دکتر سعید عامری

دکتر سعید عامری مقطع دکترا مطالعات ترجمه را در دانشگاه فردوسی مشهد به پایان رسانده‌اند و در حال حاضر پژوهش‌گر دوره پسادکترا همین دانشگاه است. از افتخارات، فعالیت‌ها و جوایز این استاد می‌توان به جایزه بنیاد ملی نخبگان، چاپ بیش از ۲۵ مقاله معتبر در حوزه تخصصی ترجمه،‌عضویت مجله Perspectives اشاره کرد.
فعالیت‌ها و پژوهش‌های دکتر سعید عامری در حوزه ترجمه تخصصی، به ترجمه فیلم و حوزه‌های فرهنگی هنری ترجمه اختصاص دارد و تمرکز روی این موضوعات او را در این زمینه به یکی از صاحب نظران تبدیل کرده است.
به همین جهت، سعید عامری یکی از خبره‌ترین افراد درحوزه ترجمه‌های فرهنگی، انتقال بار معنایی بین‌فرهنگی و ترجمه زیر نویسی فیلم است.


سابقه تحصیلی

تحصیلاتدکتری مطالعات ترجمه / دانشگاه فردوسی مشهد - سال ۱۳۹۹

دعوت به همکاری

دبستان ترجمیک همواره به دنبال جذب، استخدام و همکاری با مدرسان متخصص و توانمند در زمینه‌های مختلف است. اگر شما نیز به دنبال توسعه‌ی دانش و ترویج آن در مسیری کارآمد هستید، با کمال میل پذیرای شما هستیم. پس از پر کردن فرم جذب مدرس رزومه شما مورد بررسی کارشناسان ما قرار می‌گیرد و نتایج آن خدمتتان اعلام می‌شود.


دبستان ترجمیکشرکت کنندگان

۹۶۰۰+ نفرثبت‌نام کننده

مدرس متخصص

اعطای گواهینامه معتبرترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

ترجمیک سایت ترجمه تخصصی