چرا دبستان ترجمیک؟

ترجمه مقاله

پشتیبانی شبانه‌روزی

دبستان ترجمیک پشتیبانی شبانه‌روزی دارد و پشتیبان تا آخرین لحظه کار و درخواست شما را پیگیری می‌کند و هدف از این پشتیبانی این است که شما به راضی‌ترین شکل ممکن دوره خود را به پایان برسانید.

ترجمه مقاله

ارتباط کلامی و تصویری مستقیم با مدرس

در دوره‌ها و کارگاه‌های آنلاین مختلف از دبستان ترجمیک، با مدرس به صورت مجازی در ارتباط مستقیم قرار دارید؛‌ یعنی هزینه‌های اجاره کلاس و رفت‌وآمد حذف شده است اما ارتباط کلامی و تصویری مستقیم با مدرس از بین نرفته است. همین موضوع است که باعث یادگیری بیشتر نسبت به آموزش از روی ویدیوهای ضبط‌شده است.

ترجمه مقاله

دسترسی به ویدئو جلسات

اگر اینترنتتان دچار مشکل شود، برق قطع شود و به هر دلیلی نتوانید سر کلاس حاضر شوید، در ادامه ویدیو ضبط‌شده کل جلسات را دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، اگر موضوع آموزش آنلاین را فراموش کنید، در آینده با مراجعه به این ویدیوها می‌توانید مشکل خود را حل کنید.

ترجمه مقاله

کسب درآمد و استخدام

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های دوره‌های آموزشی دبستان ترجمیک این است که اکثر دوره‌های آنلاین آن در راستای رسیدن به شغل و کسب درآمد (گاهی اوقات از داخل خانه) طراحی و تدوین می‌شود و ویژگی دیگر دبستان ترجمیک این است که پس از اتمام دوره آنلاین در دبستان می‌توانید به‌راحتی در حوزه‌های شغلی ترجمیک استخدام شوید و از همان ابتدا کسب درآمد کنید.

ترجمه مقاله

ثبت‌نام در لیست انتظار

یکی دیگر از مزیت‌های دبستان ترجمیک این است که برای کاهش مشکلات برگزاری کلاس، فهرست انتظار ایجاد کرده است؛ به این معنی که برخی از دوره‌های موجود روی دبستان در حال ثبت نام و برگزاری نیستند اما شما می‌توانید به فهرست انتظار مراجعه کنید و برای شرکت در این دوره اعلام آمادگی کنید. هر زمانی که دوره شروع شود، به شما هم اطلاع‌رسانی خواهد شد و دیگر دوره‌های آنلاین مد نظرتان را از دست نخواهید داد.


دبستان ترجمیکشرکت کنندگان

+ نفرثبت‌نام کننده

مدرس متخصص

اعطای گواهینامه معتبرلوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی