این دوره‌ها به دلیل تقویت مهارت‌های چهارگانه فراگیران به شیوه مشارکتی و با حضور فعال فراگیران برگزار می‌شود. به دلیل عدم کاهش کیفیت کلاس‌ حداکثر افراد شرکت کننده در دوره 9 نفر در نظر گرفته شده است.

دوره‌های آیلتس دبستان ترجمیک

اگر قصد دارید در کوتاه‌ترین زمان بهترین نتیجه را کسب کنید، کلاس‌های خصوصی آیلتس دبستان ترجمیک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. زمان برگزاری این کلاس‌ها با زمان مدنظر شما و مدرس تعیین می‌شود. این دوره‌ها به خصوص برای افراد شاغل و بامشغله‌ی بالا پیشنهاد می‌شود.

مزایای شرکت در دوره‌های آموزش آیلتس دبستان ترجمیک مزایای شرکت در دوره‌های آموزش آیلتس دبستان ترجمیک

کلاس‌های آموزش آیلتس دبستان ترجمیک به شما این امکان را می‌دهد تا در زمان مدنظرتان بهترین نتیجه را در آزمون آیلتس به دست آورید. ارائه بالاترین کیفیت آموزشی و استفاده از اساتید مجرب آموزش آیلتس کشور از برجسته‌ترین مزایای شرکت در این دوره‌ها است.

کیفیت بالای آموزشکیفیت بالای آموزش

کلاس‌های آیلتس دبستان ترجمیک با بالاترین کیفیت آموزشی برگزار می‌شود. مدرس در این کلاس نقاط ضعف و قوت شما را شناسایی می‌کند. برگزاری مشارکتی کلاس‌ها نیز در تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان‌آموزان بسیار موثر است.

سابقه و تجربه مدرسانسابقه و تجربه مدرسان

مدرسان این دوره‌ها از میان برترین مدرسان آیلتس کشور انتخاب شده‌اند. این مدرسان سابقه همکاری با موسسات معتبر در سطح کشور را دارند و فراگیران این مدرسان به نمره مدنظر خود در آزمون آیلتس رسیده‌اند.

	پشتیبانی 24 ساعتهپشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته این دوره‌ها از مزایای این دوره محسوب می‌شود. در دبستان ترجمیک تمامی درخواست‌ها و مشکلاتی که شما ممکن است در طول تشکیل دوره به آن‌ها برخورد کنید، پیگیری خواهد شد.

ضبط محتوای دورهضبط محتوای دوره

ضبط تمامی کلاس‌ها از مزایای دبستان ترجمیک نسبت به سایر پلتفرم‌ها است. در صورتی که امکان شرکت در جلسه‌ای را نداشته باشید، فایل ضبط‌شده کلاس ظرف ۲۴ ساعت در پنل شما قرار خواهد گرفت.

امکان تعیین سطحامکان تعیین سطح

برای شرکت در هر دوره نیاز است تا سطح دانش زبانی شما سنجیده شود. در دبستان ترجمیک امکان تعیین سطح به سه شکل آنلاین، تلفنی و حضوری وجود دارد. با شرکت در آزمون تعیین سطح با فراغ‌بال بیشتری در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس شرکت می‌کنید.

مشاوره آیلتس

اگر نیاز به مشاوره در زمینه تعیین سطح برای شرکت در دوره‌ها را دارید با شماره ۰۲۱۶۷۲۳۵۰۰۰ تماس بگیرید.

توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی