فرم استخدام مترجم و ویراستار دورکار و همزمان


توجه: در این صفحه می‌توانید برای همکاری با ترجمیک به عنوان مترجم دورکار، مترجم همزمان و حضوری و ویراستار ثبت نام کنید. اگر متقاضی موقعیت‌های شغلی دیگر در ترجمیک هستید به صفحه استخدام در ترجمیک مراجعه نمایید.

از اینکه ما را برای همکاری انتخاب کردید، سپاس‌گزاریم. یکی از مهم‌ترین دلایلی که گروه ترجمیک را به عنوان گروهی متعهد و متخصص شناسانده است، دقت بالا در انتخاب مترجمان همکار و استخدام مترجم است. لذا، اگر قصد ثبت‌نام و همکاری با گروه را دارید، لطفا مواردی زیر را با دقت مطالعه نمایید.

  • تعهد کیفی و زمانی در تحویل پروژه‌ها، شرط اول همکاری با گروه ترجمیک است. از آن جایی که این گروه کیفیت و زمان تحویل پروژه‌ها را برای مشتری تضمین می‌کند، در صورت عدم رضایت مشتری از نتیجه، بعد از داوری و اعلام نظر گروه ترجمه در صورت مقصر بودن مترجم، تیم از همکاری با مترجم صرف‌نظر خواهد کرد.
  • استفاده از ترجمه ماشینی (به ویژه مترجم گوگل) به هر نحوی در ترجمیک ممنوع است. اگر کوچکترین احتمالی می‌دهید که از ترجمه ماشینی کمک خواهید گرفت، لطفا در ترجمیک ثبت‌نام نکنید زیرا تمام سفارشات به کمک نرم‌افزار هوشمند با ترجمه گوگل مقایسه شده و در صورت مشاهده شباهت، هیچ پرداختی به شما صورت نخواهد گرفت.
  • شرط شروع به همکاری با گروه بعد از ثبت‌نام و تایید هویت، مطالعه و پذیرش قوانین (از اینجا قوانین را بخوانید)، قبول شدن در آزمون و تعیین سطح مترجم است.(پس از ثبت‌نام، آزمون به صورت آنلاین برگزار خواهد شد)
  • تمام ترجمه‌ها همزمان با ارایه به مشتری توسط تیم فنی گروه بررسی خواهد شد و در صورت عدم کسب نمره لازم، باید توسط مترجم اصلاح گردد.
  • مترجم موظف به رعایت اصول و قوانین حرفه‌ای مترجمان و هم چنین فرمت‌های ارائه شده گروه ترجمیک است. (قوانین پس از ثبت‌نام در صفحه شخصی قابل مشاهده است)

در صورت پذیرفتن موارد بالا، برای شروع ثبت‌نام فرم استخدام مترجم را تکمیل فرمایید:
مشخصات اصلی

 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *مهارت‌های زبان و ترجمه

 *

مثال: متن‌های تخصصی رشته برق الکترونیک و مخابرات، سیستم‌های مخابرات بیسیم Wireless، سیستمهای مخابرات سیار و موبایل، سلولار، شبکه های حسگر بی سیم، رادار، شناسایی و تشخیص الگو، رادیو شناختی Cognitive Radio، سیستمهای MIMO. قادر به ترجمه همزمان انگلیسی، روسی و فرانسوی هستم.
پس از تکمیل و تایید ثبت‌نام، می‌توانید از پنل کاربری آمادگی خود برای ترجمه در زمینه‌های مختلف را اعلام کنید. با شرکت در امتحانات، سطح آمادگی شما در هر زمینه تعیین خواهد شد.
اطلاعات حرفه‌ای

 *

رزومه را تنها به فرمت فایل PDF ارسال نمایید.
مدارک هویتی

توضیح: ترجمیک این مدارک را برای تسویه حساب و تطابق مشخصات حساب بانکی از شما دریافت می کند.
 *
 *


تمامی قوانین (پس از ثبت‌نام نیز در صفحه شخصی قابل مشاهده است) را مطالعه کرده و می پذیرم.


در حال آپلود فایل...

{{error_text}}

{{message_text}}استخدام مترجم، استخدام مترجم

استخدام مترجم انگلیسی به فارسی

ترجمیک در کل طول سال، استخدام مترجم انجام می‌دهد. شما مترجم عزیز می‌توانید برای شرکت در فرآیند استخدام مترجم ترجمیک، فرم فوق را تکمیل نموده و پس از تکمیل فرم ثبت نام مترجم (فرم فوق)، پرونده شما به تیم ارزیابی و پایش کیفیت ارسال شده و پس از بررسی حساب شما فعال خواهد شد. علاوه بر این شما به طور همزمان می‌توانید در خواست شرکت در امتحان رشته‌های مختلف را بدهید. امیدواریم با طی این مراحل به عنوان مترجم به استخدام ترجمیک درآیید و با ماهرترین و بهترین مترجمان انگلیسی ایران همکار شوید!

استخدام مترجم عربی، فرانسه، آلمانی

علاوه بر زبان انگلیسی، بخش قابل توجهی از سفارش‌های ترجمه ثبت شده در ترجمیک، از زبان‌های دیگر از قبیل ترجمه عربی، ترجمه فرانسه به فارسی ، ترجمه آلمانی، ترجمه ترکی استانبولی و ... است. مترجمان محترمی که در هر یک از این زبان‌ها مهارت دارند نیز می‌توانند با تکمیل فرم فوق، به استخدام ترجمیک درآمده و برنامه کاری منعطفی داشته باشند.

استخدام مترجم در منزل

یکی از مزایای کار کردن با پلتفرم‌های آنلاین ارائه خدمات، به ویژه ترجمیک به عنوان جامع‌ترین پلتفرم ارائه خدمات ترجمه در ایران، سهولت کار و انعطاف در برنامه‌ریزی است. شما می‌توانید کار ترجمه یا ویراستاری را که به شما محول می‌شود، به سادگی در منزل انجام دهید و به این ترتیب علاوه بر کسب درآمد، وقت بیشتری را برای بودن در کنار خانواده و عزیزانتان داشته باشید. از طریق پلتفرم ترجمیک شما قادر به گرفتن سفارش ترجمه از اینترنت و انجام ترجمه در خانه خواهید بود.

کسب درآمد از طریق ترجمه

شما با استخدام به عنوان مترجم در ترجمیک، می‌توانید از یک درآمد منعطف برخوردار باشید. بسته به زمان کاری که در ترجمیک می‌گذارید و مهارت‌های شما که در سطح‌بندی و ارجاع سفارش‌ها به شما موثر است، درآمد هر مترجم می‌تواند بسیار منعطف باشد. دریافتی مترجمان ترجمیک از 3 هزار تومان در ماه تا 3 میلیون تومان و بالاتر متغیر است و شما بسته به عوامل متعدد می‌توانید کسب درآمد مناسبی از طریق انجام ترجمه دورکاری داشته باشید.استخدام مترجم، استخدام مترجم انگلیسی به فارسی، استخدام مترجم مقاله، استخدام مترجم کتاب، استخدام مترجم همزمان، استخدام مترجم غیرحضوریترجمیک سایت ترجمه تخصصی