درج عکس در ورد

اضافه کردن و قرار دادن تصویر در نرم‌افزار ورد (WORD)

در این مقاله گروه آموزشی سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، به طور خلاصه روش‌های درج تصویر در ورد (WORD) را آموزش خواهد داد.

قراردادن تصویر با کشیدن و رها کردن عکس

این روش خیلی ساده است. فایل تصویر مورد نظر را از روی پوشه بردارید و روی بخش که می‌خواهید در ورد (WORD) قرار گیرد بکشید و رها کنید. به همین سادگی! بعد از این می‌توانید ابعاد تصویر را نیز بزرگ و کوچیک کنید.

 

قراردادن تصویر در ورد به صورت فایل

برای اینکار اگر تصویری در کامپیوتر ذخیره دارید که می‌خواهید در متن اضافه کنید به روش زیر اقدام کنید:
در ابتدا گزینه insert را از نوار بالا انتخاب کنید. بعد از آن روی گزینه Picture مانند تصویر زیر را کلیک کنید.

تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید و کلید insert را وارد کنید. تصویر در متن شما قرار گرفته است. در تنظیمات موجود در این صفحه می‌توانید تغییراتی در عکس ایجاد کنید. سعی می‌کنیم در مطلب جدایی این تنظیمات را تشریح کنیم. اما برای رساندن اندازه تصویر به ابعاد مورد نظر، می‌توانید یکی از علائم اندازه‌گیری در زوایای عکس را انتخاب کنید و با جابجایی نمایشگر موس اندازه تصویر را تنظیم نمایید.

 

قراردادن تصویر در ورد به صورت آنلاین

برای قرار دادن تصویر به صورت آنلاین، دو امکان کلی وجود دارد. در یک روش شما با جستجو در موتور جستجوی تعریف شده در نرم‌افزار ورد (WORD) امکان پیدا کردن و قراردادن تصویر مورد نظر خود را خواهید داشت. در روش دوم با ورود به پنل کاربری خود در مایکروسافت اماکن دریافت تصویر از OneDrive که یک سرویس اشتراک پرونده است، ممکن خواهد بود. در تصویر زیر روش دریافت تصویر با استفاده از موتور جستجوی Bing را مشاهده خواهید کرد.

 

سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، توسعه یافته تحت نظر مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف، در زمینه‌ی انواع خدمات تخصصی ترجمه با همراهی بهترین مترجمان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های کشور آماده ارائه خدمات است. ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه تخصصی مقاله فارسی به انگلیسی برای چاپ در ژورنال‌های بین‌المللی، اعزام مترجم همزمان و … از جمله خدمات سایت ترجمه تخصصی ترجمیک است.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *