دارالترجمه رسمی آنلاین

ستاره

در سال‌های اخیر خیلی از ما دوست داریم هر کاری رو ترجیحا به صورت آنلاین انجام بدیم. مخصوصا تو شهرهای بزرگ مثل تهران این مسئله بیشتر نمود داره چون دوست نداریم دائم در رفت و آمد باشیم یا تو زمستون و تابستون وقتمونو تو ترافیک‌های طولانی طی کنیم. بحث ترجمه و ترجمه رسمی هم از این مسئله مستثنی نیست و تصور وجود یک دارالترجمه رسمی آنلاین، چیزی هست که میتونه خیلی مطلوب باشه.


دارالترجمه رسمی آنلاین با ترجمیک

ترجمیک این قابلیت رو ایجاد کرده و شما می‌تونید از طریق این سایت، نه تنها به یک دارالترجمه بلکه به خدمات چندین دارالترجمه رسمی آنلاین دسترسی داشته باشید و ضمن دریافت قیمت رقابتی و مطابق با نرخ‌نامه رسمی قوه قضائیه، تمام کارهای ترجمه رسمی مدارک خودتون رو به صورت آنلاین انجام بدید و در نهایت مدرک ترجمه شده رو با پیک یا از طریق یک دارالترجمه نزدیک محل زندگی‌تون دریافت کنید.

اگر دارالترجمه خاصی می‌شناسید که در ترجمیک عضو نیست، لطفا از اونا بخاید که یک ایمیل ساده به ترجمیک بفرستن تا ما اونا رو هم به خدمات ترجمیک اضافه کنیم.

امیدواریم خدمات ترجمه رسمی رو در دارالترجمه‌ رسمی آنلاین به سادگی بتونید دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات کافی در مورد نرخ ترجمه رسمی و سایر خدمات ترجمه رسمی آنلاین، از این صفحه بازدید کنید.

چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانش‌بنیان است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار


مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.

gift

ارزیابی تخصصی هر سفارش


تیم پایش فنی ترجمیک به صورت مستمر در حال بررسی تک تک متون ترجمه شده توسط مترجمان سایت است. کارشناسان پایش، بر روی تمام سفارشات نظر فنی گذاشته و در صورتی که متنی نیاز به تغییر داشته باشد توسط مترجم اصلاح می‌گردد.

ارسال سفارش


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی