سوالات متداول ترجمه غیررسمی


+ چرا دانشگاهیان و سازمان‌های معتبر به ترجمیک اعتماد می‌کنند؟

گروه ترجمیک، یک گروه دانش بنیان تحت حمایت مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف است. دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت است. شرکت‌ها و سازمان‌های معتبری با ترجمیک همکاری می‌کنند. تمام سفارشات دارای گارانتی می باشند. ترجمیک پشتیبانی24 ساعته در تمام روزهای هفته دارد و همیشه پاسخگوی شما خواهد بود و هم‌چنین امکان ارتباط مستقیم بین مشتری و مترجم نیز فراهم شده است. برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

+ کیفیت های عمومی(برنزی)، تخصصی نقره‌ای و تخصصی طلایی چه تفاوتی باهم دارند؟

سفارشات ترجمه بسته به تخصص و تجربه‌ی مترجمی که آن را انجام می‌دهد به سه دسته‌ی تخصصی طلایی و تخصصی نقره-ای و عمومی(برنزی) تقسیم می‌شوند. سفارشات طلایی توسط مترجمین ممتاز و با تجربه انجام می‌شود و برای کاربردهای حساس از قبیل متون علمی و تخصصی، چاپ در ژورنال‌ها، قراردادهای تجاری و ... مناسب است. سفارشات نقره‌ای توسط مترجمین حرفه‌ای با سابقه و سطح کیفی خوب انجام می‌شود و برای مواردی از قبیل استفاده در پایان‌نامه‌ها، ترجمه سایت‌ها و ... مناسب هستند. ترجمه سطح برنزی توسط مترجمان عادی انجام می‌شود و قیمت مناسبی دارد. این نوع ترجمه برای تمرین دانشجویی، وبلاگ ها و ... مناسب است. هم‌چنین هر کدام از این طرح‌ها ویژگی‌هایی دارند که جزئیات هر کدام را اینجا مشاهده کنید.

+ ثبت سفارش ترجمه در سایت ترجمیک چگونه است؟

از طریق دکمه «ارسال سفارش» که در صفحه اول سایت وجود دارد می‌توانید سفارش خود را ارسال کنید. همچنین می‌توانید به کمک دکمه ارتباط با اپراتور در صفحه نخست سایت، از همکاران ما مشورت بگیرید. در کمتر از یک دقیقه اطلاعات مربوط به عضویت شما ثبت می‌شود و وارد پنل خود می‌شوید. از طریق یک دکمه در پنل خود به سادگی می‌توانید سفارش خود را ارسال نمایید. مشخصات اولیه سفارش از قبیل ترجمه جداول، اشکال و ... دریافت می‌شود و قیمت‌گذاری در زمان کوتاهی و به صورت رایگان انجام می‌شود. پس از آن می‌توانید پرداخت را انجام دهید. از اینجا می توانید آموزش نحوه سفارش گذاری را به صورت دقیق مشاهده نمایید.

+ چگونه اطمینان کنم و اطلاعات و اسنادم را در اختیار ترجمیک قرار دهم؟

مترجمان سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، قبل از پذیرش هر سفارش توافق‌نامه عدم افشا را تایید می‌کنند و به آن وفادار هستند. همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

+ آیا خدمات گارانتی کیفیت ارائه می‌دهید؟ چگونه؟

تمام سفارشات ثبت شده در سایت ترجمیک بسته به سطح انتخاب شده گارانتی دارند (از 2روز تا همیشه). برای برخورداری از گارانتی، در مدت تعیین شده می‌توانید از سیستم داوری سایت با مترجم و داور ارتباط داشته باشید. داوران متخصص ترجمیک به درخواست شما رسیدگی می‌نمایند تا مشکل رفع شود. در صورت عدم رفع مشکل، مبلغ سفارش شما مرجوع خواهد شد.

+ زمینه هایی که ترجمیک در آن ترجمه تخصصی انجام می دهد کدام است؟

سایت ترجمیک بیش از 2000 مترجم فعال دارد که در 66 رشته‌ی‌ مختلف دانشگاهی دارای تحصیلات تکمیلی می‌باشند. لیست کاملی از رشته‌ها و زمینه‌هایی که ترجمیک در آن خدمات ترجمه تخصصی ارائه می‌‌دهد در این بخش قابل مشاهده است.

+ آیا امکان ارتباط مستقیم با مترجم وجود دارد؟

بله، بعد از شروع فرآیند ترجمه، امکان گفتگو با مترجم به صورت شبانه‌روزی برای شما از طریق سایت و تلگرام مهیا خواهد شد.

+ قیمت هر سفارش و زمان تحویل آن را چگونه تعیین می‌کنید؟

عواملی از قبیل زبان مبدا و مقصد، زمینه علمی، کیفیت در خواستی و زمان تحویل مدنظر مشتری، قیمت انجام هر سفارش را تعیین می کنند. قیمت‌گذاری بر اساس تعداد کلمات متن مبدا انجام می‌شود. سفارشات بزرگ مشمول تخفیف حجمی تا 40% کل هزینه خواهد شد. پس از بارگذاری سفارش، قیمت گذاری اولیه توسط اپراتور ظرف حداکثر 15 دقیقه انجام می‌شود. سپس مشتری می‌تواند کیفیت و سرعت مد نظر خود را انتخاب کرده و بر اساس قیمت تعیین شده پرداخت آنلاین انجام دهد. از اینجا می‌توانید هزینه خدمات ترجمیک را مشاهده کنید.

+ آیا امکان ترجمه فوری وجود دارد؟

بله، در حالت پایه در هر روز حدود 1500 کلمه (حدود 6صفحه) ترجمه می‌شود. بسته به نیاز مشتری این تعداد تا 5000 کلمه (20صفحه) قابل افزایش است. در شرایطی که حجم ترجمه بالاتری در روز مد نظر مشتری است، با هماهنگی سایت، ترجمه توسط تیم ترجمه با حجم بالاتر صورت خواهد گرفت.

+ چگونه می توانم از انجام سفارش ترجمه خود مطلع شوم؟

از طریق تلگرام و SMS انجام یافتن سفارش به شما اطلاع داده می‌شود. برای اطلاع رسانی تلگرام، باید از طریق پنل خود، تلگرام را فعال نمایید.

+ برای دریافت سفارش انجام شده چه باید کرد؟

در حین انجام ترجمه، متن به صورت تایپ شده و بخش به بخش در صفحه شخصی شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه ورود و وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود، فایل و شرایط پیشرفت کار را مشاهده نمایید.

+ نحوه پرداخت سفارشات چگونه است؟

پس از این که سفارش شما قیمت گذاری شد و در پنل خود کیفیت و سرعت را انتخاب کردید، گزینه انتخاب و پرداخت را بفشارید تا فاکتور دقیق را مشاهده نمایید. پس از تایید فاکتور و ادامه روند، به صفحه بانک منتقل می‌شوید تا پرداخت را تکمیل کنید. کافی است رمز دوم کارت خود را از عابربانک دریافت کرده باشید. در صورتی که تمایل دارید به روش کارت به کارت نیز پرداخت خود را انجام دهید، می‌توانید وجه را به شماره کارت زیر واریز نمایید:

{{6037998134787141 | pNumber }} به نام امیر بیدختی

پس از پرداخت، رسید و کد رهگیری را از طریق سایت ارسال نمایید.

+ نحوه‌ی تضمین امنیت پرداخت آنلاین چگونه است؟

کلیه عملیات پرداخت در درگاه‌های معتبر بانکی انجام می‌شود و امنیت آن از طرف بانک تضمین شده است.

+ آیا می‌توانم هزینه‌ی سفارش خود را به صورت اقساطی پرداخت کنم؟

ترجمیک خدمات پرداخت اقساطی برای سفارشات بزرگ (بالای 400 هزارتومان) را در نظر گرفته است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

+ در حال حاضر چه بانک‌هایی پرداخت اینترنتی را پشتیبانی می‌کنند؟

هر کارت متعلق به بانک‌های متصل به شبکه شتاب (تمام بانک‌های بزرگ کشور) برای پرداخت الکترونیک قابل استفاده است. کافی است، رمز دوم خود را از دستگاه‌های عابر بانک دریافت نمایید.

+ آیا تخفیفی در قیمت نهایی سفارش از سوی ترجمیک ارائه می‌شود؟

تخفیفات حجمی و تخفیفات مشتریان وفادار از سوی ترجمیک ارائه می‌شود. همچنین پس از هر سفارش، 5% مبلغ سفارش به حساب مشتری بازگشت داده می‌شود تا در سفارشات آتی از آن استفاده نماید.

+ ما نیاز به یک مترجم همزمان و همراه داریم، آیا امکان ارسال مترجم وجود دارد؟

بله، ترجمیک خدمات ارسال مترجم برای جلسات داخلی و خارجی را ممکن ساخته است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

+ خدمات ترجمه به چه زبان‌هایی در ترجمیک ارائه می‌شود؟

ترجمیک علاوه بر ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی که درخواست غالب مشتریان است، خدمات ترجمه‌ زبان‌ فرانسه، ترجمه زبان چینی، ترجمه زبان عربی، ترجمه زبان آلمانی و ترجمه زبان روسی را نیز به صورت کاملا تخصصی ارائه می‌دهد.

+ من مترجم هستم و می خواهم با شما همکاری داشته باشم. چه مراحلی را باید طی کنم؟

در صفحه اول سایت ترجمیک، گزینه «استخدام مترجم» را انتخاب کنید. مشخصات خود را وارد کنید.

ترجمیک


ترجمیک

بی‌نهایت زبان؛ یک ترجمیک

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی