جشنواره نوروزی ترجمیکنوروز امسال چندان حال و هوای نوروزی نداره و خیلی از آداب و رسوم این جشن باستانی تحت تاثیر شیوع کرونا قرار گرفته. دانشگاه‌ها تعطیل هستن و خیلی از شرکت‌ها و سازمان‌ها به صورت دورکاری کارهای خودشون رو پیش می‌برن و سعی می‌کنن از این شرایط به بهترین شکل استفاده کنن.

با همه این توصیفات، امسال هم جشنواره نوروزی ترجمیک مثل هر سال برپاست :) از ۲۸ اسفند ۹۸ تا ۱۵ فروردین ۹۹، جشنواره بزرگ نوروزی ترجمیک برگزار می‌شه و شما می‌تونید از تخفیف ویژه، کدهای تخفیف اختصاصی و اعتبار هدیه این جشنواره استفاده کنید. امیدواریم این خدمات برای شما مفید باشه و بتونه به بهتر انجام شدن کسب و کار شما کمک کنه.

۱۰ درصد تخفیف

در ۱۷ روز جشنواره، همه خدمات ترجمیک مشمول ۱۰ درصد تخفیف در هزینه کل میشه. یعنی هر سفارشی که در این بازه پرداخت کنید، می‌تونید ۱۰ درصد صرفه‌جویی در هزینه داشته باشید.

تا ۵ درصد اعتبار هدیه

به ازای هر پرداخت روی سفارش‌ها در بازه زمانی جشنواره، تا ۵ درصد مبلغ پرداخت شده به حساب شما در ترجمیک برگشت داده می‌شه. از این اعتبار می‌تونید برای پرداخت هزینه سفارش‌های بعدی در این بازه یا پس از این بازه استفاده کنید.

کد تخفیف ۱۰ درصد

به هر سفارشی که در این بازه پرداخت بشه، یک کد تخفیف ۱۰ درصد اختصاص داده می‌شه. البته این کد تخفیف در این بازه قابل استفاده نیست و شما می‌تونید بعد از پایان جشنواره تا آخر خرداد ماه از این کد برای پرداخت یک سفارش دیگه استفاده کنید.


اعتبار ۵۰ هزار تومانی برای هر سفارش در زمینه کرونا


بسته ویژه کرونا

برای پاسداشت تلاش فعالان عرصه سلامت و کمک به انجام پژوهش در حوزه پزشکی و درمان کرونا به هر سفارشی که در حوزه پزشکی ثبت شود، ۵ درصد تخفیف بیشتر (مجموعاً ۱۵ درصد تخفیف) و به هر سفارشی که در مورد بیماری کرونا پرداخت شود، علاوه بر تخفیف فوق، ۵۰ هزار تومان تخفیف اضافی نیز تعلق می‌گیرد. برای استفاده از این جایزه‌ها با پشتیبانی ترجمیک در تماس باشید.خدمات قابل ارائه در جشنواره نوروزی ترجمیکپشتیبانی خدمات ترجمیک در نوروز
ترجمیک از ۲۳ اسفند فعالیت‌های خودش رو به صورت دورکاری انجام می‌ده و بنابراین مراجعه حضوری نخواهیم داشت. البته مثل همیشه همراهان ما میتونن از پشتیبانی شبانه روزی خدمات ترجمه، ویراستاری، تولید محتوا و ترجمه رسمی استفاده کنن. فقط راه ترجیحی برای ارتباط با تیم پشتیبانی تیکت یا اکانت پشتیبانی ترجمیک در تلگرام به شناسه @TarjomicSupport است.

ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


HTTP/1.0