هزینه‌های آيلتس در دبستان ترجمیک

یکی از مهم‌ترین مسائل در آمادگی آزمون آیلتس هزینه‌های آن است. هزینه‌های تعیین سطح و کلاس‌های خصوصی و گروهی برای آمادگی این آزمون از جمله این هزینه‌ها است.

دوره‌های آموزش آیلتس دبستان ترجمیک به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. شرکت در دوره‌های آموزش آیلتس به صورت آنلاین باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما می‌شود. شرکت در این دوره‌ها سبب می‌شود که شما از هر مکانی به آموزش‌های باکیفیت دسترسی داشته باشید.

دوره‌های آنلاین آیلتس دبستان ترجمیک

دوره‌های آنلاین آیلتس دبستان ترجمیک

عدم پرداخت هزینه‌های بالا یا عدم اتلاف زمان در رفت و آمد از مزایای آموزش آنلاین است. از سوی دیگر در آموزش آنلاین امکان ضبط کلاس‌های درسی وجود دارد. دوره‌های آنلاین آموزش آیلتس در دبستان ترجمیک به دو شیوه گروهی و خصوصی برگزار می‌شود. دوره‌های گروهی در طول مدت تقریبا دو ماه صورت فشرده برگزار می‌شود

کلیه جلسات دوره‌های دبستان ترجمیک ضبط می‌شوند و فیلم آن‌ها در اختیار فراگیران قرار می‌گیرد. بنابراین اگر جلسه‌ای را از دست دادید، با تماشای فیلم‌های ضبط‌شده از کلاس عقب نمی‌مانید و همگام با کلاس پیش می‌روید.

دوره‌های آنلاین آیلتس دبستان ترجمیک

این دوره‌ها به دلیل تقویت مهارت‌های چهارگانه فراگیران به شیوه مشارکتی و با حضور فعال فراگیران برگزار می‌شود. البته برای حفظ کیفیت آموزش، کلاس‌های گروهی در دبستان ترجمیک نیز ظرفیت محدودی دارند.

هزینه کلاس‌های گروهی دبستان ترجمیک

برای شرکت در کلاس‌های آمادگی آیلتس علاوه بر اهمیت کیفیت بالای آموزش و استفاده از اساتید مجرب، هزینه ثبت‌نام در دوره‌ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. به عبارت دیگر هزینه و کیفیت باید با یکدیگر هم‌خوانی داشته باشد. دبستان ترجمیک با درک این موضوع کلاس‌های گروهی آیلتس خود را در طول مدت دو ماهه و فشرده با هزینه زیر برگزار می‌کند:

طول هر ترم طول هر جلسه روزهای برگزاری در هفته هزینه کلاس تعداد جلسات Level
۲ ماه ۱۲۰ دقیقه ۳ روز ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان ۳۰ جلسه Fundamental
۲ ماه ۱۲۰ دقیقه ۳ روز ۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان ۳۰ جلسه Pre-IELTS
۲ ماه ۱۲۰ دقیقه ۳ روز ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۳۰ جلسه IELTS

مزایای کلاس‌های گروهی آیلتس دبستان ترجمیک

شرکت در کلاس‌های گروهی آیلتس دبستان ترجمیک این مزیت را دارد که در فضایی کاملا آموزشی و تعاملی، خود را برای آزمون آیلتس آماده کنید. امکان مشارکت فراگیران با مدرس برای تقویت مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی نیز از دیگر مزیت‌های این دوره است.

هزینه مقرون به صرفه و مناسب این کلاس‌ها نیز از مزایای این کلاس‌ها در دبستان ترجمیک محسوب می‌‎شود. با توجه به اینکه در پایان هر ترم، آزمونی متناسب و در سطح آزمون آیلتس برگزار می‌شود، با سطح سوالات این آزمون بیشتر آشنا می‌شوید و آمادگی بالاتری برای این آزمون کسب می‌کنید.

مدرسان کلاس‌های آیلتس دبستان ترجمیک از میان برترین اساتید کشور انتخاب شده‌اند. در کارنامه شغلی هر یک از این اساتید سابقه همکاری با موسسات بنام و معتبردیده می‌شود. نمره بالای آیلتس این اساتید نیز نشان از آشنایی کامل ایشان با روند، سوالات و استراتژی‌های موفقیت در این آزمون دارد.

هزینه کلاس‌های خصوصی آیلتس دبستان ترجمیک

اگر قصد شرکت در کلاسی را دارید که در کوتاه‌ترین زمان، بهترین نتیجه را کسب کنید، کلاس‌ خصوصی آیلتس دبستان ترجمیک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. زمان برگزاری این کلاس‌ها متناسب با نظر شما شما تعیین می‌شود. هزینه کلاس‌های خصوصی دبستان ترجمیک به صورت زیر است:

تعداد روزهای برگزاری در هفته طول هر جلسه هزینه تعداد جلسات Level
بسته به سطح فراگیر و استاد از ۱ ساعت به بالا ۱۸۰,۰۰۰ تومان بسته به سطح فراگیر و استاد سطح ۳ ستاره
بسته به سطح فراگیر و استاد از ۱ ساعت به بالا ۳۲۰,۰۰۰ تومان بسته به سطح فراگیر و استاد سطح ۴ ستاره
بسته به سطح فراگیر و استاد از ۱ ساعت به بالا ۵۰۰,۰۰۰ تومان بسته به سطح فراگیر و استاد سطح ۵ ستاره

مزایای کلاس‌های خصوصی آیلتس دبستان ترجمیک

کلاس‌های خصوصی آیلتس دبستان ترجمیک برای این امکان را فراهم می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را در آزمون آیلتس به دست آورید. انعطاف‌پذیری زمانی و کیفیت بالای این کلاس‌ها از مزیت‌های مهم دوره‌های آنلاین آیلتس دبستان ترجمیک محسوب می‌شود.

در ادامه به بررسی مزیت‌های دوره‌های آیلتس دبستان ترجمیک برای فراگیران می‌پردازیم.

کیفیت بالای آموزش کیفیت بالای آموزش

در کلاس‌های خصوصی آیلتس دبستان ترجمیک، بالاترین کیفیت آموزشی ارائه می‌شود. مدرس در این کلاس نقاط ضعف و قوت شما را شناسایی می‌کند و بر این اساس آموزش را ادامه می‌دهد. هم‌چنین کلیه دوره‌های آیلتس به صورت کاملا مشارکتی برگزار می‌شود و مهارت‌های چهارگانه شما تقویت خواهد شد.

کیفیت بالای آموزش سابقه و تجربه مدرسان

مدرسان این دوره سال‌ها سابقه تدریس خصوصی را دارند. زبان‌آموزان این مدرسان با شیوه تدریس این مدرسان به نمره مدنظر خود در آزمون آیلتس رسیده‌اند. مدرسان آیلتس ترجمیک دارای گواهی‌نامه‌های تخصصی بین‌المللی در زمینه آموزش آیلتس هستند.

تغییر استاد تغییر استاد

در صورت عدم رضایت فراگیر از شیوه و کیفیت آموزشی در جلسه اول، امکان تغییر مدرس نیز وجود دارد. در صورت رضایت فراگیر از شیوه و کیفیت تدریس مدرس، جلسات با آن استاد ادامه خواهد یافت.

تشکیل کلاس در زمان مدنظر شما تشکیل کلاس در زمان مدنظر شما

ویژگی برجستۀ کلاس‌های خصوصی ترجمیک، امکان برگزاری این کلاس‌ها در زمان مدنظر داوطلب است. زمان برگزاری کلاس‌های خصوصی را در دبستان ترجمیک تعیین می‌کنند. این زمان با اعلام قبلی از سوی ایشان و هماهنگی با مدرسان مشخص می‌شود.

تشکیل کلاس در زمان مدنظر شما عدم محدودیت مکانی

با کلاس خصوصی آنلاین آیلتس دبستان ترجمیک، امکان شرکت در کلاس خصوصی از هر نقطه جهان را دارید و از لحاظ مکانی محدودیتی نخواهید داشت. در واقع برای شرکت در کلاس‌های خصوصی آیلتس دبستان ترجمیک، تنها به اینترنتی با سرعت متوسط و یک دستگاه الکترونیکی مانند تلفن همراه، رایانه و لپ‌تاپ برای ورود و استفاده از کلاس نیاز دارید.

هزینه تعیین سطح کلاس‌های آیلتس دبستان ترجمیک

هزینه تعیین سطح کلاس‌های آیلتس دبستان ترجمیک به صورت زیر است:

مدت زمان نوع تعیین سطح هزینه
۱۶ دقیقه رایگان آنلاین تستی
بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ۳۰ هزار تومان
(در صورت شرکت در دوره، هزینه عودت داده می‌شود)
تلفنی

تعیین سطح کلاس‌های آیلتس

در دبستان ترجمیک، تعیین سطح به سه شکل آنلاین، تلفنی و حضوری انجام می‌شود.

تعیین سطح آنلاین در دبستان ترجمیک
در تعیین سطح آنلاین در مدت زمان ۱۶ دقیقه باید به سوالات پاسخ دهید. نکته مهم در این نوع تعیین سطح، این است که از زمانی که گزینه شروع آزمون را انتخاب کنید، زمان برای شما محاسبه خواهد شد.

تعیین سطح تلفنی
تعیین سطح تلفنی توسط مدرسان و اساتید مجرب صورت می‌گیرد. مدت زمان این نوع تعیین سطح بین ۷ تا ۱۰ دقیقه است. نتیجه این تعیین سطح پس از هماهنگی قبلی با دبستان ترجمیک تا دو روز بعد از آزمون، به اطلاع شما خواهد رسید.

مزایای تعیین سطح کلاس‌های آیلتس دبستان ترجمیک

شرکت در تعیین سطح آیلتس به شما این امکان را می‌دهد تا در کلاسی متناسب با سطح زبان خود حضور پیدا کنید. اگر کلاس از سطح شما پایین‌تر یا بالاتر باشد، بعد از مدتی از آموزش خسته می‌شوید و احتمالا دیگر در کلاس‌ها شرکت نمی‌کنید. بنابراین برای افزایش بازدهی در کلاس‌های آیلتس، به شما توصیه می‌کنیم که حتما در آزمون تعیین سطح شرکت کنید.

هم‌چنین با شرکت در آزمون تعیین سطح، ارزیابی واقع‌گرایانه از مهارت‌های چهارگانه خود در زبان انگلیسی خواهید داشت. با این ارزیابی، امکان برنامه‌ریزی بهتر و دقیق‌تری برای مسیر آموزش آیلتس خود و چگونگی کسب نمره بالا در این آزمون را خواهید داشت.

شیوه‌های آموزش آیلتس

برای ایجاد آمادگی آزمون آیلتس، شیوه‌های گوناگونی وجود دارد. از جمله منابع آمادگی برای آزمون آيلتس می‌توان به کتاب‌ها، پادکست‌ها، ویدئوهای آموزشی و ... است. یکی دیگر از شیوه‌های مهم برای آمادگی آزمون آیلتس، شرکت در کلاس آيلتس است. توجه داشته باشید که این روش‌های آموزشی رقیب هم نیستند و در واقع مکمل هم هستند. شما با استفاده از این شیوه‌ها در کنار هم، برای آزمون آيلتس آماده می‌شوید.

نکته مهم برای آمادگی آزمون آیلتس، تلاش، پیگیری و برنامه‌ریزی منظم فراگیران است. در کنار استفاده از شیوه‌های مختلف آموزشی، اگر تمرین و تکرار را چاشنی آموزش کنید، قطعا نتیجه مدنظر خود را در این آزمون کسب می‌کنید. نقش برنامه‌ریزی مستمر و صحیح برای این آزمون انکارناپذیر است.

دوره‌های آموزشی آیلتس برای کسب نمره بالا در آیلتس

دوره‌های آموزش آیلتس باعث تقویت هر چهار مهارت زبان انگلیسی شما می‌شود و از سوی دیگر در کاهش نگرانی شمادر خصوص این آزمون موثر است. بهره‌گیری از استادان مجرب و حرفه‌ای در تدریس آیلتس نیز در کاهش استرس شما بسیار موثر خواهد بود.

اهمیت یادگیری اصول و تکنیک‌های لازم برای موفقیت در این آزمون انکار ناپذیر است. کسب آمادگی قبلی برای موفقیت در این آزمون لازم است. آشنایی و آمادگی قبلی با این آزمون باعث می‌شود که نتیجه مطلوب‌تری را کسب کنید.

دبستان ترجمیک با درک اهمیت این موضوع اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش آیلتس کرده است. این دوره‌ها با شیوه کاملا مشارکتی برگزار می‌شوند. تمرکز بر هر چهار مهارت زبان انگلیسی و تقویت این مهارت‌ها به شکل هم‌زمان از نقاط قوت این دوره‌ها است.

منابع آموزشی آزمون آیلتس

در کنار نقش مهم و انکارناپذیر کلاس آیلتس، سایر منابع آموزشی نیز در موفقیت این آزمون تاثیر بسیاری دارند. برای آموزش آیلتس همراه با شیوه‌هایی مانند شرکت در کلاس آیلتس خصوصی یا گروهی می‌توان از منابعی چون اپلیکیشن‌های آموزش آیلتس، پادکست‌ها و ویدئوهای آموزش آیلتس استفاده کرد.

اپلیکیشن‌های آموزش آیلتس

این اپلیکیشن‌ها در هر زمان و مکانی با شما همراه هستند و به شما برای آماده شدن در آیلتس کمک می‌کنند. اپلیکیشن‌های آموزش آیلتس به ویژه در تقویت مهارت‌های شما در زبان انگلیسی و تقویت واژگان موثر هستند.

استفاده‌ی روزانه از این منابع باعث می‌شود که زبان انگلیسی به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی روزانه شما تبدیل شود. از جمله اپلیکیشن‌های آموزش آیلتس می‌توان به IELTS Prep، IELTS Test Pro 2022، IELTS Word Power و ... اشاره کرد.

پادکست‌های آموزش آیلتس

استفاده از پادکست‌ها یکی دیگر از شیوه‌های موثر برای آمادگی آزمون آيلتس مخصوصا تقویت مهارت‌های شنیداری به زبان انگلیسی است. برای شروع لازم نیست که حتما از پادکست‌های پیچیده و سخت استفاده کنید. با پادکست‌های انگلیسی با موضوعاتی که به آن‌ها علاقه دارید، شروع کنید.

گوش دادن به پادکست، گوش شما را به شنیدن لهجه‌های مختلف عادت می‌دهد. هم‌چنین باعث می‌شود که سرعت درک شنیداری شما را نیز افزایش می‌دهد. از جمله پادکست‌های مفید برای آموزش آیلتس می‌توان به VOA ، IELTS Energy English، EIIIO اشاره کرد.

کانال‌های یوتیوب برای آزمون آیلتس

کانال‌های یوتیوب نیز از دیگر منابع آموزشی این آزمون است. کسانی که قصد دارند در آزمون آیلتس شرکت کنند می‌توانند این کانال‌های آموزشی را بررسی کرده و بر اساس نیاز خود از آن‌ها استفاده کنند. آشنا کردن مخاطبان با لهجه‌های گوناگون زبان انگلیسی از مزایای مهم این کانال‌ها محسوب می‌شوند.

علاوه بر تقویت مهارت‌های شنیداری این ویدئوها به شما برای بهبود مهارت‌های گفتاری انگلیسی نیز کمک می‌کند. مثلا شما با زبان بدن مناسب در هنگام ادای جملات، چگونگی بیان طبیعی جملات و عبارات کنار هم و ... آشنا می‌شوید.

هزینه آزمون آیلتس

هزینه آزمون آیلتس در کشورهای مختلف متغیر است و نمی‌توان قیمت مشخص و ثابتی برای این آزمون تعیین کرد. به طور کلی هزینه این آزمون از ۲۰۰ تا ۲۵۰ دلار متغیر است. به طور کلی می‎‌‌توان گفت هزینه این آزمون وابسته به نرخ ارز است.

حتما اطلاع دارید که تنها سازمان سنجش آموزش کشور مجوز برگزاری آزمون آیلتس را برای موسسات صادر می‌کند. تعیین تمامی هزینه‌های مربوط به این آزمون در ایران نیز به عهده سازمان سنجش است. سازمان سنجش هرساله نرخ مصوبی را برای این آزمون اعلام می‌کند که ثبت‌نام ابتدا باید در سایت این سازمان انجام شود.

هزینه آزمون آیلتس در سال ۱۴۰۲

همانطور که اشاره شد هزینه آزمون آیلتس سالیانه متغیر است. هزینه تعیین شده آزمون آیلتس کامپیوتری در سال ۱۴۰۲ معادل ۸۴،۹۰۰،۰۰۰ریال و هزینه آزمون آیلتس کاغذی معادل ۸۸،۹۰۰،۰۰۰ ریال است. تمامی موسسات دارای مجوز سازمان سنجش ملزم به برگزاری آزمون آیلتس با این نرخ هستند. همانطور که اشاره شد، با توجه به اینکه آزمون آیلتس وابسته به نرخ ارز است؛ با تغییر قیمت ارز، هزینه این آزمون تغییر پیدا خواهد کرد. در حقیقت هزینه آزمون آیلتس وابسته به متغیر نرخ ارز است.

با توجه به نرخ تقریبا بالای شرکت در این آزمون پیشنهاد می‌کنیم، پیش از شرکت در آزمون آیلتس حتما در آزمون ماک آیلتس شرکت کنید. شرکت در این آزمون به شما کمک می‌کند تا پیش از شرکت در آزمون اصلی آیلتس، توانایی‌های خود را بسنجید.

قرار گرفتن در شرایطی مشابه آزمون آیلتس در کاهش اضطراب و دل‌نگرانی شما در خصوص این آزمون موثر است. هم‌چنین با شرکت در این آزمون اعتماد به نفس بیشتری برای شرکت در آزمون اصلی آیلتس پیدا می‌کنید و از اتلاف هزینه و وقت شما جلوگیری می‌‎شود.

نکته‌ی دیگر نیز کسب آمادگی کامل برای شرکت در این آزمون است. اگر از هر جنبه خود را برای این آزمون آماده کرده باشید، نیازی به پرداخت چندباره هزینه این آزمون نیست. شرکت در کلاس‌ آیلتس به شما در تسریع روند آمادگی‌تان کمک می‌کند. بدون شک مطالعه و تمرین نیز در موفقیت شما نقش مهمی را ایفا می‌کند.

سوالات متداول

امکان پرداخت قسطی کلاس‌های آیلتس وجود دارد؟

بله! جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

هزینه دورۀ فاندامنتال به چه صورت است؟

هزینه دوره فاندامنتال که از نمره ۴ تا پنج ارتقا نمره خواهید داشت، ۱/۶۰۰/۰۰۰ است.

هزینه تعیین سطح تلفنی به چه شکل واریز شود؟

شما می‌توانید از طریق این صفحه، واریز را به صورت الکترونیکی انجام دهید. علاوه بر این امکان واریز هزینه به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۴۷۸۷۱۴۱ به نام امیر بیدختی نیز وجود دارد. فیش پرداختی را به شماره تلگرام ۰۹۰۳۸۱۴۶۹۳۹ ارسال کنید.

هزینه دورۀ پری‌آیلتس به چه میزان است؟

هزینه دوره پری‌آیلنس که از نمرۀ ۵ تا ۶/۵ ارتقا نمره خواهید داشت، ۲/۲۰۰/۰۰ است.

امکان ارائه تخفیف وجود دارد؟

بله! برای جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید یا به شماره ۰۹۰۳۸۱۴۶۹۳۹ پیام ارسال کنید.

توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی