احمد شریف‌زاده

آقای احمد شریف‌زاده از اساتید برجسته کشور در زمینه ترجمه مقاله و مدرس دانشگاه‌هایی هم‌چون امیرکبیر، علم‌و‌صنعت،علامه طباطبایی، شهید بهشتی، خواجه نصیر، دانشگاه تهران، تبریز، اصفهان است.

دوره‌های متنوع و مفیدی را در این دانشگاه‌ها و مراکز علمی دیگر در حوزه فن ترجمه مقاله برگزار کرده‌اند. علاوه براین‌ دوره‌ها، دوره‌های آیلتس و تافل نیز برگزار می‌کنند.

ویراستار بسیار معتبری در زمینه ویرایش مقالات انگلیسی دارند.

این مترجم و ویراستار در کارنامه خود، تألیف کتاب گرامر تخصصی و دوجلد کتاب در زمینه مقاله‌نویسی انگلیسی را دارد و از بهترین ویراستاران و مترجمان در حوزه فن ترجمه برای ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی است.دعوت به همکاری

دبستان ترجمیک همواره به دنبال جذب، استخدام و همکاری با مدرسان متخصص و توانمند در زمینه‌های مختلف است. اگر شما نیز به دنبال توسعه‌ی دانش و ترویج آن در مسیری کارآمد هستید، با کمال میل پذیرای شما هستیم. پس از پر کردن فرم جذب مدرس رزومه شما مورد بررسی کارشناسان ما قرار می‌گیرد و نتایج آن خدمتتان اعلام می‌شود.


دبستان ترجمیکشرکت کنندگان

۱۲۶۰۰+ نفرثبت‌نام کننده

مدرس متخصص

اعطای گواهینامه معتبرلوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی