ترجمه محتوای وب سایت


ستاره


آنچه در ارتباطات تجاری و اقتصادی با شرکای خارجی از اهمیت بالایی برخوردار است، توانایی برقراری ارتباط با بالاترین میزان بازدهی است. رسیدن به یک زبان مشترک، فاکتور اولیه برای برقراری ارتباط موثر است. برای توسعه کسب و کار خود بدون شک هیچ مسیری بهتر از وبسایت و ارائه محصولات و خدمات در بستر اینترنت نخواهد بود. با توجه به همه‌گیر بودن زبان انگلیسی و جایگاه ویژه‌ی ایران در بازارهای عربی بدیهی است وجود دو زبان انگلیسی و عربی در وبسایت شما از اولویت‌های استراتژیک شما در بازار بین‌المللی خواهد بود. سایت ترجمه تخصصی ترجمیک، آماده‌ی ارائه خدمات ترجمه وبسایت، بومی سازی محصولات نرم‌افزاری شما برای بازارهای بین‌المللی است. لازم به ذکر است علاوه بر زبان انگلیسی و عربی، سایت ترجمه تخصصی ترجمیک در 10 زبان دیگر نیز به ارائه‌ی خدمات ترجمه تخصصی می‌پردازد. با سپردن ترجمه وب‌سایت خود به متخصصان سایت ترجمیک، بهترین بازده را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کرده و از موفقیت در روابط تجاری خود مطمئن شوید.

ترجمه وب سایت سازمانی

ترجمه وب‌سایت سازمانی در ترجمیک

سایت ترجمه تخصصی ترجمیک ، خدمات ویژه‌ای را به شرکت‌ها و سازمان‌ها ارائه می‌دهد. تجربه نشان داده است که نیازهای تخصصی شرکت‌ها برای ترجمه، شرایط خاص خود را دارد و لازم است توسط مترجمان با تجربه و متخصص در این زمینه انجام شود. بر این اساس، بخش خدمات شرکتی و سازمانی آماده‌ی ارائه خدمات به مشتریان عزیز است.

برای ثبت سفارش ترجمه وب سایت سازمانی خود، می‌توانید از طریق لینک ارسال سفارش ترجمه اقدام نمایید. همچنین در صورت وجود هر گونه سوال می‌توانید با واحد پشتیبانی ترجمیک تماس بگیرید.

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید. کلیک کنید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار


مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

ارسال سفارش


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی