سفارش ترجمه

ترجمه تخصصی مهندسی صنایع


ستاره


پیشینه رشته مهندسی صنایع به آغاز انقلاب صنعتی در اوایل قرن نوزدهم میلادی باز می‌گردد که منجر به گسترش کارخانجات و استفاده از نیروی انسانی بیشتر و به تبع آن نیاز بیشتر به مدیریت و تفکر مدیریتی گردید. در ایران برای اولین بار رشته مهندسی صنایع در اواخر دهه 40، در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه آریامهر یا صنعتی شریف فعلی راه‌اندازی شد.

ترجمه تخصصی مهندسی صنایع در ترجمیک

سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، با همکاری مترجمان فارغ‌التحصیل تحصیلات تکمیلی رشته‌ی مهندسی صنایع که سابقه‌ی انتشار مقالات خود در نشریات معتبری هم‌چون Production and Operations Management و International Journal of Production Economics را دارند، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات ترجمه تخصصی مهندسی صنایع برای دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرامی است. از جمله خدمات سایت ترجمه تخصصی ترجمیک در رشته‌ی مهندسی صنایع می‌توان به ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله برای انتشار در ژورنال‌های معتبر، ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات برای پژوهشگران، ترجمه کتاب‌های تخصصی رشته مهندسی صنایع برای چاپ، ویراستاری و ویرایش متون تخصصی مهندسی صنایع و... اشاره کرد.

برای سهولت کار می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

رشته مهندسی صنایع

با توجه به تعریف انجمن مهندسی صنایع و سیستم‌ها، مهندسین صنایع چگونگی بهتر انجام شدن کارها را بررسی می‌کنند و به آن پاسخ می‌دهند. به طور کلی استفاده از اصول و روش‌های مشخص در جهت طراحی و بهبودسازی سیستم‌هایی شامل انسان، مواد، اطلاعات، انرژی و تجهیزات به منظور تهیه و تسهیل امکان تولید کالاهای مختلف و ارائه خدمات به شکلی کارآمد و مطلوب، مهندسی صنایع نامیده شده که در اصل، رویکردی در علم مدیریت سازمان‌ها و صنایع می‌باشد. این رشته از آن جهت تعریف شده است تا فارغ از ماهیت فنی فرآیندها و فرآورده‌ها، توجه بیشتری به افزایش بهره‌وری در مدیریت منابع انسانی، روش‌ها و فناوری صورت گیرد. در اصل، فعالیت‌های مهندسی صنایع، پل ارتباطی بین اهداف مدیریت و عملکرد سازمان است. مهندسین صنایع تلاش می‌کند تا با نگرشی سازمان یافته‌، مسائل‌ و مشکلات‌ کارخانجات یا هر سازمانی‌ را تحلیل‌ کرده‌ و به‌ گونه‌ای‌ عمل‌ کند که‌ با حداقل‌ ورودی‌ و هزینه، بیشترین خروجی‌ و سود را به دست آورند.

ترجمه تخصصی مهندسی صنایع

رشته مهندسی صنایع دارای گرایش‌های‌ تولید صنعتی، ایمنی، تکنولوژی‌ صنعتی، برنامه‌ریزی‌ و تحلیل‌ سیستم‌‌ها بوده و حوزه فعالیت آن بسیار وسیع است، به طوری که از مدیریت گرفته تا زمان سنجی، از كنترل كیفیت گرفته تا تجزیه و تحلیل و طراحی را شامل می‌شود.

ترجمه تخصصی متون مهندسی صنایع

رشته مهندسی صنایع دارای گرایش‌های‌ تولید صنعتی، ایمنی، تکنولوژی‌ صنعتی، برنامه‌ریزی‌ و تحلیل‌ سیستم‌‌ها بوده و حوزه فعالیت آن بسیار وسیع است، به طوری که از مدیریت گرفته تا زمان سنجی، از كنترل كیفیت گرفته تا تجزیه و تحلیل و طراحی را شامل می‌شود. سایت ترجمه تخصصی ترجمیک با رویکرد تخصصی نسبت به ترجمه آثار علمی در رشته‌ی مهندسی صنایع در گرایشات مختلف، مجموعه‌ی حرفه‌ای و با تجربه از مترجمان این رشته را گرد هم جمع کرده است. تجربه‌ی ترجمیک در زمینه‌ی همکاری با انتشارات، مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی وشرکت‌های معتبر، شاهد پیشرو بودن گروه ترجمه تخصصی ترجمیک در ترجمه متون تخصصی این رشته‌ است.

ترجمه مقاله مهندسی صنایع

سایت تخصصی ترجمه ترجمیک برای ترجمه مقاله و ترجمه تخصصی کتاب‌های مرتبط با رشته‌ی مهندسی صنایع همراه شما خواهد بود و همواره تلاش خواهد کرد تا با ترجمه فوری مقالات و متون تخصصی مورد نیاز شما محققین عزیز، در جهت اهداف پژوهشی شما گام بردارد. ترجمیک برای ترجمه مقاله تخصصی در زمینه‌ی مباحث مربوط به گرایش‌های مختلف رشته مهندسی صنایع با مترجمان حرفه‌ای با سابقه طولانی در امر ترجمه همکاری می‌کند که ضامن کیفیت ترجمه‌های این گروه است.

ترجمه کتاب مهندسی صنایع

کتاب‌های تخصصی زیادی سالانه در زمینه‌ی مهندسی صنایع در جهان تالیف می‌شود. ظرفیت انتشارات این کتب در ایران بسیار زیاد است و آن‌طور که باید به آن پرداخته نشده است. دانشجویان و اساتید محترم دانشگاه‌ها برای تالیف کتاب‌های خود در زمینه‌ی مهندسی صنایع می‌توانند از خدمات ترجمه کتاب سایت ترجمیک برای تسریع و تخصصی‌سازی تالیفات خود بهره‌مند گردند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید از طریق ارسال تیکت و یا تماس با پشتیباتی سوالات خود را از ترجمیک بپرسید.

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. برای مشاهده لیست این سازمان ها و نظرات آن ها می توانید به صفحه نظر مشتریان مراجعه کنید.

gift

دانشگاه شریف


گروه ترجمیک، یک هسته دانش‌بنیان است که توسط دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف راه‌اندازی شده است. مترجمان ما فارغ‌التحصیلان بهترین دانشگاه‌های تهران و سراسر کشور هستند.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید.

سفارش ترجمه


درباره ترجمیک


گروه ترجمیک، جامع‌ترین پلتفرم ارائه خدمات ترجمه و سایر خدمات زبانی در ایران است که توسط فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف راه‌اندازی شده است. مترجمان ما فارغ‌التحصیلان بهترین دانشگاه‌های تهران و سراسر کشور هستند. ما در ترجمیک، خدمات ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و ترجمه همزمان ارائه می‌کنیم.
ترجمیک آماده است تا با افراد، موسسات، سازمان‌ها، ادارات، انتشارات و شرکت‌های تجاری و بازرگانی همکاری کند. شما می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارید.

استخدام مترجم استخدام در ترجمیک

تماس با ما


  • {{'تهران، طرشت، بلوار شهید گلاب، پلاک 59، طبقه دوم، واحد 201' | pNumber}}
  • {{'021-95118654' | pNumber}}
  • tarjomic at gmail.com

شبکه های اجتماعی

ترجمیک سایت ترجمه تخصصی
خانه | استخدام مترجم دورکار | شرایط و ضوابط | ارسال سفارش ترجمه | ثبت‌نام مترجم | وبلاگ | ثبت شکایات | درباره ما | ترجمه تخصصی مقاله | قیمت ترجمه | Farsi Translation | مجله اینترنتی رازینه

www.tarjomic.com - {{1397|pNumber}} © - تمامی حقوق نزد گروه ترجمیک محفوظ است.