ایمان تقوی

ایمان تقوی، مدرسی برجسته و باتجربه در زمینه تدریس زبان انگلیسی است. او از سال 1385 به تدریس حرفه‌ای زبان انگلیسی پرداخته است و دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان است. 
همچنین ایمان تقوی دارای مدرک تدریس آیلتس مورد تایید idp استرالیا است. ایشان با تجربه 16 ساله در تدریس آیلتس، به عنوان یکی از بهترین اساتید آیلتس در دبستان ترجمیک شناخته می‌شود.


سابقه تحصیلی

تحصیلاتکارشناسی ارشد آموزش زبان / دانشگاه - سال ۱۳۹۰

دعوت به همکاری

دبستان ترجمیک همواره به دنبال جذب، استخدام و همکاری با مدرسان متخصص و توانمند در زمینه‌های مختلف است. اگر شما نیز به دنبال توسعه‌ی دانش و ترویج آن در مسیری کارآمد هستید، با کمال میل پذیرای شما هستیم. پس از پر کردن فرم جذب مدرس رزومه شما مورد بررسی کارشناسان ما قرار می‌گیرد و نتایج آن خدمتتان اعلام می‌شود.


دبستان ترجمیکشرکت کنندگان

۱۱۵۰۰+ نفرثبت‌نام کننده

مدرس متخصص

اعطای گواهینامه معتبرترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی