۳ فروشگاه آنلاین کتاب که ارزش استفاده دارند

مکانهای زیادی برای خرید کتابهای الکترونیکی به غیر از فروشگاه Kindle آمازون وجود دارد. در اینجا بهترین فروشگاه های کتاب الکترونیکی معرفی خواهد شد. با این حال، شما می توانید با قیمت­های بهتر، ترکیب بزرگتری از ژانرها و فرمت های متنوع تری از کتاب های الکترونیکی را در فروشگاه های کتاب الکترونیکی مثل پیپرهاب پیدا کنید.

۱٫ Amazon.com

فروشگاه کتاب آمازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی است. گذشته از انتخاب بسیار زیاد کتاب، بسیاری از ویژگی های دیگر نیز وجود دارد که باعث می شود مشتری بیشتری به بازار برگردد. به عنوان مثال، سرویس اشتراک Kindle Unlimited وجود دارد. با پرداخت ۹٫۹۹ دلار در ماه ، می توانید هر تعداد کتاب را که می خواهید از مجموعه بیش از ۱ میلیون عنوان کتاب بارگیری و مطالعه کنید. اما جدیدترین نسخه ها یا پرفروش ترین ها را در این لیست پیدا نخواهید کرد. نکته منفی این است که اگر کتابهای الکترونیکی را از آمازون بخرید، آنها در قالب AWZ ارائه می شوند. این بدان معنی است که اگر خواننده غیر Kindle دارید، باید با استفاده از برنامه های تبدیل کتاب ها را به EPUB تبدیل کنید.

۲٫ play.google.com/books

فروشگاه Google Play بخشی مجزا را به فروش کتابهای الکترونیکی اختصاص داده است که شامل بیش از ۵ میلیون عنوان است. کتاب های فروشگاه Google Play فقط در قالب EPUB و PDF در دسترس هستند. دستگاه های Kindle می توانند قالب PDF را بخوانند، اما اگر ناشری بخواهد آن را فعال کند، هنوز برای حذف محدودیت های DRM در کتاب ها باید از نرم افزارهای حذف DRM استفاده کنید.

۳. smashwords.com

Smashwords بزرگترین توزیع کننده کتابهای الکترونیکی مستقل در جهان است. این پلتفرم اجازه می دهد تا نویسندگان تازه کار آثار خود را به صورت رایگان منتشر کنند و راهی برای ورود به خرده فروشی ها و کتابخانه های بزرگتر فراهم می کند. در این کتابخانه به بیش از ۵۰۰۰۰۰ کتاب در دسترس دارد. طبق گفته های این شرکت، ۷۰۰۰۰ عنوان از آن ها به صورت رایگان در دسترس هستند. صفحه اصلی Smashwords فیلترهایی را ارائه می دهد که در بسیاری از فروشگاه های دیگر مشاهده نخواهید کرد، از جمله فیلتر شمارش کلمات و فیلترهای مقاله، نمایشنامه، شعر و فیلمنامه. در این فروشگاه چندین قالب کتاب الکترونیکی برای خرید در دسترس است،  از جمله EPUB،  Mobiو PDF.

خرید کتاب های آمازون و فروشگاه های دیگر کتاب با تخفیف ویژه

با توجه به شرایط تحریم ها و دشواری های پرداخت آنلاین در سایت های خارجی و افزایش نرخ ارز، خرید مستقیم از فروشگاه های اینترنتی کتاب معقول و بصرفه نخواهد بود. امکان دانلود رایگان کتاب های آمازون و همچنین خرید جدید ترین کتاب های الکترونیکی منتشر شده از تمامی ناشران مطرح دنیا با تخفیف بیش از ۹۰% در پیپر هاب فراهم شده است. علاوه بر این امکان خرید و دانلود نسخه های اسکن شده کتاب هایی که در قالب های الکترونیکی منتشر نشده اند نیز فراهم شده است. برای خرید کتاب کافیست به آدرس Paperhub.ir مراجعه کنید و لینک کتاب مورد نظر خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن تهیه شود.

یک دیدگاه در «۳ فروشگاه آنلاین کتاب که ارزش استفاده دارند»;

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *