متن زیرنویس ترجمه شده

معرفی ۱۰ ابزار ویرایش فیلم برای ویرایش زیرنویس ویدئو

برخی اوقات که در حال ویرایش ویدئو هستید ممکن است بخواهید زیرنویسی به آن اضافه کنید تا معنی و مفهوم را بهتر انتقال دهد یا برای ویدئوهای شخصی خودتان استفاده کنید.

نرم افزارهای زیادی وجود دارد که قابلیت ویرایش و اضافه کردن زیرنویس برای ویدئوها را دارد. در ادامه به معرفی ۱۰ برنامه ویرایش زیرنویس برای ویرایش ویدئو می‌پردازیم. به لیست زیر نگاه کنید و مناسب‌ترین نرم افزار زیرنویس را انتخاب کنید.

  1. Subtitle Workshop

برنامه ورک شاپ زیرنویس، یکی از بهترین ابزارهای ویرایش زیرنویس با یک کاربری دوستانه است. این زیرنویس همه فرمت‌های رایج مانند ASS, DKS, SCR, SUB, etc را پشتیبانی می‌کند. در محیط کاربری این برنامه به راحتی می‌توانید زیرنویس‌هایی ایجاد کرده و ویرایش کنید یا به ویدئوها انتقال دهید.

ویژگی بارز این برنامه ارائه پیشنهاداتی در مورد نحوه انجام کار است مانند spell check, video preview, etc.. با قابلیت‌ها و سرعت بالای برنامه، زمان کمتری صرف ویرایش زیرنویس می‌شود و به این خاطر این برنامه جایزه جهانی دریافت کرده است. این نرم افزار با ویندوز ویستا نیز سازگاری دارد.

  • Jubler

 جابلر، یک ابزار ویرایش زیرنویس بر اساس متن است که برای ایجاد زیرنویس جدید یا تصحیح، بازیابی، انتقال و    تبدیل به زیرنویس‌های موجود مورد استفاده قرار می‌گیرد مانند Subtitle Workshop. جابلر تمام فرمت‌های رایج زیرنویس را پشتیبانی می‌کند. این برنامه(ویرایش زیرنویس) کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار دارد. نرم افزار سازماندهی شده جابلر، با یک الگوریتم و برنامه معین به شما کمک می‌کند. نکته قبل توجهی که باید به آن توجه داشت این است که جابلر قابلیت سازگاری با ویندوز، مک و لینوکس را دارد

  • SubtitleCreator

این برنامه با ویرایش زیرنویس امکانات رایگانی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. و آخرین نسخه آن از برنامه Karaoke پشتیبانی می‌کند. امکان انتقال ASCII بر اساس فرمت SRT یا SUB توسط فایل‌های متنی به فرمت SUP و تغییر رنگ زیرنویس‌ها، وجود دارد.

  • Open Subtitle Editor

این نرم افزار به آسانی زیرنویس را ویرایش می‌کند و استفاده کاملا رایگانی دارد. عملکردهای ویرایش زیرنویس و ویدئو مثل ترجمه زیرنویس، همگام سازی ویدئو، حذف یا اضافه کردن زیرنویس و…. از قابلیت‌های این برنامه است.

  • SubMagic

یک ابزار قدرتمند برای زیرنویس ویدئو، که کاملا رایگان است و به راحتی می‌توانید هر گونه انتقال، ویرایش و کم کردن زیرنویس‌های ویدئو را اعمال کنید. این نرم افزار قابلیت ترجمه زیرنویس‌ها را نیز دارد.

  • iToolSoft Movie Subtitle Editor

برنامه ویرایش زیرنویس فیلم، یک ویرایشگر زیرنویس عالی با قابلیت‌های زیادی برای ویرایش زیرنویس است. softonic.com و software.informer.com به این برنامه به خاطر عاری بودن نرم افزار از هرگونه ویروس، ابزارهای تبلیغاتی و جاسوسی جایزه‌ای اهدا کرده‌اند.

ویژگی‌های کلیدی

ویرایش زیرنویس فیلم

پشتیبانی از زیرنویس‌های ایجاد شده برای فیلم

تنظیم بیت و نسبت رزولوشن، برای تمایز زیرنویس‌ها

ویرایش تمام تنظیمات برای زیرنویس مانند صفحه تایپ، رنگ و موقعیت مکانی

  • POP Subtitle Editor

این برنامه قابلیت استفاده آسان برای نوشتن و اضافه کردن زیرنویس‌ها برای هر فیلم با هر فرمتی مانند WMV, MPEG, AVI یا فایل‌های ویدئویی  QTدارد. استفاده از این برنامه با قابلیت‌های ویژه، رایگان نیست.

ویژگی‌های کلیدی

ویرایش زیرنویس‌ها در هنگام بازبینی فیلم

تنظیم رنگ، اندازه و مدل فونت نوشتاری و جای مناسبِ زیرنویس در صفحه

کسب اطلاعاتی از فیلم با کلیک روی زیرنویس

  • Video Subtitle Editor

ویرایشگر زیرنویس ویدئو، برای ویرایش زیرنویس‌های فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی خیلی آسان مدیریت می‌کند. برای استفاده از این نرم افزار باید مبلغی بپردازید.

ویژگی‌های کلیدی

استفاده آسان

پشتیبانی از اکثر فرمت‌های ویدئویی

ویرایش زیرنویس فیلم با تنظیم قابلیت رنگ فونت و اندازه فونت و مدل فونت و موقعیت قرار گرفتن زیرنویس در صفحه

پشتیبانی از انتقال فیلم‌ها با کیفیت بالا و سرعت سریع از یک فرمت به فرمت دیگر و تغییر ویدئوهای سایز بالا به کلیپ‌های ویدئویی کوچک‌تر

  • Womble EasySub

این نرم افزار ابزاری برای ویرایش زیرنویس فایل‌های  DVDاست. استفاده از این ابزار با پرداخت اعتبار پولی ممکن می‌شود.

ویژگی‌های کلیدی

پشتیبانی از ایجاد، ویرایش و مدیریت متن زیرنویس همراه با فایل‌های ویدئو DVD

پخش ویدئو ذخیره شده برای ویرایش زیرنویس و مشاهده تاثیر آن در زمانی دیگر

بازبینی در زمان دیگر برای بررسی تطابق زیرنویس و قسمت‌های مختلف صدا

پشتیبانی از نوشتن زیرنویس برای  DVD

  1. Aura Video Editor

ویرایشگر ویدئو آئورا با ویژگی‌های برجسته‌ای که دارد  با ساخت ویرایشگر ویدئو به ویرایش زیرنویس می‌پردازد. برای استفاده از این برنامه باید آن را از سایت خریداری کنید.

ویژگی‌های کلیدی

ویرایش ویدئوهای انتخابی

پشتیبانی از اضافه کردن زیرنویس‌ها به فیلم‌ها یا ویدئو‌ها

بررسی تطابق زیرنویس‌ها از نظر نوع فونت، اندازه فونت و رنگ و موقعیت قرارگیری صحیح

بازبینی نهایی ویدئو قبل از ذخیره آن

ترجمیک به عنوان پلتفرم تخصصی در زمینه ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه تخصصی و رسمی خدمت رسانی می‌کند و دارای مترجمان گروهی برای ترجمه زیرنویس فیلم‌ها است. برای اطلاع از خدمات ترجمیک به سایت ترجمیک مراجعه کنید و در صورت هرگونه سوال با پشتیبانی تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *