کلاس‌های فشرده آزمون آیلتس

در دبستان ترجمیک دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس به دو شکل فشرده و غیرفشرده برگزار می‌شود. بسته به شرایط خود می‌توانید یکی از این دو نوع کلاس را برای شرکت در آن انتخاب کنید.کسب بهترین نتیجه در زمان کوتاه دوره‌های فشرده پیشنهاد می‌شود و اگر بیش از دو جلسه در هفته زمان ندارید، کلاس‌های عادی برای شما مناسب است.

محدودیت زمانی، بزرگترین چالش زبان‌آموزان

با توجه به محدودیت‌های زمانی که برای برخی از داوطلبان آزمون آیلتس وجود دارد، کلاس‌های آیلتس فشرده انتخاب مناسبی برای آن‌ها است. فشرده‌بودن زمان این کلاس‌ها به این معنا است که در کوتاه‌ترین زمان تمامی مطالب مورد نیاز آزمون آموزش داده می‌شود و داوطلبان می‌توانند با سرعت بالاتری برای شرکت در این آزمون آماده شوند.

یکی از چالش‌های پیش‌روی داوطلبان آزمون آیلتس این است که چگونه می‌توان در مدت زمانی کوتاه برای این آزمون آماده شد؟ همانطور که اطلاع دارید آموزش نقش مهمی را در ایجاد آمادگی آزمون آیلتس ایفا می‌‌کند. در واقع، کلاس‌ آیلتس مهمترین گام برای این منظور است.

کلاس‌های فشرده آیلتس در دبستان ترجمیک در کوتاه‌ترین زمان ممکن برگزار می‌شود. این کلاس‌ها به شکلی برنامه ریزی شده‌اند که فراگیران در کوتاه‌ترین زمان، مطلوب‌ترین نتیجه را کسب کنند. مسئلۀ مهم در خصوص این کلاس‌ها این است که مطالب و سرفصل‌هایی که برای آموزش انتخاب شده‌اند، همان مطالب کلاس‌های غیرفشرده است.

جدول زیر، تفاوت‌های زمانی کلاس‌های فشرده و غیرفشرده ترجمیک را به صورت خلاصه نشان می‌دهد:

نوع دوره طول مدت هر جلسه کل تعداد ساعت برگزاری تعداد روزهای برگزاری در هفته میانگین زمانی کل ترم
فشرده ۲ ساعت ۶۰ ساعت ۳ روز ۲ ماه
غیرفشرده ۲ ساعت ۳۰ ساعت ۲ روز ۳ ماه و ۱ هفته
دوره فشرده
طول مدت هر جلسه : ۲ ساعت
کل تعداد ساعت برگزاری : ۶۰ ساعت
تعداد روزهای برگزاری در هفته : ۳ روز
میانگین زمانی کل ترم : ۲ ماه
دوره عادی
طول مدت هر جلسه : ۲ ساعت
کل تعداد ساعت برگزاری : ۳۰ ساعت
تعداد روزهای برگزاری در هفته : ۲ روز
میانگین زمانی کل ترم : ۳ ماه و ۱ هفته

اگر زمان کافی و مناسب برای شرکت در دوره‌های فشرده را دارید یا دانشجو و شاغل نیستید، دوره‌های آیلتس فشرده گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. کلاس‌های فشرده آیلتس سه روز در هفته برگزار می‌شوند و در بازه زمانی تقریبا دو ماه به پایان می‌رسند. کلاس‌های آیلتس غیرفشرده یا عادی دو روز در هفته برگزار می‌شوند.

چالش‌های انتخاب کلاس فشرده مناسب

از چالش‌های مهم داوطلبان آزمون آیلتس، انتخاب کلاس فشرده مناسب و مفید است. این کلاس‌ها باید علاوه‌ بر اینکه کیفیت مطلوب، از نظر زمانی نیز زمان‌بندی معقول و مناسبی داشته باشد تا از اتلاف وقت داوطلبان جلوگیری شود.

اگر به دنبال کلاس آیلتس با هزینه مناسب هستید، هزینه آیلتس ترجمیک را بررسی کنید!

انتخاب موسسات آموزشی معتبر که برنامه‌ریزی دقیقی برای برگزاری کلاس‌ها دارند، از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر این، با توجه به نقش تاثیرگذار زمان برای داوطلبان آزمون آیلتس، برنامه‌ریزی مناسب و هدفمند این موسسات به شما در رسیدن به نمره مدنظرتان کمک می‌کند.

نقش مدرس در ایجاد آمادگی برای آزمون آیلتس

همانطور که می‌دانید، مدرس نقش مهمی در ایجاد آمادگی آزمون آیلتس دارد. در دبستان ترجمیک تمامی اساتید آیلتس سابقه‌ای چندین ساله در زمینه آموزش آیلتس دارند. تمامی این مدرسان، نمرات بالایی را در آزمون آیلتس کسب کرده‌اند.

آشنایی مدرس با سبک موفقیت در این آزمون و تجربه‌ی بالای آن‌ها در خصوص آموزش آیلتس مهم‌ترین موضوع در انتخاب کلاس است. در ترجمیک، مدرسان آیلتس با حساسیت بالایی انتخاب می‌شوند و این موضوع کیفیت برگزاری کلاس‌ها را افزایش داده است.

اگر بگوییم در آمادگی آزمون آیلتس، مهم‌ترین عامل تاثیرگذار پس از خود زبان‌آموز، مدرس است بی‌راه نگفته‌ایم. مدرس آیلتس مسلط و با تجربه به شما کمک کند تا نتیجه مطلوب را در این آزمون کسب کنید. آموزش تکنیک‌ها و روش‌های موفقیت در این آزمون از جمله راه‌های کمک مدرس به شما است.

نقش مدرس در آمادگی آزمون

نقش زبان‌آموز در آموزش آیلتس

علاوه بر نقش تاثیرگذار مدرس در آموزش آیلتس، مهم‌ترین عامل شخص زبان‌‌آموز است. مطالعه فردی یاری‌دهندۀ زبان‌آموز در کسب نتیجه مطلوب در این آزمون است. زبان‌آموز علاوه بر گذراندن کلاس‌های فشرده آیلتس، باید روزانه به طور متوسط 4 ساعت را به مطالعه اختصاص دهد.

تمرین و تکرار مطالب در کلاس‌ همراه با استفاده صحیح از منابع آیلتس ، نقش کلیدی را در موفقیت پایانی داوطلبان ایفا می‌کند. در واقع، مطالب آموزشی با مطالعه و تکرار توسط زبان‌آموزان تثبیت می‌شود. اگر فراگیران در کنار آموزش، تمرین و تکرار داشته باشند و به نوعی زبان انگلیسی را به بخشی از زندگی خود تبدیل کنند و با زبان انگلیسی زندگی کنند، موفقیتشان در این آزمون تضمین شده است.

نقش مدرس در آمادگی آزمون
نقش مدرس در آمادگی آزمون
نقش مدرس در آمادگی آزمون
نقش مدرس در آمادگی آزمون

کلاس‌های عادی و فشرده

در کلاس‌های عادی یا غیرفشرده برای کسانی که قصد دارند مراحل آموزش را را با زمانی طی کنند، مناسب است. این کلاس‌ها برای افرادی که پرمشغله هستند و زمان کافی برای شرکت در دوره‌های فشرده را ندارند مناسب است.

کلاس‌های فشرده آزمون آیلتس به شما کمک می‌کند تا بتوانید در زمانی کوتاه‌تر تمامی مطالب را آموزش ببینید. در کلاس‌های فشرده همان مطالب کلاس‌های عادی با سرعت بالاتری آموزش داده می‌شود. محتوا و سرفصل‌های آموزشی این دو دوره کاملا یکسان است.

تفاوت برگزاری این دو دوره در تعداد جلسات برگزاری در هفته و زمان کلی به پایان رساندن دوره است. اگر برای شرکت در آزمون آیلتس زمان چندانی ندارید، کلاس‌های فشرده آموزش آیلتس برای شما مفید است.

کلاس‌های فشرده آیلتس چه مزیت‌هایی دارد؟

کلاس‌های فشرده آیلتس مزیت‌های زیادی دارد که از جمله این مزیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پیشرفت چشم‌گیر در زمان کوتاه

مطالب این کلاس‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن آموزش داده خواهد شد و با شرکت در این دوره‌ها بهترین نتایج را کسب می‌کنید. عادت کردن به زبان انگلیسی و آموزش این زبان آن هم به صورت روزانه از مزیت‌های این کلاس‌ها است.

استفاده از شیوه‌های نوآورانه

این کلاس‌ها به علت تمرکز برای پیشرفت زبانی و ارتقا نمره فراگیران در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. همین مسئله عاملی مهم است که مدرس با شناخت نقاط ضعف و قوت فراگیران، روش‌های جدید و نوآورانه‌ای را برای ارتقا سطح زبانی فراگیران به کار گیرد.

فراهم کردن زمان تمرین مستمر

کلاس‌های فشرده آیلتس، زمانی را برای ارتقا سطح زبان انگلیسی و تمرین مستمر این زبان فراهم می‌کند. به عبارت دیگر، با شرکت در این کلاس‌ها خود را در موقعیتی قرار می‌دهید که مجبور ‌شوید خود را به این زبان عادت دهید و آن را تمرین کنید!

فرصتی برای بازخورد بهتر

در دوره‌های فشرده آیلتس، امکان شخصی‌سازی یادگیری وجود دارد. به این معنا که مدرس با تمرکز بر روی نقاط ضعف و قوت فراگیران فرصت‌های بیشتری برای بازخورد و تعامل بیشتر با فراگیران ایجاد می‌کند.

در نظر گرفتن چشم‌انداز افقی نزدیک

شرکت در کلاس‌های فشرده آیلتس باعث می‌شود تا داوطلبان تمامی مطالب را در کوتاه‎‌ترین زمان یاد بگیرند. این موضوع موجب می‌شود تا فراگیران در مدت زمان کوتاه‌تری به هدف خود و کسب نمرۀ مطلوب خود نزدیک‌تر شوند.

یادگیری تمامی مطالب در زمانی کوتاه

شرکت در کلاس‌های فشرده آیلتس از اتلاف وقت شما جلوگیری می‌کند. با شرکت در این کلاس‌ها تمامی مطالب در کوتاه‌ترین زمان آموزش داده خواهد شد. کلاس‌های فشرده آیلتس ترجمیک در طول مدت تقریبا دو ماه برگزار می‌شود. کلاس‌های فشرده آیلتس ترجمیک، سه جلسه در هفته و به مدت دو ساعت تشکیل می‌شوند. مدرسان این کلاس‌ها از میان برترین مدرسان کشور انتخاب شده‌‍اند.

مهم‌ترین نکته در خصوص این کلاس این است که تمامی مطالبی که در کلاس‌های غیرفشرده آموزش داده می‌شود، در این کلاس‌ها نیز آموزش داده می‌شود. در واقع، فشرده بودن این کلاس‌ها به معنای کاهش یا حذف مطالب نیست.

این کلاس‌ها به نحوی برنامه‌ریزی شده‌اند که شما زمان‌های بیشتری را در طول روز و هفته باید به آموزش آزمون آیلتس اختصاص دهید. دور از انتظار نیست که این کلاس‌ها همراه با تمرین، تکرار و مطالعه شما بهترین نتایج را به ارمغان می‌آورد.

این کلاس‌ها هر چهار مهارت زبان انگلیسی شما را به شکل همزمان تقویت خواهد کرد. فشرده بودن این کلاس‌ها به این معنا نیست که در آموزش و تمرین یکی از این مهارت‌ها اهمال خواهد شد. مشارکتی بودن این دوره‌ها و همکاری مدرس و فراگیران در تقویت مهارت‌های داوطلبان موثر‌تر است.

زمان برگزاری کلاس های فشرده ترجمیک

دوره‌های غیرفشرده آموزش آیلتس در دبستان ترجمیک

سایر دوره‌های آیلتس دبستان ترجمیک در طول مدت سه و نیم برگزار می‌شود. کلاس‌ها دو روز در هفته برگزار می‌شوند و طول هر کلاس، دو ساعت است. مدرسان این دوره‌ها از برترین مدرسان کشور شناخته می‌شوند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته این دوره‌ها از مزایای این دوره محسوب می‌شود. در دبستان ترجمیک تمامی درخواست‌ها و مسائلی که ممکن است در طول تشکیل دوره به آن‌ها برخورد کنید، پیگیری خواهد شد.

کلاس خصوصی آیلتس ترجمیک

اگر مدت بسیار کمی برای آمادگی این آزمون دارید و زمان دوره‌های فشرده و غیرفشرده آیلتس برای شما مناسب نیست، گزینۀ دیگر پیش‌روی شما کلاس خصوصی آیلتس ترجمیک است. امکان تنظیم زمان این کلاس‌ها متناسب با نظر و زمان شما از خصوصیات مهم کلاس خصوصی آیلتس ترجمیک است.

علاوه بر این شما می‌توانید با شرکت در این کلاس‌ها و افزایش تعداد جلسات خود، در مدت مدنظر خود مسیر آموزش را طی کنید. تمرکز مدرس بر روند پیشرفت و یادگیری شما در کنار مطالعۀ شخصی، تضمین‌کنندۀ موفقیت شما در آزمون آیلتس است.

آزمون آیلتس

اگر به دنبال مطالبی جامع در خصوص آزمون آیلتس و نحوۀ موفقیت در آن هستید، مجلۀ آیلتس ترجمیک را بررسی کنید!

سوالات متداول دوره‌های آیلتس فشرده