آزمون آیلتس در شیراز

در ایران موسسات متعددی اقدام به برگزاری آزمون آیلتس کرده‌اند. شیراز نیز از شهرهایی که در آن آزمون آیلتس برگزار می‌شود.

در این صفحه قصد داریم مراکز معتبر برگزار کننده آزمون آیلتس را در شهر شیراز معرفی کنیم.

آزمون آیلتس در شیراز

برای موفقیت در آزمون آیلتس کسب آمادگی‌های قبلی و شرکت در کلاس‌های آمادگی این آزمون لازم است. اگر به دنبال کلاس‌های آموزش آیلتس هستید، دوره‌های فشرده و غیرفشرده آیلتس ترجمیک را از دست ندهید!


آموزش آیلتس در ترجمیک
آزمون آیلتس دبستان ترجمیک

موسسات برگزارکننده آزمون آیلتس در شیراز

شناخت مراکز معتبر برگزارکننده آزمون آیلتس مسئله‌ای مهم و تاثیرگذار است. انتخاب مرکز آزمون نامعتبر باعث به هدر رفتن انرژی، هزینه می‌شود. در این مطلب به موسسات معتبری که در شیراز آزمون آیلتس برگزار می‌‎کنند اشاره می‌کنیم:

آیلتس تهران

آیلتس تهران اولین موسسه‌ای است که در ایران آزمون آیلتس برگزار کرده است. این موسسه سابقه‌ای 28 ساله در زمینه برگزاری آزمون آیلتس دارد. این موسسه در سال‌های اخیر تلاش‌های زیادی را در جهت ارتقا سطح کیفی برگزاری آزمون آیلتس کرده است.

این موسسه چندین سال است که در شیراز آزمون آیلتس برگزار می‌کند. این آزمون در نوع آکادمیک و جنرال برگزار می‌شود. آزمون ماک ‌آیلتس نیز توسط این موسسه در شیراز برگزار می‌شود و داوطلبان می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

محل برگزاری آزمون کتبی:شیراز، قدوسی غربی، بین کوچه 19 و 19 الف، ساختمان سوپر سروش، طبقه سوم، واحد 18.
محل برگزاری آزمون شفاهی: شیراز، هتل هما، خیابان مشکین‌فام، بعد از پارک آزادی.

جهت اطلاعات بیشتر به سایت این موسسه مراجعه کنید:

آزمون آیلتس

مرکز آزمون ایرسافام

مرکز آزمون ایرسافام از مراکز معتبر برگزاری آزمون آیلتس در سطح کشور است. در سال‌های اخیر این موسسه جوایز بین‌المللی زیادی را از سمت IDP Education برای برگزاری باکیفیت این آزمون از آن خود کرده است.

این موسسه در برگزاری آزمون آیلتس در شیراز حضوری فعال دارد. آزمون در نوع آزمون آکادمیک و جنرال برگزار می‌کند. ایرسافام آزمون آیلتس را با همکاری مرکز آموزش آيلتس کاسپین شیراز برگزار می‌کند.

محل برگزاری آزمون کتبی و شفاهی:
شیراز، بلوار چمران، نبش کوچه 5، ساختمان مهرسان، طبقه سوم و چهارم.

جهت اطلاعات بیشتر به سایت این موسسه مراجعه کنید:

آزمون آیلتس

آزمون آیلتس آزمون آیلتس

آیلتس (IELTS) آزمون استاندارد ارزیابی میزان مهارت زبان انگلیسی است. این آزمون میزان تسلط افراد در چهار مهارت شنیداری (listening)، گفتاری (Speaking)، خواندن (Reading)، نوشتن (writing) را می‌سنجد. کسب نمره بالا در آزمون تسلط شما برای برقراری ارتباط با انگلیسی‌زبان را نشان می‌دهد.

علاوه بر آمادگی‌های قبلی و شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس باید تلاش، تمرین و مطالعه در اولویت قرار گیرد تا نتیجه‌ی مطلوبی در این آزمون کسب شود. پس از طی این مراحل نوبت به شرکت در آزمون آیلتس است.

آزمون آیلتس

انواع آزمون آیلتس انواع آزمون آیلتس

آزمون آیلتس دو نوع آزمون آکادمیک (Academic IELTS) و جنرال (General IELTS) است. اگر قصد دارید کارنامه آزمون آیلتس خود را به دانشگاه‌ها ارائه کنید یا به عبارتی مهاجرت تحصیلی داشته باشید باید در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت کنید. اگر قصد مهاجرت کاری دارید باید در آزمون جنرال آیلتس شرکت کنید.

تفاوت این دو نوع آزمون در دو مهارت Reading و Writing است. دو مهارت Speaking و Listening در این آزمون‌ها مشترک هستند. محتوا و شیوه نمره‌دهی این دو مهارت در آزمون آکادمیک و جنرال با یکدیگر تفاوت دارد.

بخش‌های آزمون آیلتس بخش‌های آزمون آیلتس

بخش‍های آزمون آیلتس

آزمون آیلتس در چهار مهارت گفتاری (Speaking)، شنیداری (listening)، خواندن (Reading) و نوشتن (writing) برگزار می‌شود.

برای هر کدام از این مهارت‌ها زمان جداگانه‌ای در نظر گرفته شده است.

برای هر یک از این مهارت‌ها نمره‌ای بین بازه ۰-۹ به داوطلبان داده می‌شود.

گفتاری (Speaking)

در این بخش از آزمون آيلتس در مدت زمانی بین ۱۱ تا ۱۴ دقیقه باید به سه بخش از سوالات پاسخ دهید. این سه بخش شامل سوالاتی در خصوص پاسخگویی به سوالات شخصی، صحبت درباره‌ی موضوعی خاص و سوالات مربوط به موضوع بخش دوم است. تمامی مکالمات این بخش ضبط می‌شود.

شنیداری (listening)

در این بخش از آزمون آیلتس باید در زمان 40 دقیقه به سوالات مربوط به فایل شنیداری پاسخ دهید. این فایل تنها یک بار پخش می‌شود و به داوطلبان ده دقیقه زمان داده می‌شود که پاسخ خود را در پاسخ‌نامه درج کنند. سوالات این بخش 40 سوال است.

خواندن (Reading)

در بخش درک مطالب یا خواندن آزمون آیلتس باید در مدت 60 دقیقه به 40 سوال درک مطلب پاسخ دهید. این بخش شامل سه متن در خصوص موضوعات گوناگون است که داوطلبان باید به سوالات مربوط به این متون پاسخ دهند.

نوشتن (writing)

بخش نوشتار یا رایتینگ آزمون آیلتس شامل دو قسمت است: Task 1 و Task 2. داوطلبان در مدت 60 دقیقه باید در خصوص موضوعات مشخص شده متنی را بنویسند. در آزمون آکادمیک باید از اصطلاحات و کلمات تخصصی‌تری برای این بخش استفاده شود.

کلاس‌های آموزش آیلتس ترجمیک کلاس‌های آموزش آیلتس ترجمیک

شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس در کسب نتیجه مطلوب در این آزمون موثر و مفید خواهد بود. این کلاس‌ها به شما کمک خواهد کرد تا مهارت‌های چهارگانه خود را در زبان انگلیسی تقویت کنید و نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید.

در دبستان ترجمیک کلاس‌های آمادگی آزمون آیلتس به دو شیوه گروهی و خصوصی تشکیل می‌شود. دوره‌های گروهی در طول مدت تقریبا یک ماه و نیم و به صورت فشرده برگزار می‌شود.

دوره‌های آیلتس دبستان ترجمیک

این دوره‌ها به دلیل تقویت مهارت‌های چهارگانه فراگیران به شیوه مشارکتی و با حضور فعال فراگیران برگزار می‌شود. به دلیل عدم کاهش کیفیت کلاس‌ حداکثر افراد شرکت کننده در دوره 9 نفر در نظر گرفته شده است.

اگر قصد دارید در کوتاه‌ترین زمان بهترین نتیجه را کسب کنید، کلاس‌های خصوصی آیلتس دبستان ترجمیک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. زمان برگزاری این کلاس‌ها با زمان مدنظر شما و مدرس تعیین می‌شود. این دوره‌ها به خصوص برای افراد شاغل و بامشغله‌ی بالا پیشنهاد می‌شود.

مشاوره آیلتس

اگر نیاز به مشاوره در زمینه تعیین سطح برای شرکت در دوره‌ها را دارید با شماره ۰۲۱۶۷۲۳۵۰۰۰ تماس بگیرید.

توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی