ارسال سفارش

ترجمه تخصصی حسابداریحسابداری یک فعالیت خدماتی است که اطلاعات مالی مربوط به واحدهای اقتصادی را جمع‌آوری، طبقه‌بندی، ثبت و خلاصه كرده تا در انواع تصمیم‌گیری‌های اقتصادی سرمایه گذارها، اعتبار دهندگان و مدیران مورد بهره‌ برداری قرار گیرد. در کنار آن حسابرسی فرآیند سیستماتیک جمع‌آوری و ارزیابی منصفانه شواهد مربوط به این فعالیت‌ها و وقایع اقتصادی، به منظور تعیین میزان انطباق اظهارات بیان شده توسط مدیریت مجموعه با معیارهای از پیش تعیین شده و گزارش نتایج آن می‌باشد.

پیشینه حسابداری و حسابرسی در ایران به اولین تمدن‌های شکل گرفته در این سرزمین برمی‌گردد و به طور خاص بر طبق اسناد و شواهد تاریخی از ایران باستان، در دوره هخامنشیان، نظام مالی منسجمی برقرار بوده و حساب درآمد و مخارج حکومت، با جزئیات و به دقت ثبت و نگه‌داری می‌شد. همچنین نظارت حکومت بر کارکنان خود و بررسی و ارزیابی اعمال والیان و مامورین دولتی را می‌توان به منزله حسابرسی آن در دوران در نظر گرفت.

با تأسیس اولین آموزشگاه‌های عالی و دانشکده‌های خصوصی مانند آموزشگاه عالی حسابداری شرکت ملی نفت ایران یا دانشکده علوم اداری و موسسه عالی حسابداری در اواسط دهه ۱۳۳۰، این رشته به صورت آکادمیک در ایران مطرح گردید، اما چند دهه طول کشید تا به مرور گرایش‌های مختلف آن، همگام با موسسات و دانشگاه‌های بین المللی راه‌اندازی شد. مهم ترین شاخه‌های حسابداری عبارت از حسابداری صنعتی، حسابداری مالی، حسابرسی، حسابداری دولتی و حسابداری مدیریت است که در سطوح بالاتر گرایشات مختلفی برای هر یک وجود دارد. نگرش نوین به منابع انسانی نیز به عنوان یكی از موثرترین عوامل مولد در ایجاد درآمد موسسات، یكی از مباحث جدید در دانش حسابداری به شمار می‌رود.

ترجمه مقالات حسابداری

سایت ترجمه تخصصی ترجمیک tarjomic.com برای ترجمه مقاله و ترجمه تخصصی متون و کتب مرتبط با این رشته، از طریق این وب سایت، همراه شما هستیم. ما همواره تلاش می‌کنیم تا با ترجمه فوری مقالات مورد نیاز شما عزیزان، هر چه بهتر و سریع‌تر در جهت اهداف شما برای ارتقای دانش، گام برداریم. به منظور ترجمه مقاله تخصصی در زمینه حسابداری و حسابرسی، ما از مترجمین توانمند و مجربی استفاده می‌کنیم که ضامن کیفیت کار مشتریان باشد. برای اطلاع از مزیت‌های ترجمیک به صفحه چرا ترجمیک مراجعه نمایید.

ترجمه متون حسابداری

برای ترجمه متون حسابداری با توجه به دامنه‌ی وسیع لغات تخصصی و هم‌چنین تنوع متون علمی و عملیاتی در این رشته، علاوه بر تسلط مترجم به ترجمه نیاز به تخصص و تجربه‎ی کاری در زمینه‌ی حسابداری است. سایت ترجمیک با همکاری مترجمان با تجربه و حرفه‌ای در زمینه‌ی حسابداری آماده ارائه خدمات متون حسابداری به مشتریان عزیز است.

ترجمه کتاب حسابداری

سالانه تعداد زیادی کتاب در زمینه‌ی حسابداری در جهان تالیف می‌شود که تنها بخش اندکی از آن در ایران ترجمه و چاپ می‌گردد. اساتید، دانشجویان و انتشارات در زمینه‌ی حسابداری در صورت نیاز به مترجم تخصصی کتاب برای همراهی آن‌ها در مساله ترجمه کتاب می‌توانند از خدمات ترجمه کتاب ترجمیک استفاده نمایند.

در صورت وجود هرگونه سوال در مورد خدمات ترجمه حسابداری می‌توانید به صورت شبانه‌روزی با پشتیبانی ترجمیک در ارتباط باشید. برای مشاهده هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی به صفحه برآورد هزینه ترجمه مراجعه نمایید.
چرا ترجمیک؟

gift

اعتماد شرکت‌ها و سازمان


ترجمیک با سازمان های دولتی و شرکت خصوصی مختلفی فعالیت مستمر دارد. این شرکت‌ها از خدمات ترجمه متن، ترجمه همزمان و ترجمه رسمی ما استفاده می‌کنند.

gift

دانشگاه شریف


ترجمیک، یک شرکت دانشگاهی است و با همکاری صدها مترجم و ویراستار فعالیت می‌کند. ترجمیک هم‌اکنون در مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است.

gift

جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی


ترجمیک بزرگ‌ترین و جامع‌ترین پلتفرم خدمات زبانی در ایران است. ترجمیک خدمات مختلفی از جمله ترجمه متن، ترجمه کتاب، ویرایش، ویرایش نیتیو، ترجمه متون محرمانه، اعزام مترجم همزمان و شفاهی، ترجمه فیلم و صوت، ترجمه رسمی مدارک (مترجم رسمی)، گویندگی و روخوانی متن و ... را با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

gift

نماد اعتماد الکترونیک


ترجمیک در مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای گواهینامه اعتماد می باشد. نماد اعتماد الکترونیک توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می شود. بنابراین شما با اطمینان به خدمات ترجمیک می توانید اقدام کنید. کلیک کنید.

gift

محرمانگی بالای اسناد مشتری


همچنین در صورت حساسیت بسیار بالای اسناد و اطلاعات، ترجمیک روش سطح ویژه‌ی عدم افشا را ارائه می‌دهد که اطمینان صددرصدی به عدم افشای اطلاعات مشتری را به دنبال خواهد داشت.

gift

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار


مشتری می تواند در طول فرآیند ترجمه با مترجم خود ارتباط مستقیم بگیرد، از پیشرفت کار مطلع شود و اگر نکته‌ای را باید به او تذکر دهد، به صورت مستقیم برای تلگرام مترجم ارسال کند.


ارسال سفارش
ترجمیک سایت ترجمه تخصصی


HTTP/1.0