سوالات متداول


کیفیت های برنزی، نقره ای و طلایی چه تفاوتی دارند؟

سفارشات ترجمه بسته به سطح کیفی مدنظر به سه دسته طلایی و نقره ای و برنزی تقسیم می شوند. سفارشات طلایی توسط مترجمین ممتاز و با تجربه انجام می شود و برای کاربردهای حساس از قبیل مقاله ژورنال و کنفرانس و ... مناسب است. سفارشات نقره ای توسط مترجمین حرفه ای با سابقه و سطح کیفی خوب انجام می شود و برای مواردی از قبیل استفاده در پایان نامه ها، ترجمه سایت ها و ... مناسب هستند. ترجمه سطح برنزی توسط مترجمان عادی انجام می شود و قیمت مناسبی دارد. این نوع ترجمه برای پروژه های دانشجویی، وبلاگ ها و ... مناسب است.


ثبت سفارش ترجمه در سایت ترجمیک چگونه است؟

از طریق دکمه "ارسال سفارش" که در صفحه اول سایت وجود دارد می توانید سفارش خود را ارسال کنید. همچنین می توانید به کمک دکمه ارتباط با اپراتور در صفحه نخست سایت، از همکاران ما مشورت بگیرید. در کمتر از یک دقیقه اطلاعات مربوط به عضویت شما ثبت می شود و وارد پنل خود می شوید. از طریق یک دکمه در پنل خود به سادگی می توانید سفارش خود را ارسال نمایید. مشخصات اولیه سفارش از قبیل ترجمه جداول، اشکال و ... دریافت می شود و قیمت گذاری در زمان کوتاهی انجام می شود و پس از آن می توانیدپرداخت انجام دهید.


آیا خدمات گارانتی کیفیت ارائه می دهید؟ چگونه؟

تمام سفارشات ثبت شده در سایت ترجمیک از 50 ساعت گارانتی برخوردار هستند. برای برخورداری از گارانتی، در مدت تعیین شده می توانید از سیستم داوری سایت با مترجم ارتباط داشته باشید. همچنین داوران متخصص ترجمیک به درخواست شما رسیدگی می نمایند تا مشکل رفع شود. در صورت عدم رفع مشکل، مبلغ سفارش شما مرجوع خواهد شد.


خدمات ترجمه به چه زبان هایی در ترجمیک ارائه می شود؟

ترجمیک تمرکز خود را بر سفارشات ترجمه تخصصی فارسی و انگلیسی گذاشته است. در کنار آن خدمات ویراستاری تخصصی متون انگلیسی نیز ارائه می شود. زبان های فرانسوی، عربی، آلمانی و روسی در آینده نزدیک به خدمات ترجمیک اضافه خواهند شد.


قیمت هر سفارش و زمان تحویل آن را چگونه تعیین می کنید؟

عواملی از قبیل زبان مبدا و مقصد، زمینه علمی، کیفیت در خواستی و زمان تحویل مدنظر مشتری، قیمت انجام هر سفارش را تعیین می کنند. قیمت گذاری بر اساس تعداد کلمات متن مبدا انجام می شود. سفارشات کمتر از 250 کلمه، معادل 250 کلمه لحاظ می شوند. سفارشات بزرگ مشمول تخفیف حجمی تا 40% کل هزینه خواهند شد.

پس از بارگذاری سفارش، قیمت گذاری اولیه توسط اپراتور ظرف حداکثر 15 دقیقه انجام می شود. سپس مشتری می تواند کیفیت و سرعت مد نظر خود را انتخاب کرده و بر اساس قیمت تعیین شده پرداخت آنلاین انجام دهد.


آیا تخفیفی در قیمت نهایی سفارش از سوی ترجمیک ارائه می شود؟

تخفیفات حجمی، تخفیفات مناسبی و تخفیفات مشتریان وفادار از سوی ترجمیک ارائه می شود. همچنین پس از هر سفارش، 5% مبلغ سفارش به حساب مشتری بازگشت داده می شود تا در سفارشات آتی از آن استفاده نماید. علاوه بر این هر مشتری یک کد تخفیف مخصوص به خود دارد که می تواند آن را در اختیار دوستان خود قرار دهد تا از تخفیف استفاده کنند. معادل تخفیفی اعمال شده به صاحب اصلی کد نیز پرداخت می شود.


چگونه می توانم از انجام سفارش ترجمه خود باخبر شوم؟

از طریق تلگرام و SMS انجام یافتن سفارش به شما اطلاع داده میشود. برای اطلاع رسانی تلگرام، باید از طریق پنل خود تلگرام را فعال نمایید.


نحوه پرداخت سفارشات چگونه است؟

پس از این که سفارش شما قیمت گذاری شد و در پنل خود کیفیت و سرعت را انتخاب کردید، گزینه انتخاب و پرداخت را بفشارید تا فاکتور دقیق را مشاهده نمایید. پس از تایید فاکتور و ادامه روند، به صفحه بانک منتقل می شوید تا پرداخت را تکمیل کنید. کافی است رمز دوم کارت خود را از عابربانک دریافت کرده باشید. در صورتی که تمایل دارید به روش کارت به کارت نیز پرداخت خود را انجام دهید، می توانید وجه را به شماره کارت زیر وارزی نمایید:


{{6037997268462539 | pNumber }}

به نام

امیر بیدختی


نحوه تضمین امنیت پرداخت آنلاین چگونه است؟

کلیه عملیات پرداخت در درگاه های معتبر بانکی انجام می شود و امنیت آن از طرف بانک تضمین شده است.


در حال حاضر چه بانکهایی پرداخت اینترنتی را پشتیبانی می کنند؟

هر کارت متعلق به بانک های متصل به شبکه شتاب (تمام بانک های بزرگ کشور) برای پرداخت الکترونیک قابل استفاده است. کافی است، رمز دوم خود را از دستگاه های عابر بانک دریافت نمایید.


آیان می توانم قیمت سفارش خود را به صورت اقساطی پرداخت کنم؟

ترجمیک خدمات پرداخت اقساطی برای سفارشات بزرگ (بالای 400 هزارتومان) را در نظر گرفته است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


من مترجم هستم و می خواهم با شما همکاری داشته باشم. چه مراحلی را باید طی کنم؟

در صفحه اول سایت ترجمیک، گزینه «ثبت نام مترجم» را انتخاب کنید. مشخصات خود را وارد کنید. پس از آن در پنل خود می توانید آزمون بدهید، داوران متخصص ترجمیک، آزمون شما را تصحیح و نتیجه را اعلام خواهند کرد. پس از آن می توانید در زمینه مشخص شده ترجمه انجام دهید.ارسال سفارش - قیمت‌گذاری فوری

درباره درگاه ترجمیک


گروه ترجمیک، یک هسته دانش بنیان متشکل از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف است. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی ارائه می‌کنیم.
ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

ثبت نام مترجم

تماس با ما


  • {{'021-33306064' | pNumber}}
  • tarjomic@gmail.com
شبکه های اجتماعی

خانه | شرایط و ضوابط | ثبت نام مشتری | ثبت نام مترجم | وبلاگ | ثبت شکایات | درباره ما

www.tarjomic.com - {{1396|pNumber}} © - تمامی حقوق نزد گروه ترجمیک محفوظ است.