شرایط استخدام مترجم در ترجمیک

ترجمیک یک پلتفرم خدمات زبانی است که زیر نظر مرکزکارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف توسعه پیدا کرده است. ترجمیک با همراهی بیش از ۲۵۰۰ مترجم در زمینه‌ها و زبان‌های مختلف به صورت تخصصی در ارائه خدمات ترجمه متن، اعزام مترجم همزمان و ویراستاری مشغول به فعالیت است. استخدام مترجم در ترجمیک اغلب در غالب دورکاری صورت می‌گیرد. بنابراین اگر فردی مستعد در زمینه ترجمه شغلی داشته باشد یا به هر نحوی نتواند تمام وقت خود را در اختیار ترجمیک بگذارد، می تواند به عنوان مترجم دورکار و استخدام مترجم اینترنتی با ترجمیک همکاری داشته باشد.

دورکاری چیست؟

دورکاری در واقع نوعی از اشتغال است که دنیای جدید بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و در واقع به معنی کار کردن دور از محل کار است. دورکار می‌تواند در منزل یا دفتر شخصی خود مشغول به کار باشد. دورکاری نیز می‌تواند به صورت تمام وقت یا پاره وقت صورت بپذیرد. این نوع از فعالیت هم برای کارفرما و هم برای شاغل منافع زیادی را به همراه دارد و از هزینه‌های هر دو طرف می‌کاهد و در نتیجه پروژه را برای هر دو طرف سودده می‌نماید. دورکاران انجمن بین‌المللی به نام ITAC دارند. به بیان این انجمن، دورکاری پدیده‌ای است که در جوامع اطلاعاتی توسعه پیدا می‌کند و با استفاده از فناوری‌ها، محدودیت‌های زمانی و مکانی را از بین می‌برد.

مترجم دورکار

در بین فعالیت‌های دورکاری یکی از مهمترین شغل‌هایی که به صورت جدی مفهوم دورکاری را در دنیا پیدا کرده است، مترجم دورکار است. در دنیا پلتفرم‌های معتبری وجود دارند که خدمات ترجمه را به مشتریان ارائه می‌دهند و غالب نیروهای آنان مترجمان دورکار هستند که از طریق فرآیند استخدام مترجم دورکار با موسسات همکاری می‌کنند. پلتفرم خدمات ترجمه تخصصی ترجمیک یکی از این پلتفرم‌هاست. ترجمیک در حال حاضر با همراهی بیش از ۲۵۰۰ مترجم دورکار، بزرگترین و معتبرترین موسسه ارائه دهنده خدمات زبانی در کشور است.

استخدام مترجم

ترجمیک در راستای توسعه و بالا بردن سطح تخصصی مترجمان خود، به طور پیوسته اقدام به استخدام مترجمان با تخصص و علاقمند به مترجمی می‌نماید. ثبت‌نام، برگزاری آزمون، استخدام مترجم و پذیرش سفارش ترجمه توسط مترجم به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود و مترجمان متخصص به راحتی می‌توانند با طی کردن چند مرحله و آزمون و تعیین سطح به صورت مترجم مشغول به کار شوند.

استخدام مترجم انگلیسی و زبان‌های دیگر

با توجه به اینکه ترجمیک در غالب زبان‌ها خدمات ترجمه تخصصی ارائه می‌نماید به طبع در تمام این زبان‌ها مایل به استخدام مترجم است. از جمله اصلی‌ترین موقعیت‌های شغلی مترجم دورکار می‌توان به مترجم انگلیسی، مترجم عربی، مترجم روسی، مترجم آلمانی، مترجم فرانسوی، مترجم ژاپنی و… اشاره نمود.

ثبت نام به عنوان مترجم دورکار

برای ثبت درخواست استخدام به عنوان مترجم دورکار در ترجمیک، با ورد به صفحه استخدام مترجم، نسبت به پر کردن فرم مشخصات اقدام فرمایید. بعد از ثبت‌نام امکان شرکت در امتحان برای شما امکان‌پذیر خواهد بود. لطفا در امتحانات شرکت کنید و منتظر تماس تیم پشتیبانی ترجمیک باشید.

 

 

6 دیدگاه در “شرایط استخدام مترجم در ترجمیک”

  1. با سلام
   مترجمان بر اساس میزان عملکرد و تعداد سفارش هایی که انجام می دهند، دریافتی دارند. در حال حاضر مترجمانی که از ۱۰۰ هزارتومان تا ۴ میلیون تومان درآمد ماهانه داشته باشند، فعال هستند.

   شما هم به جمع مترجمان ترجمیک بپیوندید.

 1. باسلام
  پروسه مترجم همزمان شدن به چه شکلی می باشد؟ من علاقه ای به ترجمه متن ندارم ولی خیلی به ترجمه همزمان در جلسات و بازدیدها و … علاقه مندم. باید چه کاری انجام دهم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *