ترجمه تخصصی امنیت و رمزنگاری


اگر شما هم برای ارسال مقاله‌تان به یک ژورنال علمی، شک دارید و نیاز دارید ویرایش آن را به یک متخصص بسپارید، بهتر است سفارشتان را در ترجمیک ثبت کنید. شما می‌توانید ترجمه و ویرایش مقالات علمی‌تان را در خصوص امنیت و رمزنگاری، در ترجمیک ثبت کنید و با یک متخصص در رشته خودتان مشورت کنید. ترجمه مقاله تخصصی تنها یکی از خدماتی است که ترجمیک ارائه می‌دهد؛ ویرایش تخصصی مقالات و خدمات گویندگی و... از جمله خدمات متعددی است که ترجمیک ارائه می‌دهد.


امنیت و رمزنگاری از گرایش‌های رشته برق است که همانطور که از اسمش پیداست، یکی از جذابترین مباحث در این رشته است. شاید برایتان جالب باشد که اولین رمزنگاران تاریخ چند هزار سال پیش از میلاد مسیح زندگی می‌کردند. به هر حال امروزه این علم پیشرفته و پیچیده با ظهور کامپیوتر و پیشرفت‌های دیگر تکنولوژی، نسبت به نسخه اولیه آن بسیار تغییر کرده است. حال با جهانی شدن اطلاعات، لازم است همه دانشجویان و دانش‌پژوهان از نابترین و جدیدترین دستاوردهای دیگران در هر کجای جهان استفاده کنند تا خودشان گامی به جلو بردارند و این کار جز از طریق ارتباط برقرار کردن امکان‌پذیر نیست. از این رو نیاز مبرم به زبان و در واقع ترجمه، آشکار می‌شود.

ترجمه تخصصی مقالات رشته امنیت، از انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی را باید به متخصص آن سپرد؛ فردی که دانشی اختصاصی در این حوزه دارد و سال‌های سال با اصطلاحات و کلمات کلیدی این رشته درگیر بوده است. یک فرد متخصص که در همان رشته تحصیل کرده است و با چالش‌ها و مسائل آن آشنایی داشته است، می‌تواند ترجمه‌ای با کیفیت عالی تحویل شما بدهد. ترجمیک یک پلتفرم آنلاین برای کار ترجمه و دیگر خدمات زبانی است.


اهمیت رمزنگاری و امنیت


پیشینه رمزنگاری به چهار هزار سال پیش از میلاد می‌رسد. روزی که سرهای پیک‌های نامه‌رسان را می‌تراشیدند و پیام خود را روی سر آن‌ها حک می‌کردند، سپس ده روز صبر می‌کردند تا موهای سرشان رشد کند. آن‌گاه آنان را به جایی که می‌خواستند می‌فرستادند. به این صورت اولین بار بشر با مفهموم امنیت اطلاعات آشنا شد. بعدها علم امنیت با شروع جنگ‌های جهانی اهمیت بیش از پیشی پیدا کرد به صورتی که هر کشوری که بیشتر در این علم پیشرفت کرده بود، دست برتری را داشت. آلمان اوایل جنگ جهانی اول به پیروزی‌های چشمگیری دست پیدا کرد. انیگما ماشین معروف رمز آلمانی‌ها بود که بسیار به آن‌ها خدمت کرد.

امروزه هر چند این علم دچار دگرگونی‌هایی شده است، اما از اهمیت آن چیزی کم نشده است. با آشکار شدن روز افزون داده‌، علم امنیت و رمزنگاری جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است؛ چرا که در این عصر اطلاعات حکم طلا را دارد و در نگاه‌های کلان، ذائقه ملتی را برای ضربه زدن به آن‌ها می‌توان بدست آورد.


ترجمه آنلاین در رشته امنیت و رمزنگاری


با این که کسب و کارهای آنلاین مدتی است که جای خود را در زندگی مردم باز کرده است، اما هنوز برخی نگران این هستند که برخی کسب و کارها اعتماد کنند یا نه و یا این که آیا سفارششان را در جایی مانند ترجمیک، سر موقع تحویل می‌گیرند یا خیر. جالب است بدانید میزان تاخیر در سفارشات، در ترجمیک بسیار کم است و با سیاست‌هایی که اتخاذ شده است، مدت زمان تحویل سفارش واقعی تخمین زده شده است.

کیفیت در کار همیشه حرف اول را می‌زند. متاسفانه با وجود ماشین‌های ترجمه، بسیاری از افراد و شرکت‌های نامعتبر از ماشین‌های ترجمه استفاده می‌کنند و کیفیت پایینی را به مشتری ارائه می‌دهند. اما تیم پایش ترجمیک تمامی سفارشات را بررسی می‌کنند و میزان تطابق با ترجمه ماشینی را نیز بدست می‌آورند. در صورت احراز استفاده از ترجمه ماشینی، سفارش شما مجددا در دستور کار قرار خواهد گرفت.


قیمت ترجمه تخصصی در رشته امنیت و رمزنگاری

قیمت ترجمه تخصصی

برای اینکه میزان هزینه ترجمه تخصصی متن خود را در زمینه امنیت و رمزنگاری بسنجید و با توجه به بودجه‌تان برنامه‌ریزی کنید، از صفحه قیمت ترجمه و نیز به‌کمک ماشین‌حساب ترجمه، نرخ‌ها را مشاهده کنید.

ترجمیک، ترجمه تخصصی در رشته امنیت و رمزنگاری را در سه سطح کیفیت و سرعت مختلف به شما ارائه می‌دهد. اگر سفارش شما بیش از حد حجیم باشد و شما زودتر از موعد بیشترین سرعت، بخواهید سفارشتان را تحویل بگیرید، کافی است با پشتیبانی ۲۴ساعته ترجمیک در ارتباط باشید. ما راهکار پیشنهادی ترجمیک برای سفارش‌های حجیم را برای شما تشریح می‌کنیم.

خدمات تخصصی ترجمیک

ترجمیک خدمات متنوعی در حوزه زبان فراهم می‌کند و سفارش‌ها را در سرعت و کیفیت دلخواهتان به شما ارائه می‌دهد. به‌منظور تسهیل در انجام کار مشتریان گرامی، ترجمیک مجموعه قوانینی برای حفظ حقوق مشتری در نظر گرفته است.

برای مثال برای جلب اعتماد بیشتر این امکان فراهم شده است که شما از مترجمتان ابتدا نمونه کار بخواهید یا سفارشتان را طی سه مرحله دریافت کنید. ترجمه مقاله و ویرایش تخصصی انگلیسی، دو نمونه از پرطرفدارترین خدمات ترجمیک به حساب می‌آید.


ترجمه تخصصی رشته امنیت و رمزنگاری

ترجمه تخصصی

ترجمیک بزرگ‌ترین پلتفرم ارائه‌دهنده ترجمه و خدمات زبانی است. ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی در رشته امنیت و رمزنگاری از مهم‌ترین خدماتی است که ترجمیک آن را ارائه می‌دهد.

ما در ترجمیک با همکاری بیش از