جشنواره نوروزی ترجمیک

خدمات قابل استفاده جشنواره نوروزی ترجمیک

نوروز فرصتی فوق‌العاده برای پیشرفت!

نوروز فرصتی فوق‌العاده برای پیشرفت مخصوصا برای دانشجویان است. با برنامه‌ریزی اصولی می‌توان از سایر افراد پیشی گرفت. اما چگونه هم در نوروز پیشرفت کنیم و هم به دید و بازدید برسیم؟

کافی است که انجام سفارش‌های ترجمه، ویراستاری، پارافریز و ... را به ما بسپارید. ما سفارش‌های شما را در کمال دقت انجام می‌دهیم. پس این فرصت را از دست ندهید!

خدمات ویراستاری برای کتاب‌ها، مقالات کنفرانسی و ژورنالی و... انجام می‌شود. علاوه بر این ویراستاران نیتیو ترجمیک آماده ارائه خدمات ویرایش نیتیو هستند.

بسیاری از سازمان‌ها، شرکت‌ها و دانشگاهیان به ترجمه رسمی اسناد و مدارک خود نیازمندند. ترجمیک با همکاری نهادهای رسمی قوه قضائیه، خدمات ترجمه رسمی را در مدت یک یا دو روز انجام می‌دهد

ترجمه حضوری و اعزام مترجم همزمان در بیش از ۳۰ زبان به مخاطبان ترجمیک ارائه می‌شود. مترجمان شفاهی ترجمیک، در دو سطح حرفه‌ای و بین‌المللی مشغول فعالیت هستند

خدمات گویندگی و روخوانی متون و ترجمه زیرنویس فیلم و سریال نیز در ترجمیک ارائه می‌شود. ترجمیک با همکاری گویندگان و دوبلورهای زبان‌های مختلف، امکان روخوانی متون تخصصی را نیز فراهم آورده است
ترجمیک، خانه مترجمان، ویراستاران و نویسندگان حرفه‌ای ایران است.

از دغدغه‌های اصلی افراد مختلف، می‌توان به کسب و افزایش درآمد اشاره کرد. یکی از راه‌های افزایش درآمد، انجام فعالیت‌های پاره‌وقت و دورکاری است. ترجمه، ویراستاری، تولید محتوا و ... از جمله فعالیت‌هایی هستند که قابلیت دورکاری دارند.

یکی از معتبرترین پلتفرم‌های ترجمه، ترجمیک است. شما با فعالیت در ترجمیک می‌توانید هم درآمد کسب کنید و هم دانش خود را افزایش دهید. هم‌چنیم مترجمان ترجمیک از تخفیف ویژه برای شرکت در دوره‌های دبستان ترجمیک برخوردار هستند.

اگر هم در بازه زمانی ۲۷ اسفند تا ۱۴ فروردین، در ترجمیک ثبت‌نام کنید و اولین سفارش خود را انجام دهید، در قرعه‌کشی جایزه یک میلیون تومانی شرکت داده می‌شوید.

باید قدر فرصت‌ها را دانست، بنابراین این فرصت فوق‌العاده را از دست ندهید. برای ثبت نام به عنوان مترجم، ویراستار و نویسنده محتوا در صفحه استخدام مترجم، رزومه خود را ارسال و در آزمون‌ها شرکت کنید.

شرکت در دوره‌های آنلاین، یکی از روش‌های سودمند برای یادگیری مهارت‌های مختلف است. دبستان ترجمیک همواره سعی داشته است که دوره‌های کاربردی با اساتید مجرب را برگزار کند.

به مناسبت نوروز، دبستان ترجمیک برای تک‌تک شما، عیدانه‌هایی خاص تدارک دیده است. این عیدانه‌ها در بازه زمانی ۲۷ اسفند تا ۲۰ فروردین، قابل استفاده هستند.

تخفیف ثبت‌نام در دوره

با ثبت‌نام در یک دوره دبستان ترجمیک، از تخفیف پنجاه هزار تومانی برای استفاده از دوره‌‌ای دیگر در دبستان ترجمیک بهره‌مند شوید!

نظرسنجی نوروزی دبستان با جوایز فوق‌العاده!

با شرکت در نظرسنجی دبستان نوروزی ترجمیک، در قرعه‌کشی هم شرکت داده می‌شوید. جوایز این قرعه‌کشی، بسیار ارزشمند است.

برای شرکت در این قرعه‌کشی کافی است که دوره‌های پیشنهادی خود را ذکر کنید و هرگونه پیشنهاد و انتقاد خود درباره دبستان ترجمیک را نیز بنویسید. نتایج این نظرسنجی ما را در بهبود دبستان ترجمیک یاری می‌کند.

نظرسنجی دبستان نوروزی ترجمیکجوایز نظرسنجی دبستان نوروزی ترجمیک

جوایز نظرسنجی دبستان ترجمیک شامل بیست و چهار میلیون تومان اعتبار برای شرکت در دوره‌های دبستان ترجمیک است.

اعتبار پنج میلیون تومانی برای یک نفر

اعتبار سه میلیون تومانی برای سه نفر

اعتبار یک میلیون تومانی برای ده نفر

پرسمان و گفتمان دبستان ترجمیک

برای عید، ما امکان سودمندی را در دبستان ترجمیک برای شما فراهم آورده‌ایم. هر فردی که حتی در یک دوره هم ثبت‌نام کرده باشد، به محتوای تالار گفتمان دبستان ترجمیک دسترسی خواهد داشت. افراد در این بخش، قادر به پرسیدن سوالات خود درباره دوره‌ها و مباحث مطرح‌شده در کلاس هستند.

یکی از راه‌های اصلی یاد گرفتن دانش‌های مختلف، طرح سوالات و جست و جو برای یافتن پاسخ آن‌هاست. شما با طرح سوالات خود، هم دیگران را برای پاسخ دادن به چالش می‌کشید و هم این‌که مباحث دوره‌ها را بهتر می‌آموزید.

گذری بر نوروز

نوروز، عیدی باستانی یادگار نیاکان ما از سال‌ها پیش است. عیدی که بر طبق تخمین‌ها، قدمتی ۶ هزار ساله دارد. بر طبق داستان‌های ایرانی، جمشید اولین فردی بود که نوروز را جشن گرفت.

نوروز در زمان هخامنشیان گرامی داشته می‌شد و حتی جشن‌های بزرگ و باشکوهی برای نوروز برگزار می‌شده است. فرستاده‌های اقوام مختلف مانند مصری‌ها، هندی‌ها، خوزی‌ها، مادها، پارت‌ها، لیدی‌ها، ارمنی‌ها، حبشی‌ها و ... همراه با هدایایی ارزشمند برای تبریک نوروز در دربار هخامنشیان حضور می‌یافتند.

در دوره‌های مختلف تاریخی ایران، آداب و رسوم نوروز تغییراتی را تجربه کرد. اما با این‌حال همواره نوروز جشن گرفته می‌شد و مردم به شادمانی و سرور در این روزها می‌پرداختند.

در سال ۲۰۱۰، نوروز در یونسکو به ثبت رسید. امروزه بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در مناطق مختلف نوروز را گرامی می‌دارند. نوروز در مناطق مختلف آداب و رسوم‌های متفاوتی دارد.

جغرافیای نوروز با نام نوروز یا اسامی مشابه آن، سراسر خاورمیانه، بالکان، قزاقستان، تاتارستان، آسیای میانه چین شرقی (ترکستان چین)، سودان، زنگبار، هندوستان، عراق، تاجیکستان، آذربایجان، پاکستان، ترکمنستان، ترکیه، بنگلادش، بوتان، نپال، تبت و نیز آمریکای شمالی را شامل می‌شود.

ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.

ترجمیک سایت ترجمه تخصصی