دکتر لیلا زرگری

دکتر لیلا زرگری 22 سال سابقه در زمینه تدریس زبان انگلیسی دارد. او همه سطوح زبان انگلیسی را تدریس کرده است. او مدرک دکترای آموزش زبان انگلیسی دارد. او سابقه آموزش زبان انگلیسی در سطوح TOEFL,DUOLINGO ,GMA ,GRE ,SAT PTE ,EPT ,IELTS را دارد. شاگردان او با شیوه تدریس منحصر به فرد به نتیجه مدنظر خود رسیده‌اند. استفاده از متد روز دنیا از خصوصیات بارز ایشان در تدریس است. ایشان زبان انگلیسی را به صورت حضوری و مجازی تدریس کرده‌اند. لیلا
زرگری با سال‌ها سابقه تدریس در سطوح مختلف از اساتید مجرب دبستان ترجمیک به شمار می‌رود.


سابقه تحصیلی

تحصیلاتدکتری آموزش زبان انگلیسی / دانشگاه تهران - سال ۰

دعوت به همکاری

دبستان ترجمیک همواره به دنبال جذب، استخدام و همکاری با مدرسان متخصص و توانمند در زمینه‌های مختلف است. اگر شما نیز به دنبال توسعه‌ی دانش و ترویج آن در مسیری کارآمد هستید، با کمال میل پذیرای شما هستیم. پس از پر کردن فرم جذب مدرس رزومه شما مورد بررسی کارشناسان ما قرار می‌گیرد و نتایج آن خدمتتان اعلام می‌شود.


دبستان ترجمیکشرکت کنندگان

۱۴۳۰۰+ نفرثبت‌نام کننده

مدرس متخصص

اعطای گواهینامه معتبرلوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی