ثبت سفارش ترجمه رسمی مدارک


راهنمای ثبت سفارش

ترجمه رسمی از فارسی به


ثبت مشخصات اسناد

اسنادی که می‌خواهید ترجمه شود را ثبت کنید.موارد پر کاربرد
{{document.name}}


نوع سند هزینه واحد تعداد نسخه ترجمه هزینه کل
هنوز آیتمی اضافه نشده است.
{{item.document_type.name}} {{item.price | number:0 | pNumber}} تومان {{item.document_type.unit_name}} نسخه ترجمه {{calcLegalItemPrice(item, 1, order_langpair_id) | number:0 | pNumber}} تومان
توجه: هزینه فوق مربوط به ترجمه توسط دارالترجمه است، هزینه‌های دفتری و هزینه‌های مربوط به تاییدات دادگستری و وزارت خارجه (بنا به درخواست شما) پس از ثبت سفارش در پنل کاربری قابل مشاهده خواهد بود.

ارسال اسکن مدارک - اختیاریفایل انتخاب شده: {{f.name}}
در حال آپلود... آپلود کامل شده
{{f.progress}}%

توجه: برای تسریع در کار ترجمه رسمی، لطفا اسکن مدارک خود را از این طریق ارسال نمایید.
توجه: اگر می‌خواهید چند فایل (اسکن صفحات و ...) را بفرستید، آن‌ها را به صورت zip درآورید و ارسال کنید.
توجه: مطابق قانون ترجمه رسمی، رویت اصل مدارک فیزیکی توسط مترجم رسمی ضروری است. در گام بعد روش دریافت مدارک را انتخاب خواهید کرد.
توجه: برای ترجمه صحیح اسامی، لازم است که صفحه اول پاسپورت خود را نیز ارسال کنید. در غیر اینصورت، مسئولیت اشتباه در ترجمه اسامی بر عهده شما خواهد بود. مطالعه بیشتر

روش ارسال مدارک فیزیکیتحویل حضوری توسط شما

ارسال به کمک پیک دارالترجمهدر این روش، شما می‌بایست برای تحویل اصل مدارک و دریافت ترجمه آن‌ها، به دارالترجمه بروید.

لطفا مدارک خود را در یک بسته قرار داده و روی آن اسم ترجمیک، شماره سفارش که پس از ثبت دریافت خواهید کرد و اطلاعات تماس خود را بنویسید.

در این روش، پیک دارالترجمه به آدرس شما مراجعه کرده و مدارک را تحویل خواهد گرفت و در خاتمه برگشت خواهد داد. جزئیات محدوده خدمات پیک

موارد تکمیلی

مواردی از قبیل درخواست تایید وزارت خارجه و وزارت دادگستری را بعد از ثبت اولیه سفارش می‌توانید درخواست دهید.
{{error}} اصلاح

کاربر جدید ورود

{{login_error_message}}
ورود موفقیت‌آمیز بود.
توجه: رمز عبورتان همان شماره موبایل است. در صورت لزوم می توانید در پنل خود آن را عوض کنید.


توجه: {{submit_error}}

راهنمای ثبت سفارش ترجمه رسمی


ثبت سفارش ترجمه رسمی مدارک در ترجمیک شامل چند مرحله ساده است. در ادامه این چند مرحله ساده را مرور می‌کنیم.

مرحله اول

در این مرحله زبان مبدا و مقصد ترجمه رسمی مدارک خود را انتخاب کنید. هم‌چنین در ادامه دسته بندی سند، نوع سند و تعداد آن را تیز انتخاب نمایید، منظور از تعداد رونوشت، تعداد نسخه‌ مهرشده‌ای است که از این مدرک نیاز دارید است. بعد از وارد کردن این اطلاعات، کلید مرحله بعد را بزنید. تعدادی از مدارک پر کاربرد مشخص شده است که فرآیند ثبت سفارش را برای شما ساده‌تر نماید.

مرحله دوم

در این مرحله شما روش ارسال و دریافت مدارک را مشخص خواهید کرد. دو روش پیش روی شماست:

  1. ارسال اسکن مدارک: در این روش شما اسکن مدارک خود را بارگذاری کرده و ترجمه شروع خواهد شد. سپس به صورت حضوری مدارک را به دفتر ترجمیک تحویل می‌دهید. دقت کنید که تحویل مدرک را در اسرع وقت انجام دهید تا تاخیری در انجام سفارش شما صورت نگیرد.
  2. ارسال به کمک پیک: در این روش پیک موتوری معتمد، برای دریافت اصل مدارک به آدرسی که مشخص کرده‌اید خواهد آمد و مدارک را از شما تحویل خواهد گرفت. بعد از پایان فرآیند ترجمه و مهر کردن آن، اصل مدارک و ترجمه‌های آن توسط پیک موتوری به شما تحویل داده خواهد شد.

خدمات پیک ترجمیک در شهر تهران در محدوده مشخص شده در تصویر زیر با نرخ ثابت ۹۰,۰۰۰ تومان برای رفت و برگشت ارائه می‌شود. برای شهرستان‌ها و محلاتی از تهران که خارج از ناحیه مشخص شده قرار می‌گیرند، هزینه پیک بر عهده سفارش‌دهنده خواهد بود. همچنین می‌توانید مدارک را حضورا به دارالترجمه تحویل دهید.


مرحله سوم:

اگر توضیح اضافه‌ای دارید در بخش توضیحات بنویسید. این توضیحات را اپراتور ترجمیک و مترجم رسمی مشاهده خواهد کرد.

توجه: اگر مدارک شما نیاز به مهر وزارت خارجه و مهر وزارت دادگستری دارد، بعد از ثبت سفارش و قبل از پرداخت فاکتور، امکان انتخاب آن را خواهید داشت.

مرحله نهایی:

در این مرحله اطلاعات فردی خود را وارد نمایید تا حساب کاربری شما بر این اساس ساخته شود و شما امکان پیگیری سفارشات را داشته باشید.

  ثبت سفارش ترجمه رسمی  سایر خدمات ترجمیک

ترجمیک، یک کسب‌وکار آنلاین و یک موسسه فرهنگی در حوزه خدمات زبانی است. بیش از ۲۳,۵۰۰ مترجم، نویسنده، ویراستار و گوینده در ترجمیک فعال هستند. هم‌اکنون ترجمیک بزرگ‌ترین کسب‌وکار خدمات زبانی در ایران است که سالانه به هزاران مشتری خدمات زبانی ارائه می‌کند. خدمات ارائه شده در ترجمیک، به طور خلاصه موارد زیر است:


لوگو ترجمیک ترجمیک، بزرگ‌ترین پلتفرم خدمات زبانی (ترجمه، ویرایش و تولید محتوا) در ایران و یک شرکت خلاق و پیشرو مستقر در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف است. مترجمان، ویراستاران، نویسندگان و گویندگان ایرانی و خارجی ما در زمینه فعالیت خود بسیار ماهر و با تجربه هستند.

ما در ترجمیک، خدمات تخصصی مختلفی را از قبیل ترجمه تخصصی متون، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، ترجمه رسمی مدارک، ویراستاری نیتیو مقالات و متون و تولید محتوای متنی و صوتی ارائه می‌کنیم.


توسعه یافته در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف


ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


خدمات
دیگر