دوره‌های آیلتس دبستان ترجمیک

دبستان ترجمیک؛ برگزارکننده دوره‌های آنلاین آیلتس

دبستان ترجمیک دوره‌های آیلتس را در سطوح مختلف برگزار می‌کند. ما در دبستان ترجمیک تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا بهترین کیفیت دوره‌ها را به شما ارائه دهیم.

دوره‌های آیلتس دبستان ترجمیک

دوره‌های در حال برگزاری

مدرس دوره
{{course.teacher.firstname}} {{course.teacher.lastname}} {{course.teacher.firstname}} {{course.teacher.lastname}} {{course.teacher.firstname}} {{course.teacher.lastname}}
ظرفیت کل {{course.max_student | pNumber}} نفر
زمان برگزاری دوره {{course.start_date | jalaliDate:"jYYYY/jMM/jDD" | pNumber}}
زمان برگزاری دوره {{course.time_of_week}} / {{course.time_of_day}}

{{courseStatusDesc[course.status]}}

مشاهده و ثبت‌نام

ثبت درخواست مشاوره

جهت مشاوره رایگان در زمینه آیلتس، اطلاعات خود را وارد کنید. ظرف چند ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت.

(الزامی)
(الزامی){{error_text}}

{{error_text2}}

{{message_text}}
درخواست شما با موفقیت ثبت شد. با شما تماس خواهیم گرفت.

جدول مشخصات دوره‌های آیلتس

هزینه طول دوره حداقل سطح عنوان دوره
۷۸۰,۰۰۰ تومان ۳۰ ساعت Intermediate (b1) Fundamental 1
۷۸۰,۰۰۰ تومان ۳۰ ساعت Intermediate (b1) Fundamental 1
۹۸۰,۰۰۰ تومان ۳۲ ساعت Pre-advanced (b2) Pre-IELTS
۹۸۰,۰۰۰ تومان ۳۲ ساعت Pre-advanced (b2) Pre-IELTS
۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان ۴۰ ساعت Advanced (c1) IELTS
۷۵۴,۰۰۰
۶۰۸,۰۰۰ تومان
۱۵ ساعت Writing Pre-advanced Workshop
۹۸۵,۰۰۰
۷۸۸,۰۰۰ تومان
۲۰ ساعت Reading Pre-advanced
۹۸۵,۰۰۰
۷۸۸,۰۰۰ تومان
۲۰ ساعت Speaking Pre-advanced
۷۱۵,۰۰۰
۵۸۰,۰۰۰ تومان
۱۴ ساعت listening Pre-advanced

اقساط پرداخت اقساطی

برای راحتی بیش از پیش شما زبان‌آموزان گرامی، امکان پرداخت اقساطی بلیت دوره‌های آیلتس را فراهم کرده‌ایم.

شما می‌توانید برای شرکت در دوره‌ها، هزینه هر دوره را در دو قسط پرداخت کنید: قسط اول پیش از شروع دوره و قسط دوم در نیمه آن دوره.

جایزه جایزه دوره

شما با خرید بلیت یک دوره آیلتس در دبستان ترجمیک ، ۱۰۰ هزار تومان اعتبار برای شرکت در دوره بعدی می‌گیرید.

برای مثال اگر در هر چهار ورک‌شاپ آیلتس شرکت کنید، مجموعا ۴۰۰ هزارتومان به اعتبار شما افزوده می‌شود. بعد از خرید هر دوره، ۱۰۰هزار تومان به اعتبار پنل شما اضافه خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره پرداخت قسطی، با ما تماس بگیرید.

شیوه کار دوره‌های آنلاین آیلتس دبستان ترجمیک

آزمون آیلتس (IELTS) یکی از آزمون‌های بین‌المللی انگلیسی است که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. در این آزمون چهار مهارت شما یعنی Speaking, Listening, Writing, Reading مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

دبستان ترجمیک، با آگاهی از اهمیت بالای آزمون آیلتس، به برگزاری دوره‌های آزمون آیلتس می‌پردازد. تمامی دوره‌های آیلتس در دبستان ترجمیک آنلاین هستند و در فضای اسکای‌روم (Skyroom) برگزار می‌شوند.

ما در دبستان ترجمیک تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا بهترین کیفیت دوره‌ها را به شما ارائه دهیم.

امکان تعیین سطح

برای حضور در هر دوره زبانی نیاز است سطح زبانی مشخص شود و دانش زبان انگلیسی هر شخص با آن کلاس هماهنگ باشد. امکان تعیین سطح به سه شیوه آنلاین، تلفنی و حضوری در دبستان ترجمیک وجود دارد.

ضبط تمام جلسه‌ها

ضبط تمامی کلاس‌ها، از جمله برتری‌های دبستان ترجمیک نسبت به سایر پلتفرم‌ها است. در صورتی که امکان شرکت در جلسه‌ها را نداشته باشید، فایل ضبط‌شده کلاس ظرف ۲۴ ساعت در پنل شما قرار خواهد گرفت.

مشارکتی بودن تمام دوره‌ها

تمامی دوره‌های آیلتس در دبستان ترجمیک به شکل مشارکتی برگزار می‌شوند. شما با استاد هر دوره، در ارتباط خواهید بود و در طول دوره می‌توانید تمامی ایرادات خود را برطرف نمایید.

آشنایی با محتوای هر دوره پیش از ثبت نام

از دیگر مزایای ترجمیک این است که شما می‌توانید پیش از ثبت نام در هر دوره، با محتوای کامل هر جلسه آشنا شوید و پس از آن ثبت نام کنید.

مشاهده رزومه کاری و تحصیلی مدرسان

ما در دبستان ترجمیک، به همراهی جمعی از بهترین مدرسان، دوره‌های آیلتس را برگزار می‌کنیم. شما می‌توانید در پنل کاربری هر استاد، رزومه کاری و تحصیلی ایشان را مشاهده و با اطمینان بیشتری در دوره ثبت نام کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما در دبستان ترجمیک با پشتیبانی ۲۴ ساعته، تا آخرین لحظه درخواست شما را پیگیری خواهیم کرد. در صورتی که در هر قسمتی از ثبت نام، ورود به کلاس، مشاهده فیلم کلاس‌ها و آپلود تکالیف ابهام داشتید یا به مشکل برخوردید، با ما تماس بگیرید.

اساتید آیلتس دبستان ترجمیک

تعیین سطح

تعیین سطح، پیش از ثبت نام در دوره‌های زبان اجباری است! دوره‌های زبان بر اساس سطح زبان‌آموزان دسته‌بندی می‌شوند. از این رو آشنایی با سطح زبان‌تان، پیش از شرکت در دوره لازم و ضروری است.

دبستان ترجمیک به سه شیوه مختلف حضوری، تلفنی و آنلاین به تعیین سطح می‌پردازد. برای اطلاعات بیشتر و رزرو زمان تعیین سطح به صفحه زیر مراجعه کنید.


تعیین سطح در دبستان ترجمیک

تعیین سطح آنلاین در دبستان ترجمیک

دبستان ترجمیک به منظور راحتی کار شما زبان‌آموزان گرامی، تعیین سطح را به سه روش انجام می‌دهد. در صورتی که سطح زبان خود را نمی‌دانید، از یکی از دو روش زیر نیز می‌توانید اقدام کنید

 • اگر تا کنون در آزمون آیلتس شرکت کرده‌اید، نمره خود را با جدول زیر مقایسه کنید و با توجه به بازه مورد نظر، در دوره مربوطه شرکت نمایید.

نمره سطح
کمتر از ۴ Fundamental یا Basic IELTS
۴-۵ Pre-IELTS
۵ به بالا IELTS
 • اگر هنوز در آزمون آیلتس شرکت نکرده‌اید، تعیین سطح زیر برای شماست! به لینک زیر مراجعه و در آزمون آنلاین تعیین سطح شرکت کنید. در ادامه نمره خود را با جدول زیر مقایسه کنید و با توجه به سطح‌تان در دوره مربوطه شرکت نمایید.

IELTS band سطح
4-5 B1
5.5-6.5 B2
7-8 C1

محتوای دوره‌های آیلتس و منابع مورد نیازهر سال چندصدهزار نفر در کشور ما در آزمون آیلتس شرکت می‌کنند و در اوایل آماده شدن برای این آزمون، دغدغه مهم همه این افراد، پیدا کردن منابع مهم و مناسب برای هر شخص هست. دور از واقعیت نیست که بگوییم انتخاب منابع مناسب نقش اساسی در موفقیت شما در آزمون آیلتس و صرفه‌جویی در زمان شما خواهد داشت.


دبستان ترجمیک به منظور آشنایی هر چه تمام‌تر شما با دوره‌ها، محتوای تمام دوره‌ها و منابع استفاده شده در هر دوره را جمع‌آوری کرده است تا شما با اطمینان کافی، دوره خود را انتخاب نمایید:

منابع معتبر برای آموزش آیلتس IELTS

بیشتر با آزمون آیلتس آشنا شوید!پیش از این که در دوره‌های آیلتس شرکت کنید، باید با این آزمون آشنایی کامل داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با این آزمون، انواع مختلف آن و مهارت‌های‌شان با ما همراه باشید.

آیلتس (IELTS) مخفف International English Language Testing System به معنای سامانه بین‌المللی ارزش‌یابی زبان انگلیسی است. آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان در سطح بین‌الملل است.

کسب نمره بالا در آزمون آیلتس به عنوان شرط اصلی برای مهاجرت کاری و تحصیلی به بسیاری از کشورهای اروپایی شناخته می‌شود. این آزمون در حدود ۱۱۰ کشور جهان برگزار می‌شود و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

اهمیت بالای آزمون آیلتس باعث شده که امروزه درصد بالایی از افراد به دنبال کسب نمره‌ای قابل قبول در این آزمون باشند. نگرانی درباره سختی این آزمون و شرایط آن، از جمله چالش‌هایی است که بسیاری از زبان‌آموزان با آن روبه‌رو می‌شوند.

با این حال شرکت در دوره‌های معتبر آزمون آیلتس، مناسب‌ترین راهی است که استرس و نگرانی‌تان درباره این آزمون را کاهش می‌دهد.

یک موسسه معتبر با برگزاری دوره‌های پیشرفته در سطوح مختلف و با همکاری استادهای باتجربه و بامهارت، علاوه بر کاهش نگرانی شما، مهارت‌های چهارگانه شما را تا حد زیادی افزایش می‌دهد و در نهایت، شما با آمادگی هر چه بیشتری در جلسه آزمون شرکت خواهید داشت.

آموزش آیلتس

آیلتس آکادمیک و جنرال و تفاوت‌های آن‌ها

آزمون آیلتس (IELTS) شامل دو نوع است: جنرال (General) و آکادمیک (Academic)! سوالی که احتمالا برای‌تان پیش می‌آید این است که تفاوت این دو نوع آزمون در چیست؟

اصلی‌ترین تفاوت آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال، علت آن‌ها در شرکت است! اگر هدف اصلی شما مهاجرت تحصیلی است و قصد ورود به دانشگاه‌های سایر کشورها را دارید، باید در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت کنید.

در مقابل اگر هدف شما مهاجرت کاری و استخدام در سایر کشورها است، آیلتس جنرال برای شما مناسب است. این دو هدف متفاوت، تغییراتی را در شیوه آزمون آیلتس ایجاد کرده‌اند:

بخش Speaking و Listeningهر دو نوع آزمون آیلتس، یکسان است. در مقابل، دو مهارت Writing و Reading این دو آزمون با هم متفاوت است. در ادامه شما را بیشتر با جزئیات تفاوت‌های این دو آزمون آشنا می‎کنیم.

مهارت‌های چهارگانه آزمون آیلتس (IELTS)

مدت زمان برگزاری آزمون آیلتس ۲ ساعت و چهل‌وپنج دقیقه است. در آزمون آیلتس چهار مهارت شما در زبان انگلیسی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت:

آزمون آیلتس به چهار قسمت تقسیم می‌شود و در هر قسمت، یکی از مهارت‌های شما مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. به هر بخش از آزمون نمره‌ای در بازه ۰-۹ اختصاص داده می‌شود. نمره نهایی شما میانگین نمره کسب‌شده در ۴ مهارت خواهد بود.

Speaking

مدت زمان بخش اسپیکینگ یا مکالمه آزمون آیلتس ۱۱ تا ۱۴ دقیقه است. Speaking آزمون آیلتس از سه بخش تشکیل می‌شود:

بخش اول
در اولین بخش آزمون مکالمه آیلتس ممتحن یا اگزمینر از شما درباره محل زندگی، علایق، شغل و وضعیت خانوادگی‌تان سوال می‌پرسد. شما موظفید در مدت زمان مشخص به این سوال‌ها پاسخ کامل بدهید. توجه داشته باشید که هرگز نباید از پاسخ‌های کوتاه و در حدود دو یا سه کلمه استفاده کنید!

بخش دوم
در بخش دوم آزمون Speaking، یک موضوع به شما داده می‌شود. یک دقیقه فرصت دارید تا درباره آن فکر کنید و اگر لازم بود به طور خلاصه مباحث را روی کاغذ بنویسید. پس از یک دقیقه، اگزمینر از شما می‎خواهد شروع به صحبت کنید.

شما باید درباره موضوع یا topic داده‌شده، در حدود دو دقیقه صحبت کنید. تسلط کافی شما بر گرامر و لغات، استفاده خلاقانه از اصطلاحات و لغات و ایده‌پردازی درباره موضوع، نمره شما در این بخش را تعیین می‌کند.

بخش سوم بخش سوم آزمون مکالمه آیلتس، کمی پیچیده‌تر و سخت‌تر است. در این قسمت شما با اگزیمنر درباره موضوع مطرح‌شده در بخش دوم، گفت و گو می‌کنید. در واقع ممتحن سوالات جزئی‌تری را درباره آن موضوع از شما خواهد پرسید.

فراموش نکنید که مناسب‌ترین روش برای بهبود مکالمه‌تان، تمرین فراوان است. با این وجود این مطلب از وبلاگ ترجمیک را از دست ندهید:

آموزش آیلتس

Listening

اولین قسمت از آزمون کتبی آیلتس، بخش شنیداری یا Listening است. مدت زمان برگزاری این بخش ۴۰ دقیقه است. بخش شنیداری آزمون آیلتس شامل چهار قسمت است و تنها «یک بار» پخش می‌شود. شما قبل از پخش هر صوتِ هر بخش، می‌توانید یک دور سوالات را بخوانید و بعد از پخش نیز، امکان دوره کردن آن‌ها را دارید.

 • بخش اول: شامل مکالمه‌ای روزمره که بین دو نفر شکل می‌گیرد.
 • بخش دوم: شامل سخنرانی یک فرد درباره موضوعی عمومی و روزمره.
 • بخش سوم:شامل گفت و گو و مکالمه بین چند نفر درباره موضوعی مشخص –عموما در رابطه با موضوعات علمی.
 • بخش چهارم: شامل سخنرانی یک فرد درباره موضوعی تخصصی و همراه با جزئیات فراوان

Reading

دومین بخش از آزمون کتبی آیلتس، درک متن یا Reading است. مدت زمان این بخش از آزمون ۶۰ دقیقه و تعداد سوال‌های آن، ۴۰ سوال است. بخش درک متن آزمون آیلتس برای آزمون آکادمیک و جنرال متفاوت است. با این وجود، هر دو نوع آزمون دارای سه متن –جمعا در حدود ۲۷۰۰ کلمه- هستند.

به طور کلی تفاوت اصلی بخش درک متن آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال در محتوای هر بخش است.

General Training Reading

 • متن اول:در مورد امور روزمره اجتماعی
 • متن دوم:در مورد مطالب آموزشی و رفاهی
 • متن سوم:شامل متنی بلند با موضوع عمومی

Academic Reading

در آزمون آکادمیک، متن‎‌ها جنبه تخصصی دارند و نیازمند دایره لغات تخصصی و گسترده‎تری هستند. حداقل یکی از سه متن بخش reading، نوشتاری استدلالی دارد.
متن سوم، نسبت به دو متن دیگر دشوارتر است و در صورتی که متن شامل لغات فنی باشد، لغت‌نامه‌ای همراه با آن می‌آید.

Writing

آخرین قسمت از آزمون کتبی آیلتس، بخش نوشتاری یا writing است. این بخش نیز همانند بخش Reading در آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال متفاوت است. شما در این بخش، ۶۰ دقیقه زمان خواهید داشت.

General Training Writing

شما باید درباره دو موضوع، متن بنویسید:

 • متن اول: باید نامه‌ای به شخصی فرضی بنویسید و در آن، موضوع یا مشکلی را برایش شرح دهید. متن‌تان در این بخش باید حداقل ۲۵۰ کلمه باشد.
 • متن دوم: در متن دوم شما باید متنی طولانی‌تر –حداقل ۲۵۰ کلمه- درباره موضوعی مشخص بنویسید و نظر موافق یا مخالف خود را بیان کنید.

Academic Writing

در بخش نوشتاری آزمون آیلتس آکادمیک نیز شما باید درباره دو موضوع، متن بنویسید:

 • متن اول: در این بخش به شما جدول یا نموداری داده می‌شود و شما باید در قالب متنی آن را تحلیل کنید. فراموش نکنید که نباید متن شما از ۱۵۰ کلمه کمتر شود. در غیر این صورت از شما نمره کم می‌شود.
 • متن دوم: در موضوع دوم نیز باید نظر موافق یا مخالف خود را درباره موضوعی بیان کنید. توجه داشته باشید که نباید متن شما از ۲۵۰ کلمه کمتر باشد.

سوالات و نظرات شما

فاطمه امینی فاطمه امینی

ممنون از دوره‌های خوبتون

پاسخ ترجمیک:
با سلام و وقت به‌خیر رضایت شما مایه مباهات ما است. در تلاش هستیم تا با ارتقا بیشتر سطحی کیفی دوره‌ها رضایت بیش از پیش شما را کسب کنیم.
جنابی جنابی

سلام ، چجوری بفهمم کدوم دوره برای سطح زبان من اکی هستش؟

پاسخ ترجمیک:
سلام و وقت به‌خیر لطفا با شماره واتسپ ۰۹۰۳۸۱۴۶۹۳۹ در ارتباط باشید.
امیر امیر

کلاسا چند ساعتن؟

پاسخ ترجمیک:
سلام و وقت به‌خیر طول هر جلسه 2 ساعت است و سه جلسه در هفته برگزار می‌شود.
جعفری جعفری

سلام عرض می‌کنم ، بنده زبانم متوسطه از کجا بدونم کدوم سطح برای من مناسبه؟

پاسخ ترجمیک:
سلام و وقت به‌خیر لطفا با شماره واتسپ ۰۹۰۳۸۱۴۶۹۳۹ در ارتباط باشید.
mohammad mohammad

خسته نباشید ، تعداد جلسات هر دوره را میشه بگید؟

پاسخ ترجمیک:
سلام و وقت به‌خیر کلاس‌ها در بیست جلسه و به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.
نیری نیری

سلام کتاب خاصی تدریس میکنن استاد؟

پاسخ ترجمیک:
سلام و وقت به‌خیر کتاب معیار دوره‌های آیلتس complete Ielts است. این کتاب از کتاب‌های معتبر آموزش آیلتس به شمار می‌رود.
میثم کیا میثم کیا

سلام خسته نباشید تو هر کلاس چند نفر هستند؟

پاسخ ترجمیک:
سلام و وقت به‌خیر به جهت عدم کاهش کیفیت کلاس ظرفیت هر کلاس، نه نفر در نظر گرفته شده است.
neda ahmadi neda ahmadi

درود بر شما اگه یه جلسه ای رو نتونیم شرکت کنیم فیلم اون جلسه رو دارید که بعدا ببینیم؟

پاسخ ترجمیک:
سلام و وقت به‌خیر فیلم دوره‌ها ضبط و در فاصله 24 ساعت در اختیار فراگیران قرار می‌گیرد.

ثبت سوال یا نظر

سوالات متداول شما

از چه کتاب‌ها و منابعی برای هر دوره استفاده می‌کنید؟

در سه دوره Fundamental، Pre-IELTS و IELTS مجموعه کتاب Complete IELTS تدریس می‌شود. در کنار این منبع، استاد هر دوره، جزوه اختصاصی دارد. در ورک‌شاپ‌های آیلتس نیز هر مدرس با استفاده از جزوه خود که از منبع مختلف انتشارات کمبریج است، به برگزاری کارگاه می‌پردازد.

آیا بدون تعیین سطح می‌توان در دوره‌ها ثبت نام کرد؟

بله! در صورتی که به سطح خود آگاه هستید، بدون تعیین سطح می‌توانید در دوره مورد نظر خود شرکت نمایید.

آیا کلاس‌های Workshop نیز ضبط می‌شوند؟

بله، تمام جلسه‌های برگزار شده در دبستان ترجمیک، ضبط می‌شوند و در پنل کاربری شما قرار می‌گیرند.

دوره‌های آنلاین، چند روز در هفته برگزار می‌شوند؟

ساعت و روز برگزاری هر دوره متغیر می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به دوره‌های جاری، از زمان دقیق برگزاری هر دوره آگاه شوید.

در صورتی که در هنگام تشکیل کلاس به مشکل خوردم، چه کنم؟

پشتیبانی ۲۴ ساعته دبستان ترجمیک، در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی سوالات شما است. در صورتی که به مشکل برخوردید، کافی‌ست با شماره ۰۲۱-۶۷۲۳۵۰۰۰ تماس بگیرید.

لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی