مسابقه پیش‌بینی نتایج جام جهانی ۲۰۱۸
شرکت در مسابقه

درباره مسابقه

یک ماه با ما همراه شوید و با پیش‌بینی نتایج مسابقات جام جهانی،
جایزه بزرگ ۱۰۰ میلیون ریالی
ترجمیک را از آن خود کنید!


قوانین مسابقه

مسابقه پیش‌بینی نتایج جام جهانی در ترجمیک شامل دو بخش است. هر بخش دارای قوانین خاص خود و توزیع ویژه‌ای برای جوایز است.

  • مسابقه‌‌ شماره ۱ (جایزه بزرگ): از بین شرکت‌کنندگانی که نتیجه حداقل ۲۵ بازی از ۶۴ بازی را درست پیش‌بینی کنند به یک نفر جایزه‌ای به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.
  • مسابقه شماره ۲ (پیش‌بینی کننده برتر): در پایان مسابقات، از بین تمام کسانی که نتیجه بازی‌ها را پیش‌بینی کنند، به کسی که بیشترین امتیاز پیش‌بینی را کسب نماید، مبلغ ۱۰ میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.
  • مسابقه شماره ۳ (پیش‌بینی نتایج تیم ملی): به کسانی که نتیجه هر بازی تیم ملی را درست پیش‌بینی کنند به قید قرعه مبلغ ۵ میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.
  • زمان شرکت در مسابقه: فرصت پیش‌بینی هر بازی تا قبل از شروع بازی است.
  • توزیع امتیازات: برای هر پیش‌بینی کاملا درست ۵ امتیاز، برای پیش‌بینی درست تفاضل (به استثنای نتیجه تساوی) ۴ امتیاز و برای پیش‌بینی برنده یا تساوی ۳ امتیاز به هر شرکت‌کننده تعلق می‌گیرد. در صورت پیش‌بینی نادرست، تنها ۱ امتیاز تعلق خواهد گرفت.
  • تبصره: امتیازات هفته دوم مرحله گروهی با ضریب 2، هفته سوم مرحله گروهی ضریب 3 و مرحله حذفی با ضریب 4 محاسبه خواهند شد.
  • صحت اطلاعات: شرکت کنندگان متعهد هستند، که اطلاعاتی که برای شرکت در مسابقه وارد می کنند حتما مطابق با اطلاعات هویتی اصلی آن‌ها باشد. در غیر این صورت ترجمیک تعهدی به پرداخت جوایز نخواهد داشت.
  • تعهد و اخلاق: در صورت مشاهده هر گونه تقلب و یا رفتار غیر منصفانه، شرکت‌کننده از شرکت در مسابقه محروم خواهد شد.
  • اعلام نتایج: نتایج از طریق کانال تلگرام ترجمیک @tarjomic اعلام خواهد شد.برای مشاهده نتایج در کانال ترجمیک عضو شوید.

شرکت در مسابقه

برای شرکت در مسابقه پیش‌بینی نتایج جام جهانی ترجمیک، کافی است با قوانین بالا موافق باشید و فرم زیر را پر کنید. موارد وارد شده قابل تغییر نبوده و پرداخت جوایز بر مبنای احراز اصالت این موارد خواهد بود. اگر قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، وارد شوید.خطا: {{error_register}}

درباره ترجمیک

گروه ترجمیک، یک هسته دانش‌بنیان است که توسط دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف راه‌اندازی شده است. مترجمان ما فارغ‌التحصیلان بهترین دانشگاه‌های تهران و سراسر کشور هستند. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله و ترجمه کتاب ارائه می‌کنیم.
ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.