جشن پنج‌سالگی ترجمیک برگزار شد

۱۳ شهریور سال‌روز تأسیس ترجمیک است؛ ما این روز را «روز ترجمیک» می‌نامیم و هر سال جشن می‌گیریم. این روز برای اعضای ترجمیک روز خاصی است و خاطرات خوب، سختی‌ها و مشکلات کاری، تلاش‌های همکاران، دوستی‌ها و تک تک لحظات سپری شده تا به امروز را برای ما تداعی می‌کند.

در سال ۱۳۹۵، اولین فعالیت‌ها روی ترجمیک به عنوان یک استارتاپ یا کسب و کار نوپا آغاز شد و این تلاش‌ها همچنان ادامه دارد.

به پاس گرامی داشت این روز، امسال نیز در دفتر ترجمیک جشنی با حضور تمام اعضا برگزار شد. در این دورهمی و جشن ترجمیک، خاطرات گذشته، موفقیت‌های اخیر و برنامه‌های پیش‌روی ترجمیک مورد بررسی قرار گرفت و سپس برخی از اعضای قدیمی موسسه و مدیران، از خاطرات شیرین روزهای تأسیس اولیه سخن گفتند.

مانند تمام شرکت‌ها و مؤسسات دیگر، ترجمیک نیز نقص‌هایی دارد؛‌ اما در این سال‌ها با تلاش و همکاری مستمر همکاران مختلف، سعی بر آن بوده است تا خدمات ترجمه و ویرایش را با بهترین کیفیت در اختیار افراد بگذاریم و این موضوع را در فرهنگ سازمانی موسسه نهادینه کنیم تا همکاران جدید هم از این مطلع باشند.

در تولد ۵ سالگی ترجمیک، امیدواریم که به طور مستمر بتوانیم کیفیت موسسه و خدمات آن را بهبود بخشیم تا بلکه در پیشرفت علمی،‌ادبی و صنعتی این آب و خاک سهم بسیار کوچکی داشته باشیم.

تصاویر جشن روز ترجمیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *