نوع دوره‌ها

وبینار های رایگان

دوره متناسب یافت نشد
شرکت کنندگان ۲۰۲۰۰ + نفرثبت‌نام کننده
ضمانت کیفیت، اعتماد شرکت‌کنندگان به دبستان
حوزه آموزش ۲۰+ حوزه آموزشی
تدوین حوزه‌های آموزشی بر اساس نیاز بازار
مدرس توانمند ۲۷۰ + مدرس توانمند
تلاش بر انتخاب بهترین مدرسان در هر زمینه

آموزش جامع و کاربردی آموزش جامع و کاربردی
تهیه سرفصل‌های کاربردی دروس
اعطای گواهینامه معتبر اعطای گواهینامه معتبر
صدورگواهینامه معتبر در پایان دوره
جذب مدرس جذب مدرس
ثبت‌نام در زمینه تدریس دوره‌های مختلف

دبستان ترجمیک با هدف بهبود آموزش دوره‌های آنلاین و ارائه آموزش‌های کاربردی بر روی کار آمد. دوره‌های دبستان ترجمیک به شکل آنلاین برگزار شده و پس از دوره آنلاین ویدئوی آن نیز در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.

مزیت ما امکان پرسش و پاسخ مستقیم با استاد، پشتیبانی ۲۴ ساعته، آموزش به شکلی کاربردی و پروژه‌محور است. دبستان ترجمیک به شما این ضمانت را می‌دهد که پس از گذراندن دوره امکان فعالیت در زمینه مربوطه برای شما فراهم می‌شود.

قوانین دانشجو و مدرس

جهت برگزاری هر چه بهتر دوره‌ها و وجود راهکار در زمان بروز مشکل، دبستان ترجمیک قوانینی را برای دانشجو و مدرس خود فراهم کرده است. این قوانین برای افزایش کیفیت آموزشی، بیان راهکار در زمان به وجود آمدن مسائل غیرمترقبه و مسائل مربوط به امور شخصی تدوین شده است.

خواهشمندیم پیش از ثبت‌نام نهایی خود در دوره‌های آموزشی چه به عنوان مدرس و چه به عنوان دانشجو قوانین مربوط به خود را مطالعه داشته باشید.

دعوت به همکاری

دبستان ترجمیک همواره به دنبال جذب، استخدام و همکاری با مدرسان متخصص و توانمند در زمینه‌های مختلف است. اگر شما نیز به دنبال توسعه‌ی دانش و ترویج آن در مسیری کارآمد هستید، با کمال میل پذیرای شما هستیم. پس از پر کردن فرم جذب مدرس رزومه شما مورد بررسی کارشناسان ما قرار می‌گیرد و نتایج آن خدمتتان اعلام می‌شود.

لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی