محبوبه نجف‌خانی

سخنران این وبینار، خانم محبوبه نجف خانی، از بزرگان حوزه ترجمه ادبیات کودک نوجوان است. ایشان یکی از فعال‌ترین و محبوب‌ترین مترجم‌های کتاب‌های خاطره انگیز کودک و نوجوان هستند.
محبوبه نجف خانی با مدرک کارشناسی از مدرسه عالی ترجمه (دانشگاه علامه فعلی)،‌ عضو شورای کتاب کودک و انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، تا کنون حدود ۲۲۵ عنوان کتاب در حوزه کودک و نوجوان ترجمه کرده‌اند.
از جمله معروف‌ترین کارهای خانم نجف خانی می‌توان به مجموعه داستان‌های دلتورا و ... اشاره کرد.دعوت به همکاری

دبستان ترجمیک همواره به دنبال جذب، استخدام و همکاری با مدرسان متخصص و توانمند در زمینه‌های مختلف است. اگر شما نیز به دنبال توسعه‌ی دانش و ترویج آن در مسیری کارآمد هستید، با کمال میل پذیرای شما هستیم. پس از پر کردن فرم جذب مدرس رزومه شما مورد بررسی کارشناسان ما قرار می‌گیرد و نتایج آن خدمتتان اعلام می‌شود.


دبستان ترجمیکشرکت کنندگان

۱۶۵۰۰+ نفرثبت‌نام کننده

مدرس متخصص

اعطای گواهینامه معتبرلوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی