مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات ترجمیک
gift

ترجمیک؛ جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

دانشگاه صنعتی شریف


ترجمیک، یک شرکت دانش‌بنیان است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است و با استفاده از توان علمی فارغ‌التحصیلان و متخصصین این دانشگاه و سایر دانشگاه‌های برتر کشور به ارائه خدمات تخصصی ترجمه و ویراستاری بر بستر خدمات آنلاین می‌پردازد.

gift

همکاری با دانشگاه‌ها و سازمان‌ها


ترجمیک با دانشگاه‌ها، سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. برای مشاهده لیست این سازمان‌ها و نظرات آن ها می‌توانید به صفحه مشتریان سازمانی مراجعه کنید.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید. کلیک کنید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


مترجمان سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، قبل از پذیرش هر سفارش توافق‌نامه عدم افشا را تایید می‌کنند و به آن وفادار هستند. همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

تحویل بخش به بخش


تحویل بخش به بخش پروژه از طریق پنل کاربری، خیال شما را در مورد کیفیت کار و در جریان بودن پروژه جمع خواهد کرد. بعد از انجام هر بخشی از ترجمه از طریق پیامک و یا تلگرام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع رسانی بیشتر سعی کنید ربات تلگرام ترجمیک را از طریق سایت فعال کنید. اطلاعات بیشتر

gift

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار


مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

gift

پشتیبانی {{24|pNumber}} ساعته


در هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید از طریق تلفن، تیکت، تلگرام و واتس اپ با کارشناسان سایت تماس حاصل کنید. سوالات خود در مورد تفاوت طرح‌ها، نحوه ارسال سفارش، پیگیری سفارشات و یا هر سوالی که در مورد ترجمیک دارید را بی هیچ دغدغه‌ای از ما بپرسید. ما از اینکه پاسخگوی شما باشیم احساس رضایت خواهیم داشت.

gift

پرداخت قسطی


از جمله تسهیلات ترجمیک برای پروژه های بزرگ، قسط بندی پرداخت خواهد بود. به این صورت که برای سفارشات بالاتر از ۴۰۰هزار تومان امکان پرداخت در چند نوبت قسط امکان پذیر می باشد. در صورت تمایل برای پرداخت قسطی می توانید با همکاران ما در ترجمیک در ارتباط باشید.

gift

گارانتی کیفیت و زمان تحویل


کیفیت کار و زمان تحویل در ترجمیک تضمین شده است و مشتریان می‌توانند با خیال راحت به مترجمان و ویراستاران تایید شده ترجمیک اطمینان کنند. ضمن اینکه با توجه به تحویل بخش به بخش سفارشها، در صورت عدم رضایت مشتری از نحوه کار امکان تغیر مترجم و ویراستار در ابتدای پروژه امکان‌پذیر است. در نهایت در صورت عدم رضایت مشتری از کیفیت کار و یا عدم تحویل کار در زمان تعیین شده، مطابق قوانین ترجمیک، مبلغ به مشتری برگشت خواهد شد.

gift

تایپ رایگان


تمام سفارشات به صورت تایپ شده و به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. رعایت قواعد ماشین نویسی و هم چنین اصول ویراستاری و نگارشی در تمام سطوح کیفی ترجمه رعایت می شود. مترجم موظف به حفظ قالب ویرایشی گروه ترجمیک که مطابق قواعد ویراستاری، املاء و رسم الخط استاندارد و دانشگاهی است، می باشد.

لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی