تصحیح رایتینگ تافل، آیلتس و GRE به صورت آنلاین

ده‌ها مدرس با سابقه تافل، آیلتس و GRE در پلتفرم ترجمیک در خدمت شما هستند تا ضمن راهنمایی شما، کمک کنند تا به بالاترین سطح مهارت و کسب بهترین نمره‌ها در آزمون‌های زبان دست یابید.

    ثبت سفارش      ماشین حساب ترجمه قیمت ترجمه
قوانین محرمانگی اطلاعات
قوانین محرمانگی
گارانتی خدمات داِِیمی
گارانتی خدمات
چرا ترجمیک؟
چرا ترجمیک؟

کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های زبان انگلیسی را دارند، همواره از دشواری دو بخش رایتینگ و اسپیکینگ شکایت داشته‌اند. این امر از منظر آماری نیز مورد تایید است زیرا سایت رسمی آزمون آیلتس، در گزارش آماری خود پایین‌ترین نمره ایرانیان را در بخش رایتینگ نشان می‌دهد. کسب مهارت در نوشتن یک متن حرفه‌ای و انجام بهینه تسک‌های رایتینگ در آزمون‌های زبان نیازمند چندین مهارت بوده که تنها از طریق مهارت و همچنین بازخورد گرفتن از یک فرد متخصص به دست می‌آید.

تماس با ما

با شماره تلفن ۶۷۲۳۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

همچنین می‌توانید شماره خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود:در ترجمیک، ده‌ها مدرس باسابقه که سال‌ها در زمینه تدریس و تصحیح آزمون‌های آیلتس، تافل و GRE سابقه دارند، در خدمت شما هستند تا در پکیج‌های استاندارد از خدمات تصحیح رایتینگ استفاده کنید. شما می‌توانید در طول مدتی که برای آزمون‌ها آماده می‌شوید، زیر نظر یک استاد به بهبود مهارت‌های خود در رایتینگ بپردازید.

مطابق قواعد ترجمیک، فرآیند تصحیح رایتینگ شما، تنها به بررسی عبارات، لغات و گرامر انگلیسی متمرکز نیست بلکه مصححان، متن نوشته شما را از نظر ساختار منطقی و دلایل و استدلال‌های شما در پاسخ به هر سوال نیز بررسی می‌کنند. به این ترتیب علاوه بر بیان مشکلات و نواقص، راه‌حل‌هایی برای بهبود آن‌ها به شما ارائه خواهد شد. این روش نشان داده است که در بهبود کلی نمره رایتینگ زبان‌آموزان و متقاضیان بسیار کارآمد است.

اجزای اصلی سوالات بخش رایتینگ تافل

در آزمون تافل، آخرین بخش سوالات مربوط به رایتینگ است. در این بخش شما می‌بایست به دو سوال پاسخ دهید. بخش اول رایتینگ تافل Integrated و بخش دوم Independent نام دارد.

در بخش اول، یعنی سوال Integrated، شما می‌بایست ابتدا یک متن شامل سه یا چهار پاراگراف را بخوانید. در این متن یک موضوع ادعا شده و برای صحت آن دلایلی ذکر شده است. سپس به یک فایل صوتی گوش خواهید داد که دلایلی در ارتباط با همان موضوع بیان می‌کند. در انتها از شما خواسته می‌شود که نکات مهم بخش ریدینگ و همچنین نظر خود در مورد مطالب بیان شده توسط استاد را بنویسید:

 • Summarize the points made in the lecture, being sure to explain how they challenge the specific points made in the read passage.
 • برای این که رایتینگ شما در این بخش موفق ارزیابی شود، باید دلایل و تحلیل شما دقیق و صحیح باشد. معمولا در این بخش حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ کلمه می‌بایست نوشته شود.

بخش دوم سوالات رایتینگ تافل، بخش Independent است. در این بخش شما ۳۰ دقیقه زمان در اختیار دارید تا به یک سوال مطرح شده جواب بدهید. در اینجا دیگر متن اصلی یا فایل صوتی برای شنیدن وجود ندارد و تنها شیوه بحث و استدلال شما اهمیت دارد. در این بخش معمولا پیشنهاد می‌شود که حداقل ۴۰۰ واژه نوشته شود.

تصحیح رایتینگ

برای این که بهتر و آماده‌تر به این بخش از سوالات آزمون برسید، بهتر است قبل از آزمون، نمونه‌های مختلف این سوالات را ببینید و به پاسخ آن‌ها فکر کنید تا اصول مدنظر شما در حوزه شیوه استدلال و نوشتن تا حدی آماده باشد.

سوالات این بخش به طور کلی به چهار نوع تقسیم می‌شوند. دسته اول سوالات Agree/Disagree هستند. شما با موضوعی که در سوال مطرح شده است، موافق یا مخالف هستید و می‌بایست دلایل خود را بیان کنید.

دسته دیگر سوالات Opinion هستند که با طرح یک مسئله مورد بحث، از شما می‌خواهد نظر خود را درباره آن بنویسید. سومین دسته، سوالاتی هستند که با If شروع می‌شوند.

طراحی سوال با طرح یک موقعیت نسبتا غیرواقعی از شما می‌خواهد نسبت به آن توضیحاتی ارائه دهید. آخرین دسته سوالات، سوالاتی هستند که با طرح مقایسه یا تضاد Compare/Contrast بین دو موضوع از شما می‌خواهد آن‌ها را از جنبه‌های مختلف با هم مقایسه کنید. امیدواریم بتوانیم به شما در موفقیت هر چه بیشتر در زمینه رایتینگ تافل کمک کنیم.

اجزای اصلی سوالات بخش رایتینگ IELTS

آزمون تافل آکادمیک در بخش رایتینگ از دو تسک Task مجزا تشکیل شده است.

تسک ۱: در تسک ۱ آیلتس آکادمیک از شما خواسته می‌شود با یک یا دو منبع تصویری که مشاهده می‌کنید، یک گزارش تحلیل ارائه کنید. مثلا یک نمودار یا گراف را توصیف کنید و اطلاعات موجود در آن را تحلیل نمایید. توصیه می‌شود به این بخش از رایتینگ آیلتس، حدود ۲۰ دقیقه زمان اختصاص دهید.

تسک ۲: در این تسک از شما خواسته می‌شود یک انشا یا مقاله در مورد یک مسئله بنویسید و در آن دیدگاه‌های خود در آن موضوع را بیان نمایید. در این بخش لازم است حداقل ۲۵۰ کلمه بنویسید و از لحاظ زمانی نیز حداکثر ۴۰ دقیقه فرصت خواهید داشت. نکته مهم در این بخش، این است که استفاده از پاسخ‌های آماده قبلی که حفظ کرده‌اید، منجر به سرقت ادبی شده و نمره شما شدیدا کاهش خواهد یافت. مهمترین نکته در این بخش، این است که خلاقیت خود را حفظ نمایید.

امیدواریم بتوانیم به شما کمک کنیم تا بهترین نمرات را از بخش رایتینگ آزمون آیلتس خود دریافت نمایید.

مصحح رایتینگ چه بررسی‌هایی روی فایل رایتینگ شما انجام خواهد داد؟

وقتی سفارش تصحیح رایتینگ خود را در ترجمیک ثبت می‌کنید، فایل شما به یک متخصص زبان انگلیسی که سابقه و تبحر بالایی در زمینه تصحیح رایتینگ دارد ارجاع می‌شود. در فایل نهایی که از سوی مصحح برای شما ارسال خواهد شد، این موارد می‌آید:

 • ذکر اشتباهات در حوزه لغات، املاء، گرامر، علامت گذاری و ساختار پاراگراف همراه با اشاره به جایگزین مناسب
 • ارائه فهرستی از اشتباهات پر تکرار شما
 • ارائه فهرستی از توصیه ها جهت ارتقاء سطح نوشتار
 • تفسیر کلی اشکالات از دیدگاه مصحح
 • تخمین نمره برای هریک از چهار معیار ارزیابی در هر دو تسک
 • تخمین نمره در آزمون رسمی آیلتس
 • ارائه فهرست آماری از توانایی زبان شما به همراه تنوع ساختاری و گرامری
 • ارائه فهرستی از واژگان پر بسامد در متن نوشتار تسک دو
 • ارائه حداقل دو نمونه از موضوع نگارش توسط دیگر داوطلبان آیلتس
 • بررسی تحلیلی و ارائه اطلاعات آماری

نمونه فایل تصحیح رایتینگ

شما می‌توانید قبل از ثبت و پرداخت سفارش رایتینگ خود، نمونه‌های تصحیح شده توسط اساتید فعال در ترجمیک را مشاهده نمایید. به این منظور با پشتیبانی ترجمیک در ارتباط باشید.

نحوه محاسبه هزینه تصحیح رایتینگ در ترجمیک

معمولا برای تصحیح رایتینگ، موسسات مربوطه نرخ ثابتی را به متقاضیان اعلام می‌کنند. منتها در ترجمیک این نرخ کاملا متغیر و منعطف بوده و با حجم رایتینگ شما متناسب خواهد بود. بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که هزینه اضافه پرداخت نخواهید کرد. برای مشاهده دقیق هزینه تصحیح رایتینگ بر حسب تعداد کلمات، از صفحه تعرفه‌‌ها بازدید کنید.

گارانتی خدمات

گارانتی خدمات دایمی

ترجمه سطوح تخصصی در هر زمینه علمی توسط مترجمی با تخصص علمی مرتبط با همان زمینه انجام گیرد که احتمال اشتباه مترجم را به شدت کاهش می‌دهد. روی تمام سفارشات گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد. بر روی سفارشات طلایی و طلایی بازخوانی تا اعلام نظر داور گارانتی کیفیت وجود دارد و در صورت تاخیر مطابق قوانین ترجمیک هزینه برگشت خواهد شد.

مطالعه بیشتر


محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات

 • ترجمیک از نظر اخلاقی، قانونی (مطابق ماده ۶۴ و ۷۵ قانون تجارت الکترونیک) و حرفه‌ای خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و تمام اطلاعاتی که مشتریان در سایت بارگذاری می‌کنند، می‌داند و هیچ یک از اطلاعات ذکر شده در اختیار شخص و یا شرکت سومی قرار نمی‌گیرد.
 • انتخاب مترجمان ترجمیک با حساسیت بالا انجام می‌شود و انعقاد قرارداد عدم افشا (NDA) با مترجمان صورت می‌گیرد.
 • همچنین امکانات ویژه در قالب خدمات محرمانگی برای اسناد با حساسیت اطلاعاتی، توسط ترجمیک، به عنوان مبدع این خدمات در ایران، ارائه می‌شود.

مطالعه بیشتر
چرا ترجمیک؟

همکاری با سازمان ها و شرکت ها
اعتماد شرکت‌ها و سازمان

ترجمیک با سازمان‌های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.
دانشگاه صنعتی شریف
دانشگاه شریف

ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.
پلتفرم خدمات زبانی
جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی

ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو و تولید محتوا انجام می‌دهد.

تحویل بخش به بخش
تحویل بخش به بخش

تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. بیشتر...
ارتباط مستقیم با مترجم
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای مترجم بفرستد.
پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی ۲۴ ساعته

در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید.لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی