درباره ترجمیک
ترجمیک (محصولی از موسسه فرهنگی هنری آوای هوشمند سخن) یک پلتفرم جامع ارائه خدمات زبانی (ترجمه، ویراستاری و ...) است. ما بهترین خدمات ترجمه متون، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی، ویراستاری متون، تولید محتوا و ... را در چندین زبان ارائه می‌دهیم. یاری‌گر ما در ارائه این خدمات بیش از {{14500 | number:0 | pNumber}} نفر از باسوادترین و باتجربه‌ترین افراد کشور هستند. هسته بنیانگذار ترجمیک از میان فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف هستند و رشد ترجمیک نیز مرهون حمایت‌های مرکز کارآفرینی و پارک علم و فناوری دانشگاه شریف است.

رویای ما ارائه خدمات زبانی، به صورت بین‌المللی و تحت عنوان یک نشان ایرانی است ...خدمات اصلی
اعضای ترجمیک
امیر بیدختی
بنیان‌گذار و مدیر اجرایی
محمد صابری
بنیان‌گذار و مدیر DM
سمیرا حسینی
سرپرست پشتیبانی
ثمر گنجی
کارشناس اداری
مریم براتی
سرپرست ارزیابی ترجمه
مریم یاوری
کارشناس ارزیابی ترجمه
طناز طباطبایی
کارشناس ارزیابی ترجمه
مرتضی غلامی
کارشناس ارزیابی ترجمه
مسعود محسنی درگاه
کارشناس ارزیابی ترجمه
عرفان فخاریان
کارشناس پشتیبانی
عطیه شاه‌محمدی
کارشناس پشتیبانی
سمانه دهقانی
کارشناس پشتیبانی
مریم توکلی
کارشناس پشتیبانی
سعید کنعانی
کارشناس پشتیبانی
علی نادری
کارشناس پشتیبانی
محمد نظمی
کارشناس محتوا
فاطمه روستا
کارشناس محتوا
زهرا برین
کارشناس گرافیک
نازنین احمدی
کارشناس محتوا
مرضیه نجف‌زاده
کارشناس فرانت‌اند
{{14500|number:0|pNumber}}+
مترجم


شما هم به ترجمیک بپیوندید!ما در ترجمیک به صورت مداوم در موقعیت‌های شغلی پشتیبانی مشتریان، تولید محتوا، گرافیک و برنامه‌نویسی همکاران جدیدی را می‌پذیریم. اگر شما هم نیرویی خلاق، سخت‌کوش و ماهر هستید و علاقه‌مند هستید به تیم ترجمیک بپیوندید، لطفا درخواست خود را همراه با رزومه به حساب نیروی انسانی ترجمیک در تلگرام به نشانی @Tarjomic_HR ارسال بفرمایید.

جشنواره کلمه‌های طلایی!

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.ershad sharif-sati logo-samandehi


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی