ترجمه تخصصی مقاله


یکی از نیازهای عمده پژوهشگران و دانشجویان برای ارائه مقاله در مجلات و کنفرانس‌های معتبر بین المللی، ترجمه‌ای دقیق و کاملا تخصصی از مقاله یا کار تحقیقاتی آنهاست. ما بر اساس تجربه خود، بارها با این امر مواجه بودیم که ثمره تحقیقاتی یک فرد، به واسطه ترجمه‌ای غیر تخصصی توسط مترجمین کم تجربه، هدر رفته و به دلیل کیفیت پایین ترجمه، داوران حتی قادر به درک مبحث ارائه شده در مقاله نبوده و فرصت بازنگری و اصلاح ساختار را نیز به نویسنده مقاله نداده‌اند.

از آنجایی که اکثر دانشجویان به منظور اخذ پذیرش دانشگاه‌های معتبر دنیا در مقاطع بالاتر، مقالات خود را به قصد انتشار در ژورنال‌های تخصصی ارسال می‌کنند، نتیجه پذیرش یا رد مقاله، آینده آنها را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. لذا در چنین شرایطی تصمیم عاقلانه، در یک جمله، سپردن کار به کاردان است.

حرفه‌ای بودن یا نبودن ترجمه صورت گرفته، می‌تواند ارزش و اعتبار یک کار تحقیقاتی را تحت‌الشعاع خود قرار دهد. پر واضح است که به منظور ترجمه سلیس و بدون اشکال یک مقاله به زبان علمی، ضروری است که مترجم آن از دانش موضوع تخصصی ارائه شده، اطلاع کافی داشته باشد تا بتواند مفاهیم و اصطلاحات تخصصی را به‌ درستی و با استفاده از واژگان مصطلح آن، به زبان دیگری برگرداند. علاوه ‌بر این می‌بایست مترجم مقالات علمی، خود با فرایند مقاله‌نویسی، نگارش علمی و فرآیند ثبت، ارسال و داوری ژورنال‌های تخصصی آشنا باشد.

از این رو ما با بهره گیری از تخصص تعداد زیادی از مترجمین حرفه‌ای و کارآزموده طی سالیان متمادی، این اطمینان را به شما می‌دهیم که با سپردن ترجمه تخصصی خود به ما، می‌توانید با خیالی آسوده و بدون دغدغه در کمترین زمان ممکن، ترجمه تخصصی مقاله خود را پس از ارزیابی و سنجش کیفیت متون ه توسط تیم ارزیاب ما تحویل گرفته و از خدمات پشتیبانی و ضمانت ویرایش، بازنگری و جرح و تعدیل‌های لازم بنا به توصیه داوران بهره‌مند گردید.

ما علاوه بر موارد مذکور، دو مزیت عمده دیگر نیز بر کار خود قائل هستیم که یکی از آنها ترجمه فوری مقاله با توجه به فرصت محدود نویسندگان برای اخذ پذیرش و دیگری سرویس ترجمه دانشجویی برای ارائه تخفیف مناسب به دانشجویان محترم است و مهمتر از همه، ما رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و صمیم قلب اعتقاد داریم که موفقیت ما در گرو رضایت کامل شما مشتریان گرامی است.


آخرین مطالب وبلاگ ترجمیکدرباره درگاه ترجمیک


گروه ترجمیک، یک هسته دانش بنیان متشکل از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف است. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی ارائه می‌کنیم.
ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

ثبت نام مترجم

تماس با ما


  • {{'021-33306064' | pNumber}}
  • tarjomic@gmail.com
شبکه های اجتماعی

خانه | شرایط و ضوابط | ثبت نام مشتری | ثبت نام مترجم | وبلاگ | ثبت شکایات | درباره ما

www.tarjomic.com - {{1396|pNumber}} © - تمامی حقوق نزد گروه ترجمیک محفوظ است.